TOP ponuka vozidiel Kia!

Zľavy až do 6 000€ !

Viac

Nová Kia XCEED

s bonusom až do 3 120 € !

Viac

Ešte výkonnejšie Kia Picanto X-Line

Robustné vozidlá inšpirované štýlom crossoverov s prepracovaným motorom s výkonom 100 koní a vylepšeným interiérom sa v Európe začnú predávať ešte tento rok, a hoci sa modely Picanto radia medzi najmenšie vozidlá spoločnosti Kia, pýšia sa len tou najlepšou kvalitou.

Crossovery a SUV sa aktuálne medzi vodičmi tešia najväčšej priazni. Ich dizajn a výkon inšpiruje viacerých výrobcov automobilov, a tak mohol vzniknúť i model Kia Picanto X-Line. Robustnosť vozidiel podporujú balíčky kontrastných farieb a zvýšená svetlá výška, vďaka ktorej má vodič lepší výhľad na cestu. Keďže je nový model Picanto X-Line opatrený turbodúchadlom preplňovaným motorom s priamym vstrekovaním benzínu, očakáva sa, že jeho predajnosť bude stále rásť. Veď kto by nechcel z nuly na stovku zrýchliť už za desať sekúnd?! Motiváciou nám môže byť napríklad aj vysoká hospodárnosť a menej škodlivých emisií.

Nejde však len o vynikajúcu výkonnosť motora, ale aj o energický dizajn vozidla. Prvky SUV sa dostali na novú Kiu v podobe moderných nárazníkov, ktoré dopĺňajú lesklé dosky v kovovom vzhľade. Každý, kto si sadne do takéhoto štýlového vozidla, sa jednoducho musí cítiť sebavedomo. Interiér poskytuje šoférovi dostatok priestoru pre nohy a väčšiu vzdialenosť sedadla od stropu. Priateľský je aj objem batožinového priestoru 255 litrov, ktorý sa po sklopení delených zadných sedadiel môže zvýšiť až na 1 010 litrov.

Kia Picanto X-Line je obdarená najmodernejšími technológiami, a tak si jazdu užijete naplno, nech sa dostanete na akékoľvek miesta. Sedempalcová dotyková obrazovka vám umožní využívať navigačný systém s 3D zobrazovaním máp. Súčasťou vašej výbavy sa môže stať praktická parkovacia kamera, bezdrôtová nabíjačka smartfónov alebo prvky aktívnej bezpečnosti, napr. systémy ovládania stability (ESC) alebo systém autonómneho núdzového brzdenia (AEB), ktorý oceníte predovšetkým v rušnom mestskom prostredí.

Kontakt

AutoMarket Trenčín

M.R Štefánika 26
912 50 Trenčín

Telefón: 032 / 743 02 78 (servis)
Fax: 032 / 743 19 24
Email: info@kiaautomarket.sk

Vladimír Drobný

predaj vozidiel KIA

Mária Gašpieriková

predaj vozidiel KIA

Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.