Výpredaj vozidiel Kia

Chcete nové auto? Odvezte si svoju novú KIU ešte dnes!

Viac

Kia Motors je taká zlatá ako olympijský víťaz Matej Tóth

Vďaka spoločnosti Kia Motors Sales Slovensko, ktorá je výhradným distribútorom automobilov značky Kia na Slovensku a aplikácii Uber nemusíte v termíne od 19. do 21. októbra 2016 urobiť ani krok. Po Bratislave bude totiž jazdiť 10 hybridných crossoverov Kia Niro, ktoré vám budú k dispozícii od 8:00 do 18:00 a v rámci Bratislavy vás s radosťou odvezú kamkoľvek si poviete. Kia Niro vás očarí praktickosťou a priestrannosťou crossoveru v kombinácii s nízkou spotrebou paliva vďaka modernému hybridnému pohonu.

Kombináciu praktických vlastností crossovera so štýlovým a moderným dizajnom a nízkymi prevádzkovými nákladmi vďaka novému vysoko efektívnemu hybridnému pohonu si dokonca môžete vyskúšať sami a odviezť sa v novej Kia Niro, kam budete v rámci Bratislavy potrebovať.

Ako to bude prebiehať?

Cez váš smartfón a aplikáciu Uber (v prípade, že ešte nie ste registrovaný, cez link  https://get.uber.com/go/nirouber sa môžete zaregistrovať) si budete môcť zvoliť buď štandardný odvoz alebo odvoz novou Kia Niro - ak si vyberiete odvoz s Kia Niro, príde po vás unikátny hybridný crossover Kia Niro. Počas jazdy v rámci Bratislavy si užijete túto ekologickú, pohodlnú a zároveň dynamickú novinku, nabitú množstvom smart technológii. Ak si urobíte fotku na pamiatku zo svojej prvej jazdy hybridnou Kia Niro a zavesíte ju na Kia Facebook, alebo na svoj Instagram s #NiroUber, budete zaradený do súťaže a máte možnosť vyhrať Kia Niro na celý týždeň a večeru so zlatým olympijským víťazom v chôdzi na 50 km, Matejom Tóthom, ktorý ako prvý využil možnosť odviesť sa novou Kia Niro. Video z jeho jazdy si môžete pozrieť tu: https://youtu.be/2upFg6C1WPc

Matej Tóth je tvárou aktivity Niro Uber

Angažovať takú osobnosť ako Matej Tóth sa značka Kia rozhodla nielen kvôli dlhodobej spolupráci, ale aj kvôli synergii s kampaňou na model Kia Niro, ktorá aktuálne prebieha v médiách s názvom „Ja som Hybrid“. Matej Tóth dokonale spája zdanlivo nespojiteľné - ako vyštudovaný žurnalista dokázal svoju profesiu skĺbiť s náročnou kariérou úspešného športovca, čím jasne deklaruje, že je novinár a športovec v jednom: rovnako ako nová Kia Niro - hybrid, ktorý predstavuje dokonalé vyváženie medzi mestským crossoverom na každodenné jazdenie do práce a úsporným, no dynamickým hybridom na dlhé výlety.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcia Kia Niro

V prípade akýchkoľovek otázok neváhajte kontaktovať našich predajcov.

Kontakt

AutoMarket Trenčín

M.R Štefánika 26
912 50 Trenčín

Telefón: 032 / 743 02 78
Fax: 032 / 743 19 24
Email: info@kiaautomarket.sk

Vladimír Drobný

predaj vozidiel KIA

Mária Gašpieriková

predaj vozidiel KIA

Kontaktný formulár