Melissa McCarthy a Kia Niro na svojej “hrdinskej jazde” v reklame pre Super Bowl

Veľryba, padajúci strom či rútiaci sa nosorožec, to sú všetko prekážky, ktorým Melissa McCarthy čelí v reklame Kia Motors Super Bowl. Jej oficiálne odvysielanie je naplánované v tretej štvrtine veľkého zápasu. Melissa McCarthy sa snaží „zachrániť“ životné prostredie, statočne čelí rozbúrenému oceánu, šplhá sa na vrch stromu a šoféruje Niro, najšetrnejší crossover v Amerike[i].

S odhodlanou a odvážnou hlavnou predstaviteľkou, ktorá je pripravená urobiť čokoľvek, aby ustála dané prekážky, je jej “hrdinská jazda” dobrodružstvom v tej najvyššej kvalite a zároveň kampaňou pre úplne nové Niro, ktoré v sebe kombinuje veľké potešenia z jazdy, pútajúci dizajn, funkčnosť a v neposlednom rade rekordne nízku spotrebu paliva. Reklamný spot bol navrhnutý americkou reklamnou agentúrou David&Goliath, jej cieľom je pobaviť širokú škálu Kia fanúšikov, či už pred alebo po zápase Super Bowl.

“Už dlhé roky sa pokúšam nájsť projekt, ktorý by bol kombináciou strachu, čo všetko sa mi môže stať a túžby chrániť životné prostredie. Vďaka Kia!!! S láskou, Melissa”, uviedla Melissa McCarthy.

Ako súčasť reklamného spotu, Kia bola prvým iniciátorom debutovať so Super Bowl reklamou na Facebook Messengeri. Počas veľkého zápasu, ktorý sa odohrá túto nedeľu, budú mať možnosť vyhrať súťažiaci, ktorí sa zapoja do NiroBot cez Messenger, viac ako 40 rekvizít z natáčania tejto reklamy.

“Ľudia sú ochotní zájsť ďaleko, najmä ak ide o niečo, pre čo sú zanietení a Kia Niro je naozaj jedinečný crossover vhodný pre tých, ktorí chcú chrániť životné prostredie bez akéhokoľvek odriekania,” tvrdí Michael Sprague, generálny riaditeľ Kia Motors America. “Niro je niečo, čo ľudia predtým ešte nevideli a Melissa McCarthy je ideálna osoba, ktorá predstaví svetu unikátny nový Kia crossover.”

Kľúčovou výhodou ekologického Nira je perfektný balans pre potreby dnešných spotrebiteľov a jeho unikátne miesto medzi hybridným automobilom a CUV segmentom.

Ako súčasť Kia Motors EcoDynamics filozofie, Niro predstavuje míľnik na ceste k dosiahnutiu až trojnásobného medzinárodného predaja ekologických áut značky Kia do roku 2020. V budúcnosti sa tiež plánuje pridanie plug-in hybrid verzie do výbavy tohto automobilu.Mohlo by Vás zaujímať:

Akcia Nová Kia NIRO so zľavou 1.490 €

Kontakt

AutoMarket Trenčín

M.R Štefánika 26
912 50 Trenčín

Telefón: 32 / 777 12 05 (predaj) 32 / 743 02 78 (servis)
Fax: 032 / 743 19 24
Email: info@kiaautomarket.sk

Vladimír Drobný

predaj vozidiel KIA

Mária Gašpieriková

predaj vozidiel KIA

Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.