Audi Gebrauchtwagen: Plus

Ľahko jazdené luxusné vozidlá so zľavami až do 40% !

Viac

Audi Gebrauchtwagen: Plus

Ľahko jazdené luxusné vozidlá so zľavami až do 40% !

Viac

Audi A7 Sportback pre športový zážitok z jazdy

Značka Audi predstavila päťdverové kupé, ktoré sľubuje variabilitu vnútorného priestoru a komfort počas dlhých ciest. Ak chcete jazdiť s vyššou strednou triedou, Audi A7 Sportback naplní vaše očakávania.

Pokrok v dizajne aj technike

Už na prvý pohľad nové Audi zláka dynamickými líniami. Moderný športový zjav sa dosahuje veľkými plochami a ostrými hranami. Reflektory si možno vyberať spomedzi troch variantov, pričom úplnou špičkou sú HD Matrix LED reflektory s diaľkovými laserovými svetlami. Zadné svetlá a predné reflektory pri odomykaní a zamykaní auta vysielajú svetelné animácie, čo pôsobí veľmi dynamicky a efektne. Športový charakter kupé podčiarkujú široké kolesá a dozadu klesajúca línia strechy. Úzky svetelný pás spájajúci zadné svetlá je už pri značke Audi samozrejmosťou. Aj v interiéri sa je na čo pozerať. Audi A7 Sportback charakterizujú čisté výrazové prostriedky a interiér preto pôsobí veľmi vzdušne. Farby, materiály a obklady interiéru harmonizujú so športovou koncepciou vozidla. Všetky informácie z ovládacej obrazovky displeja sa dajú rýchlo zaznamenať a nič nepôsobí rušivo, ani farby, ani osvetlenie.

Ľahké ovládanie

Nová koncepcia intuitívneho ovládania vozidla MMI touch response nahrádza konvenčné tlačidlá a ovládače dvoma veľkými dotykovými displejmi s vysokým rozlíšením. S jedným sa ovláda infotainment, druhý slúži na ovládanie klimatizácie a iných funkcií vozidla. Nové Audi A7 Sportback je plne digitálne prepojené, čo využijete najmä počas dlhých ciest autom. Inovovali sa aj online služby Audi connect, pribudli informácie o dopravných značkách a možnom nebezpečenstve. Aby bola jazda nielen bezpečná, ale tiež príjemná, k dispozícii sú štyri ozvučovacie systémy. Ten najlepší prináša 3D zvuk aj na zadné sedadlá. Nové Audi prináša až 39 asistenčných systémov, medzi nimi garážový a parkovací senzor. Na vidieckych cestách aj diaľniciach sa stane neoceniteľnými mnoho prvkov: nová elektronická platforma podvozku, zdokonalené pneumatické pruženie, dynamické riadenie všetkých kolies, systém mild-hybrid. Vylepšené je aj panoramatické strešné okno a sedadlá. Batožinový priestor poskytuje 535 l voľného miesta, po sklopení sedadiel až 1 390 l. Maximálna rýchlosť vozidla je 250km/h. Bude sa predávať v základnej cene od 67 800 eur.   

Mohlo by vás zaujímať:

Akcia Audi A7 Sportback

 

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt

Araver Trenčín - Opatová

Nivy 80
912 50 Trenčín Opatová

Telefón: 032 / 744 13 65
Fax: 032 / 744 13 68
Email: opatova@araver.sk

Martin Kopčan

predaj vozidiel Audi

Martin Kopčan

predaj vozidiel Audi


0903 826 148
martin.kopcan@araver.sk

Kontaktný formulár

Zuzana Lelkešová

vedúca predaja vozidiel Audi

Zuzana Lelkešová

vedúca predaja vozidiel Audi


0911 415 119
zuzana.lelkesova@araver.sk

Kontaktný formulár

Araver Nitra

Topoľčianska 2A
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 656 01 11
Fax: 037 / 656 01 10
Email: nitra@araver.sk

Ing. Juraj Benc

vedúci predaja vozidiel Audi

Ing. Juraj Benc

vedúci predaja vozidiel Audi


0903 826 142
juraj.benc@araver.sk

Kontaktný formulár

Ing. Štefan Varga

predaj vozidiel Audi

Ing. Štefan Varga

predaj vozidiel Audi


0911 415 118
stefan.varga@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.