BMW X1 so zľavami až do 38%!

Vozidlá ihneď k odberu už za 32 900€!

Viac

BMW X1 so zľavami až do 38%!

Vozidlá ihneď k odberu už za 32 900€!

Viac

BMW „Luxury 7“.

Mníchov. Výstavisko BMW Welt zaostrilo pozornosť na nové BMW radu 7. Návštevníci z celého sveta si tak môžu prezrieť luxusnú limuzínu v exkluzívnom výstavnom priestore. Výstava sprostredkúva kľúčové vlastnosti vozidla – luxus, komfort, priekopnícke technológie – a približuje ich návštevníkom. Vlajková loď značky bola na výstavisku BMW Welt slávnostne predstavená novinárom a predajcom už v polovici roka. V súčasnosti si môžu zákazníci vyzdvihnúť model v nových doručovacích priestoroch „Luxury 7“.

Vysoký lesk a luxus

Šiestou generáciou vozidiel BMW radu 7 definuje BMW súčasnú a budúcu formu exkluzívneho, luxusného zážitku z jazdy úplne novým spôsobom. V tomto duchu prezentuje BMW Welt aj svoj výstavný koncept, ktorý predstavuje individuálny zážitok z luxusu pre všetky zmysly a ponecháva objavovanie vozidla na zákazníkoch aj fanúšikoch značky. Priamo pri vstupe z južnej strany sa odráža náročná požiadavka na optické riešenie zážitku: Nový model stojí vždy uprostred na tmavej elegantne sa lesknúcej sklenenej podlahe ozdobenej bronzovými intarziami. Priestor je lemovaný vysokou osvetlenou textúrovanou stenou s diagonálnym kosoštvorcovým vzorom, ktorý je poznávacím znakom BMW radu 7. Nad vozidlom sa vznáša plachta z karbónového vlákna, ktorá symbolizuje „Carbon Core“ modelu.

Skúsenosť vytvára svet plný zážitkov

Špeciálna výstavná plocha oslňuje aj svojou strhujúcou dispozíciou orientovanou na štyri veľké tematické okruhy nového BMW radu 7: inovatívna funkčnosť, individuálny komfort, dizajn a BMW EfficientDynamics. S tým spojené vlastnosti reprezentujú okrem iného predmety vyrobené medzinárodnými umelcami, dizajnérmi a priekopníkmi z oblasti techniky. Exkluzívne artefakty z nymfenburgskej porcelánky v Mníchove symbolizujú aj nároky luxusnej limuzíny. Obrovská LED stena s dotykovou technológiou zobrazuje inovácie: návštevníci objavujú nový Display Key, osvetlenie interiéru ako aj jedinečné ovládanie gestami, ktoré bolo vôbec po prvýkrát zabudované do vozidla. Na stĺpčeku vôní sa zobrazuje vôňa systému Ambient Air Package, ktorou možno osviežiť aj interiér nového BMW radu 7.

Exkluzívny zážitok pri vyzdvihnutí „Luxury 7“

Prostredníctvom „Luxury 7“ vytvorilo BMW Welt nový a exkluzívny zážitok pri vyzdvihnutí vozidiel ich majiteľmi. Ústredná úloha BMW Welt: premeniť prvé stretnutie s novým vozidlom na nezabudnuteľný zážitok bola pre kupujúcich tejto luxusnej limuzíny špeciálne rozšírená a upravená. Okrem individuálnej starostlivosti zahŕňa exkluzívna ponuka mimo iného aj prenocovanie v 5-hviezdičkovom hoteli, 3-chodové menu v Bavárii pripravené špičkovým gastronómom M. Käferom ako aj šoférske služby pri vyzdvihnutí nového vozidla.

LUXURY 7.

Exkluzívny program prevzatia automobilu radu BMW 7 v BMW Welt.

Luxury 7 zmení váš veľký deň na nezabudnuteľný zážitok. Program prevzatia vášho nového BMW radu 7 predstavuje vrchol exkluzívnosti a individuálneho prístupu. Bol vyvinutý tak, aby vyhovel všetkým nárokom nových majiteľov BMW radu 7, preto je dostupný výlučne pre túto skupinu zákazníkov. Vychutnajte si luxus v jeho najkrajšej forme na mieste, ktoré je zárukou, že si svoje BMW užijete všetkými zmyslami – v BMW Welt.

Program pripraví váš partner BMW výlučne pre vás, aby bol váš zážitok z prevzatia nového vozidla jedinečný. Okrem toho vám krátko pred termínom prevzatia zatelefonuje zástupca BMW, aby vám vysvetlil celý proces a postaral sa o všetko potrebné. Keď teda príde veľký deň, všetko bude dokonalé. Keďže chceme, aby ste si ho vychutnali naplno, v rámci exkluzívneho programu prevzatia budete mať zdarma k dispozícii šoféra od BMW Welt.

Ak neprídete svojím súčasným vozidlom, radi vás vyzdvihneme na mníchovskom letisku (MUC), mníchovskej hlavnej železničnej stanici či vo vašom hoteli a potom vás rýchlo a pohodlne dopravíme do BMW Welt.

Po príchode vás už budú očakávať naši zamestnanci, ktorí vás privítajú na recepcii. Vysvetlia vám, na čo všetko sa v priebehu dňa môžete tešiť. Ešte pred prevzatím automobilu vás váš osobný poradca odprevadí do nášho jedinečného informačného centra. Tu vám poskytneme podrobné informácie a zároveň budete mať dostatok času na to, aby ste si prostredníctvom simulácií vyskúšali všetky funkcie a výbavu vášho nového BMW. Potom príde na rad hlavný bod vášho individuálneho programu prevzatia vozidla, kedy vám opäť vysvetlíme všetky základné funkcie, tentoraz už priamo v automobile.

Svoje vozidlo si prevezmete v exkluzívne zariadenej miestnosti, rezervovanej len pre vás. Váš osobný poradca vám bude po celý čas k dispozícii a postará sa o to, aby bol pre vás deň prevzatia nového automobilu nezabudnuteľným zážitkom.

Pri tejto príležitosti môžete navštíviť BMW Welt, spoločnosť BMW a hlavný závod BMW, kde sa môžete oboznámiť so všetkými stránkami fungovania spoločnosti. Program prevzatia nového automobilu zahŕňa aj menu pre dve osoby pozostávajúce z troch chodov v našej reštaurácii Bavaria, o ktorú sa stará špička vo svojom obore, Käfer.

Ak máte ďalšie želania, obráťte sa na našu recepciu BMW. Jej zamestnanci sa o vás postarajú aj po tom, čo si prevezmete svoje vozidlo. Pri odchode bude mať vaše BMW radu 7, samozrejme, plnú nádrž.

Program Luxury 7 je dostupný od pondelka do soboty. Vďaka tomu budete mať príležitosť stráviť celý víkend v Mníchove alebo Bavorsku, čo je výhodné najmä pre tých zákazníkov, ktorí prídu zďaleka či dokonca zo zahraničia.

PRÉMIOVÝ SALÓN.

Vitajte v BMW Welt.

Po príchode do BMW Welt zdarma zaparkujeme váš automobil a bezpečne uschováme vašu batožinu až do chvíle, kým si neprevezmete svoje nové BMW radu 7. Potom vás odprevadíme na recepciu, kde vás už naši pracovníci budú očakávať. Odtiaľ prejdete do prémiového salóna, vyhradeného pre zákazníkov, ktorí si prišli vyzdvihnúť svoj automobil z BMW Welt. Ide o centrum všetkých aktivít súvisiacich s prevzatím vášho nového BMW radu 7 a zároveň váš osobný priestor, kam sa môžete kedykoľvek utiahnuť, aby ste si oddýchli. Okrem občerstvenia a nealkoholických nápojov tu nájdete aj ponuku dennej tlače a časopisov, ako aj možnosť pripojenia na internet. Pre deti v predškolskom veku máme pripravený špeciálne zariadený detský kútik.

Vaše deti budú mať navyše k dispozícii tvorivé dielne, ak nebudú práve plne obsadené alebo si môžete miesto rezervovať vopred.

Krátko pred termínom prevzatia vám zatelefonuje pracovník BMW Welt, aby všetko prebehlo presne podľa vašich predstáv. Môžete sa napríklad rozhodnúť, že si svoje vozidlo prevezmete hneď ráno, aby ste si luxus svojho BMW radu 7 mohli začať vychutnávať čo najskôr.

INFORMAČNÉ CENTRUM.

Napätie stúpa.

Ešte pred hlavným bodom vašej návštevy v BMW Welt – prevzatím nového automobilu – vám ponúkame podrobnú inštruktáž v našom špeciálne vybavenom informačnom centre, šitú na mieru vášmu modelu BMW radu 7. Oboznámite sa so všetkými funkciami vášho vozidla ešte predtým, než doň prvýkrát nastúpite.

Prvou zastávkou v informačnom centre je informačný pult. Vaše nové BMW vám predvedieme na trojrozmernom dotykovom displeji s vysokým rozlíšením. Zákaznícky poradca vás upozorní na špeciálne doplnky vášho automobilu.

Druhou zastávkou je informačný modul, kde sa pomocou multimediálneho simulátora jazdy oboznámite so svojím vozidlom vrátane všetkých najdôležitejších funkcií a prvkov výbavy.

HLAVNÝ BOD PROGRAMU: PREVZATIE VÁŠHO VOZIDLA.

Veľká chvíľa, venovaná len vám.

Vychutnajte si maximálne potešenie: konečne nastal čas prevziať si nový automobil – ponesie sa v znamení individuálnosti, splnenia vašich očakávaní a exkluzívnej atmosféry. Užite si špeciálny okamih a jedinečnú atmosféru pri prevzatí kľúčov. Váš osobný poradca vás vyzdvihne priamo v prémiovom salóne a odprevadí vás do osobitnej exkluzívnej miestnosti, kde na vás už bude čakať vaše BMW radu 7. Tento veľký okamih, samozrejme, zvečníme na fotografii, aby ste naň mohli ešte dlho spomínať. Na záver vás čaká unikátna multimediálna prezentácia.

Naše služby sú koordinované tak, aby vyhoveli vašim individuálnym požiadavkám. Váš osobný poradca vám rád vysvetlí všetky dôležité funkcie priamo vo vozidle a nakonfiguruje vaše individuálne nastavenia.

Preberie s vami všetky podrobnosti súvisiace s ovládacími prvkami a špeciálnymi doplnkami výbavy, aby ste boli pripravení na cestu.

Či už sa potom poberiete domov alebo na dovolenku, určite si vychutnáte prvú jazdu vo svojom novom BMW radu 7 – plnú komfortu najvyššej úrovne.

 BMW Welt. Srdce značiek v pulze mesta.

Viac ako 3 milióny návštevníkov v roku 2014 robí z BMW Welt v Mníchove najnavštevovanejšiu atrakciu Bavorska. Od svojho otvorenia v roku 2007 sa výstavisko stalo skutočným magnetom pre verejnosť. BMW Welt je so svojou pokrokovou architektúrou srdcom všetkých značiek koncernu BMW Group: BMW, pridružených značiek BMW M a BMW i, MINI, Rolls-Royce Motor Cars a BMW Motorrad, ktoré sa pôsobivo prezentujú vo vlastných svetoch plných unikátnych zážitkov. No nielen výstavy a vyzdvihnutie nových vozidiel sú zlatým klincom programu pre automobilových fanúšikov z celého sveta. Na návštevníkov čaká po celý rok pestrý program kultúrnych, umeleckých a zábavných podujatí ako aj kulinárske zážitky vo viacerých reštauráciách. V časti Junior Campus BMW Welt zažijú aj deti a mládež napínavé prehliadky a workshopy na tému mobilita a udržateľnosť.

BMW Group

BMW Group je vďaka značkám BMW, MINI a Rolls-Royce najväčším výrobcom prémiových automobilov a motocyklov na svete. Okrem toho ponúka aj produkty značkového financovania a služby osobnej mobility. Medzinárodný koncern prevádzkuje 30 výrobných a montážnych podnikov v 14 krajinách a predajnú sieť so zastúpeniami vo viac ako 140 krajinách.

BMW Group zaznamenal v roku 2015 celosvetový predaj v objeme približne 2,247 milióna predaných automobilov a 137 000 motocyklov. V hospodárskom roku 2014 činil zisk pred zdanením 8,71 miliardy eur, celkový obrat dosiahol výšku 80,40 miliardy eur. BMW Group k 31. decembru 2014 zamestnával po celom svete 116 324 spolupracovníkov.

Úspech BMW Group sa vždy zakladal na predvídavom a vizionárskom myslení a zodpovednom konaní. Ekologické programy a sociálna udržateľnosť preto tvorili integrálnu súčasť stratégie spoločnosti v rámci celého hodnotového reťazca. BMW Group sa vždy vyznačoval komplexnou produktovou zodpovednosťou a významným prístupom k ochrane zdrojov.

 

 

Kontakt

RIJA - Bavaria Nitra

Drážovská ul. 3282/17
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 773 07 20
Fax: 037 / 773 07 22
Email: info@rijabavaria.sk

Peter Kmeťko

predaj vozidiel BMW

Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.