Nový GOLF a GOLF VARIANT s uvádzacím bonusom až 1000 EUR

Viac

Podporte svoje podnikanie s PODNIKATEĽSKÝM BONUSOM

Viac

Volkswagen Passat podnikateľský bonus.


Nový Passat teraz s podnikateľským bonusom minimálne 3 000 EUR!

Myslíme na podnikateľov a na firemných zákazníkov. Využite prvotriedne výhody pri kúpe nového firemného auta a pochváľte sa výstavným vozovým parkom. Pre podnikajúce fyzické a právnické osoby (subjekty, ktoré majú pridelené IČO) sme pripravili Podnikateľský bonus. Môžete ho využiť pri kúpe osobných vozidiel značky Volkswagen, ktoré si kúpite na účely podnikania a prevádzkovania v jeho rámci.

Nový Passat prináša aj:

Emergency Assist - Ak systém zaregistruje, že vozidlo viac neovládate (napr. neotáčate volantom, neakcelerujete alebo nebrzdíte), začne vás a ostatných účastníkov premávky, v rámci svojich možností, varovať a zároveň vozidlo udržiava v jazdnom pruhu a znižuje jeho rýchlosť až do úplného zastavenia.

Area View - Manévrovanie v neprehľadných situáciách je vďaka systému area view podstatne ľahšie. Kamery vpredu, vzadu a na bokoch poskytujú pohľad na celé okolie vozidla priamo na displeji rádia a navigačného systému.

Traffic Jam Assist - So systémom Traffic Jam reaguje Passat pri jazde v dopravnej zápche na vozidlo idúce pred vami. Čiastočne automaticky brzdí, akceleruje a riadi vozidlo, vďaka čomu vám poskytuje väčší komfort pri pomalej jazde.

Asistent rozpoznávania kolízie s chodcom - V rámci možností systému dokáže zabrániť alebo zmierniť následky kolízie s chodcami. Systém sleduje okolie pred vozidlom a rozpoznáva chodcov prechádzajúcich cez cestu, upozorní vás na to a keď nereagujete, automaticky brzdí.

Active Info Display - Digitálny LCD prístrojový panel s farebným displejom s vysokým rozlíšením. Displej zobrazuje všetky údaje o jazde a mapu navigácie. Pre väčší komfort a flexibilitu si viete pozrieť rôzne ďalšie informácie.

Trailer Assist - Jednoduché cúvanie s prívesom. Po zvolení smeru jazdy a správneho uhla prevezme systém riadenie vozidla. Systém riadi váš príves presne, vám stačí len pridávať plyn a brzdiť.

Car-Net - Prináša do vášho vozidla Passat internet a poskytuje vám užitočné mobilné internetové služby. Objavujte svoje okolie prostredníctvom Google Earth®, zorientujte sa lepšie pomocou Google Street View® a získajte aktuálne dopravné správy.

MirrorLink™ - MirrorLink® vám umožňuje používať určité mobilné aplikácie počas jazdy. Aplikácie sú zobrazené na displeji rádia respektíve navigačného systému a dajú sa bezpečne ovládať pomocou dotykového displeja.

Motor 2.0 TDI Bi-turbo - Kompaktný turbo motor s enormným potenciálom účinnosti. Vďaka enormne vysokému plniacemu tlaku dosahuje 2.0 TDI Bi-turbo motor výkon 176 kW (240 k) a maximálny krútiaci moment 500 Nm. Motor spotrebuje menej paliva, pretože je vytvorený ako nízkootáčkový a spĺňa emisnú normu Euro 6. Na 100 kilometrov spotrebuje Passat len 5,3 litra paliva. Passat s Bi-turbo motorom sa štandardne dodáva s pohonom všetkých štyroch kolies a 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou DSG. Dynamickej jazde tak nestojí nič viac v ceste.

Pre bližšie informácie kontaktujte našich predajcov Volkswagen.

Mohlo by Vás zaujímať:

TEST: Volkswagen Passat Highline 2,0 TDI 110 kW DSG

Kontakt

Araver Trenčín - Opatová

Nivy 80
912 50 Trenčín Opatová

Telefón: 032 / 744 13 65
Fax: 032 / 744 13 68
Email: opatova@araver.sk

Peter Marušinec

predaj vozidiel VW

ARAVER Piešťany

Žilinská cesta 116
921 01 Piešťany

Telefón: 033 / 771 89 34
Fax: 033 / 771 89 34
Email: piestany@araver.sk

Marcel Golej

predaj vozidiel VW

Araver Nitra

Topoľčianska 2A
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 656 01 11
Fax: 037 / 656 01 10
Email: nitra@araver.sk

PhDr. Matej Tkáčik

predaj vozidiel VW

PhDr. Matej Tkáčik

predaj vozidiel VW


0911 600 254
matej.tkacik@araver.sk

Kontaktný formulár

Ing. Jozef Balaško

predaj vozidiel VW

Ing. Jozef Balaško

predaj vozidiel VW


0911 600 253
jozef.balasko@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár