Výpredaj vozidiel Kia

Chcete nové auto? Odvezte si svoju novú KIU ešte dnes!

Viac

Kia odhalila prvé zábery úplne nového Picanta

Dnes Kia Motors predstavuje zábery tretej generácie modelu Kia Picanto, jedného z medzinárodne najpredávanejších modelov spoločnosti Kia.

Vyrobený dizajnérskymi centrami Kia v Namyangu (Kórea) a vo Frankfurte (Nemecko), nové Picanto prináša mladistvú a dynamickú zmenu do A segmentu. Nový model, inšpirovaný športovým prevedením ‘GT-Line’, poskytuje omnoho asertívnejšiu stavbu s jemne tvarovaným povrchom. So zväčšením rázvoru náprav o 15mm (z 2,385 na 2,400 mm) zvýrazňuje pneumatiky vozidla, čo opäť podčiarkne jeho sebavedomejší vzhľad. Škála farieb novej Kia Picanto je rozmanitejšia ako kedykoľvek predtým, s možnosťou voľby z 11 jedinečných farieb navrhnutých so snahou odlíšiť sa a vystúpiť z radu.

Interiér vozidla ponúka vysoko technický komfort, pohodlie a bezpečnostné prvky sú podčiarknuté moderným a rafinovaným dizajnom s omnoho účinnejším vybavením než kedykoľvek predtým. V interiéri zaujme predovšetkým nový systém palubného infotainmentu s “plávajúcim” dotykovým displejom, ktorý cestujúcím sprostredkuje tie nejmodernejšie automobilové technológie. Nová Kia Picanto ponúka väčšie možnosti pre potreby zákazníka s možnosťou výberu farby poťahových látok.

Majitelia nového Picanta určite ocenia omnoho účinnejšie vybavenie s väčším priestorom interiéru, rovnako ako batožinového priestoru, v porovnaní s konkurenciou v danom segmente. Napriek zväčšeniu rázvoru náprav, Picanto si zachovalo svoje kompaktné rozmery. S kratším predným previsom a dlhším zadným previsom si nový automobil zachováva rovnakú dĺžku (3,595 mm) ako jeho starší model.

Nové Picanto bude po prvýkrát predstavené verejnosti na autosalóne Geneva International Motor Show v marci 2017 a do predaja sa dostane koncom tretieho štvrťroku 2017.

 

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať našich predajcov.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Kontakt

AutoMarket Trenčín

M.R Štefánika 26
912 50 Trenčín

Telefón: 032 / 743 02 78
Fax: 032 / 743 19 24
Email: info@kiaautomarket.sk

Vladimír Drobný

predaj vozidiel KIA

Mária Gašpieriková

predaj vozidiel KIA

Kontaktný formulár