Kia Sportage teraz už za 18 990€ !

Príďte si po svoju novú Kiu ešte dnes!

Viac

Nová Kia RIO v predaji

už od 10 490€!

Viac

Aké novinky si pripravila Kia? Vylepšený elektromobil Soul aj novinka Stonic

Kia prináša na trh v ostatnom čase mnoho zaujímavých modelov – či už je to najnovšie Rio alebo praktické SUV Sorento. Pre motoristov si pripravili zaujímavé novinky aj v roku 2017. Čím nás juhokórejská automobilka poteší tentokrát?

Nová Kia Soul s dojazdom až 250 km 

Prvou novinkou Kie je vylepšenie elektromobilu Soul. Jeho modelový rad 2018 si budete môcť kúpiť už v druhom štvrťroku 2017. Na čo sa môžete tešiť? Vďaka vylepšenému akumulátoru sa zvýši dojazd o 38 km na celkových 250 km. Majitelia ocenia aj záruku na 7 rokov, resp. 150 000 km, ktorá sa vzťahuje aj na akumulátor a je súčasťou štandardnej výbavy. Aj vylepšená Kia Soul má stále odvážny dizajn, malou úpravou prešla predná maska chladiča, ktorá je teraz aerodynamickejšia.

Aké novinky prinesie Soul EV 2018?

Tento model je prvým elektrickým automobilom značky Kia, ktorý sa predáva na celom svete. Súčasťou výbavy sú aj špeciálne pneumatiky Michelin, ktoré pomáhajú dlhšiemu dojazdu vozidla. Soul EV má účinnejšie brzdy, nové pružiny a samozrejmosťou sú aj najmodernejšie technológie. Vodiči ocenia skvelý informačno-zábavný aj navigačný systém, ktorý vám ukáže nabíjacie stanice vo vašom okolí. Vďaka funkciám Android Auto a Apple CarPlay bude synchronizácia smartfónu s vozidlom skutočne hračkou. Nová Kia Soul je vozidlo, vďaka ktorému vieme, že budúcnosť je práve teraz.

Kia Stonic bude na trhu v druhej polovici roku 2017

Ďalšou novinkou od Kie je Stonic. Prečo tento názov? Vznikol vďaka spojeniu slov „Speedy“ a „Tonic“, ktoré označujú prvý a posledný tón hudobnej stupnice. Aj takto chcela juhokórejská automobilka vyjadriť hravosť a živosť modelu, ktorý má priniesť nový vietor medzi kompaktné SUV-čka. Ostrejšie línie, nízky podvozok a kompaktné rozmery už nahlas hovoria, že pôjde o skvelý crossover. Čím si vás získa?

Čím je táto Kia výnimočná

Nová Kia Stonic našla inšpiráciu medzi modelmi SUV tejto značky. O lepší zážitok z jazdy sa postará panoramatická strecha s nadčasovým nosičom. Aj vďaka nemu má vozidlo športový vzhľad. Stonic dostal do vienka európsky dizajn, ktorý spoznáte vďaka geometrickým tvarom a čistým líniám. A čo interiér? Poteší dostatok priestoru, nechýbajú ani najnovšie technológie, s ktorými dokážete niektoré funkcie ovládať smartfónom, a radosť vám urobia aj ergonomické tvary a kvalitné materiály.

Sledujte našu stránku a dozviete sa o novinkách nielen z automobilky Kia.

Mohlo by vás zaujímať:

Akcie vozidiel Kia

Akcia Kia Soul plne elektrický!


Kontakt

AutoMarket Trenčín

M.R Štefánika 26
912 50 Trenčín

Telefón: 032 / 743 02 78
Fax: 032 / 743 19 24
Email: info@kiaautomarket.sk

Vladimír Drobný

predaj vozidiel KIA

Mária Gašpieriková

predaj vozidiel KIA

Kontaktný formulár