Zhlboka sa nadýchnite. Vďaka Originálnym filtrom SEAT

Originálne filtre SEAT teraz výhodnejšie!

Nechajte si vyčistiť klimatizáciu vášho vozidla a získajte zľavu na nový filter klimatizácie.
Akcia platí od 1. 8. do 30. 11. 2020. 

15 % zľava na prachový a pachový filter
25 % zľava na antialergénny filter 

Využite profesionálne služby nášho kvalifikovaného servisného personálu a spoznajte kvalitu Originálnych dielov SEAT®. Naše produkty podliehajú neustálemu vývoju, sú vyrobené najnovšími technológiami a sú 100 % prispôsobené pre vaše vozidlo.

Čerstvý vzduch = bezpečná jazda

Znečistená klimatizácia môže mať priamy vplyv nielen na zdravotný stav posádky vozidla, ale vie aj bezprostredne ohroziť plynulosť a bezpečnosť jazdy. Zvýšené koncentrácie peľu vo vozidle môžu spôsobiť slzenie očí a kýchanie u alergikov. Zvýšená koncentrácia prachu, sadzí a mikroorganizmov môže viesť k zvýšenej únave vodiča, čo v konečnom dôsledku môže zapríčiniť zníženie koncentrácie za volantom.

Najjednoduchšou cestou, ako zachovať vhodnú klímu vo vašom vozidle, je čistenie a dezinfekcia klimatizácie SEAT. Existuje viacero spôsobov čistenia klimatizácie - napr. ozónom, aktívnymi penami do výduchov klimatizácie, sprejom, suchou parou a podobne. Takúto dezinfekciu odporúčame vykonať minimálne dvakrát za rok. 

Príďte do cieľa sviežejší vďaka Originálnym filtrom klimatizácie SEAT.

Je naozaj ťažké tomu uveriť, ale vzduch prúdiaci z ventilácie obsahuje v porovnaní so vzduchom pri ceste približne až päťnásobne viac výfukových plynov, škodlivín a alergénov (napr. čiastočky peľu). To nielen škodí nášmu zdraviu, ale môže to byť občas aj nebezpečné: napríklad keď vodič kýchne pri rýchlosti 50 km/h, prejde približne 13 metrov "naslepo".

Originálne prachové a pachové filtre SEAT zabezpečujú pravidelný prívod čerstvého vzduchu do interiéru vozidla. Zachytávajú množstvo škodlivín či alergénov a zároveň účinne chránia klimatizáciu vášho vozidla pred znečistením.

SEAT odporúča vymeniť filter raz ročne alebo každých 15 000 km.

Máte problém s alergiami? Vyskúšajte naše antialergénne filtre SEAT.

Antialergénny filter poskytuje zvýšenú ochranu proti alergénom, baktériám, plesniam a drobným časticiam v ovzduší. Absorbuje alergény a zabraňuje preniknutiu baktérií a plesní do interiéru vozidla. To zabezpečí nielen čistejší vzduch, menšiu únavu a viac pozornosti vodiča, ale aj zdravšie prostredie pre spolucestujúcich vo vozidle.

Antialergénny filter sa skladá z troch častí, z ktorých každá plní svoju funkciu.

Filtračná vrstva
Vysoko účinná filtračná vrstva vytvorená zo špeciálnych mikrovlákien, ktoré odstraňujú aj tie najmenšie neželané častice vzduchu.

Vrstva s aktívnym uhlím
Táto vrstva na seba viaže všetky neželané zápachy a škodlivé plyny vrátane ozónu, oxidu síry a oxidu dusíka.

Antialergénna vrstva
Odfiltruje alergény pomocou rastlinných bioaktívnych látok nazývaných polyfenoly, ktoré sa pripútajú k receptorom alergií, a tým ich zničia.

Všetky tri vrstvy zabezpečujú, že pasažieri vo vozidle získajú prvotriednu filtráciu a nemusia sa obávať nedokonalostí "vonkajšieho vzduchu".

Výhody antialergénneho filtra:

  • zachytáva až 99 % všetkých peľov v ovzduší
  • odstraňuje takmer všetky škodlivé častice nečistôt, ako napr. sadze, dýchateľný prach
  • znižuje nepríjemné pachy a viaže na seba škodlivé plyny, ako je napr. ozón, oxid siričitý a oxid dusičitý
  • účinne zastavuje rast baktérií a plesní
  • minimalizuje spúšťače alergií
  • spoľahlivo neutralizuje pachy vo vnútri vozidla
  • zabezpečí optimálnu prevádzku ventilátora klimatizácie


Kontakt

ARAVER Piešťany

Žilinská cesta 116
921 01 Piešťany

Telefón: 033 / 774 38 87
Fax: 033 / 774 38 90
Email: skoda-pn@araver.sk

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS

Bratislavská 418
911 06 Trenčín

Telefón: 032 / 650 91 27
Fax: 032 / 640 01 82
Email: servis@ptasro.sk

Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.