Nová faceliftovaná ŠKODA Octavia

už od 14 990€

Viac

ŠKODA Superb

Cestujte štýlovo. Cestujte priestranne. Už od 22 780€

Viac

Nová ŠKODA OCTAVIA -ešte viac pohodlia

ŠKODA OCTAVIA s novou ponukou výbav pre ešte viac pohodlia

ŠKODA rozširuje ponuku výbav a prináša do svojho bestselleru ešte viac pohodlia. Hodnotný interiér modernizovaného modelu ŠKODA OCTAVIA získava nové dizajnové prvky a vylepšené riešenia obsluhy. Systémy infotainmentu novej generácie majú displeje s uhlopriečkou až 9,2 palca.

Interiér prepracovaného modelu ŠKODA OCTAVIA sa vyznačuje mimoriadne veľkorysou ponukou priestoru a eleganciou. Horizontálne orientovaný dizajn pôsobí vzdušne, línie, plochy a obstavaný priestor vyžarujú geometricky jasným dojmom. Veľké a jasne čitateľné kruhové prístroje umiestnené v prístrojovom štíte prichádzajú s novým grafickým prevedením.
 
ŠKODA predstavila aj niekoľko noviniek z oblasti materiálov a farebného prevedenia interiéru. Vo výbavovej verzii Ambition je k dispozícii nová čiernohnedá kombinácia poťahov, palubná doska je celá v čiernom prevedení. Ostatné výbavové verzie dostali nové vzory poťahových materiálov.
 
Prepracované boli aj všetky dekoračné prvky. Vo výbavovej verzii Laurin & Klement dodáva ŠKODA dekoračné lišty vo dverách sériovo s ambientným osvetlením. Tenké svetelné vodiče vyžarujú decentné svetlo v jednom z 10 voliteľných odtieňov.
 
V triede kompaktných automobilov definuje modernizovaná ŠKODA OCTAVIA naďalej meradlá v ponuke priestoru. Vo verziách liftback aj kombi majú cestujúci na zadných sedadlách pred kolenami 73 milimetrov - to je hodnota, ktorá dosahuje úroveň automobilov strednej triedy. Batožinový priestor liftbacku ponúka 590, resp. 1580 litrov (pri sklopených zadných operadlách sedadiel), vo verzii kombi je to 610, resp. 1740 litrov. Ak sa sklopia operadlá zadných sedadiel a operadlo sedadla predného spolujazdca (voliteľná výbava pre Ambition a Style) zmestia sa do auta predmety dlhé až 2,92 metra.
 
Pre verziu kombi dodáva ŠKODA na želanie elektricky ovládané piate dvere. Okrem nich je pre batožinový priestor k dispozícii aj rad Simply Clever riešení, napríklad variabilná dvojitá podlaha (od verzie Ambition, neponúka sa pre G-TEC), multifunkčná odkladacia schránka alebo oddeľovacia sieť. Súčasťou sériovej výbavy sú štyri háčiky na tašky.

Aj v interiéri modelu ŠKODA OCTAVIA je množstvo Simply Clever riešení. V modernizovanom modeli k nim teraz pribudli ďalšie. Držiaky fliaš v stredovom paneli sú tvarované tak, že do nich zapadne dno PET fľaše. To umožňuje jej otvorenie jednou rukou. V batožinovom priestore verzie kombi je umiestnená vyberateľná LED lampa, ktorú možno ku karosérii pripevniť pomocou integrovaného magnetu. Operadlá predných sedadiel môžu byť vybavené sklopnými stolíkmi.
 
Oblasť komfortnej výbavy prináša dve novinky - vyhrievaný veniec volantu a tri personalizovatelné kľúče. Akonáhle vozidlo odomkne určitý držiteľ, sú vyvolané jeho individuálne nastavenia. Tie sa týkajú nielen mnohých oblastí obsluhy, ale aj voľby jazdného profilu, asistenčných systémov, vonkajšieho a vnútorného osvetlenia, klimatizácie Climatronic, systémov infotainmentu či elektricky nastaviteľných sedadiel.
 
Pri výbere infotainmentu možné voliť medzi systémami Swing (séria) a Bolero, rovnako ako medzi navigačnými systémami Amundsen a Columbus. Všetky štyri systémy patria do najnovšej generácie prístrojov, ktorá prekvapia rýchlymi odozvami a jednoduchou obsluhou. Dotykové obrazovky reagujú už na ľahký dotyk prsta. Systémy Bolero, Amundsen a Columbus ponúknu displej v novom hodnotnom sklenenom dizajne.
 
Aj základný infotaiment Swing ponúka rozsiahlu konektivitu až po platformu SmartLink+. Tá je plne kompatibilná so štandardmi MirrorLink, Apple CarPlay a Android Auto. Vďaka nim je možné celý rad aplikácií zo smartfónu jednoducho využívať aj pomocou displeja automobilu. SmartLink+ obsahuje aj rozhranie SmartGate, ktoré umožňuje prenos dát z auta do smartfónu a s určitými aplikáciami je možné následne dáta aj inteligentne využívať. Infotainment Bolero (sériová výbava pre Style) prináša osempalcový dotykový displej s vysokým rozlíšením, v sklenenom dizajne a senzorom priblíženia. Ak sa prst priblíži, je aktivovaný režim obsluhy, ktorý umožňuje posúvanie, scrollovanie a zadávanie znakov.
 
V automobiloch s navigačným systémom Amundsen možno zriadiť WLAN hotspot. Ten pasažierom umožňuje surfovanie na internete, streamovanie alebo zasielanie e-mailov pomocou ich inteligentného telefónu alebo tabletu. Špičkový navigačný systém Columbus (sériová výbava pre Laurin & Klement) má integrovaný WLAN hotspot a displej s uhlopriečkou 9,2 palca s rozlíšením 1280×640 pixlov. Na želanie sa môžete pripojiť k vysokorýchlostnému internetu cez LTE modul, ktorý pri sťahovaní dosahuje rýchlosť až 150 Mbit za sekundu.
 
Ponuku hardvéru dopĺňajú ďalšie komponenty: Phonebox (od výbavovej verzie Ambition) bezdrôtovo indukčne nabíja mobilný telefón a spája ho so strešnou anténou, Soundsystem CANTON (taktiež od verzie Ambition) s ôsmimi reproduktormi vrátane centrálneho na palubnej doske a subwooferu v batožinovom priestore. Na operadlá predných sedadiel možno pripevniť držiaky tabletov, čo je ďalšia príplatková výbava. Na želanie je cestujúcim na zadnom sedadle k dispozícii 230V zásuvka a 2x USB konektor.

 

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcia Škoda OCTAVIA

Akcia Škoda Octavia Combi


Kontakt

ARAVER Trenčín

M.R Štefánika 26
912 50 Trenčín

Telefón: 032 / 743 02 78
Fax:
Email: trencin@araver.sk

Jana Jandová

predaj vozidiel Škoda

Jana Jandová

predaj vozidiel Škoda


0903 826 152
jana.jandova@araver.sk

Kontaktný formulár

Silvia Matoušková

predaj vozidiel Škoda

Silvia Matoušková

predaj vozidiel Škoda


0903 826 073
silvia.matouskova@araver.sk

Kontaktný formulár

ARAVER Piešťany

Žilinská cesta 116
921 01 Piešťany

Telefón: 033 / 771 89 34
Fax: 033 / 771 89 34
Email: piestany@araver.sk

Miriam Chudá

predaj vozidiel Škoda

Miriam Chudá

predaj vozidiel Škoda


0903 826 165
miriam.chuda@araver.sk

Kontaktný formulár

Marcela Papšová

predaj vozidiel Škoda

Marcela Papšová

predaj vozidiel Škoda


0903 412 070
marcela.papsova@araver.sk

Kontaktný formulár

PRVÝ NOVOMESTSKÝ AUTOSERVIS

Trenčianska cesta 64
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Telefón: 032 / 774 14 44
Fax: 032 / 774 14 22
Email: info@pna.sk

Mgr. Denisa Suláková

predaj vozidiel Škoda

Mgr. Denisa Suláková

predaj vozidiel Škoda


0903 826 153
denisa.sulakova@pna.sk

Kontaktný formulár

Miroslava Vojteková

predaj vozidiel Škoda

Miroslava Vojteková

predaj vozidiel Škoda


0903 826 226
miroslava.vojtekova@pna.sk

Kontaktný formulár

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS

Bratislavská V / 56
911 06 Trenčín

Telefón: 032 / 650 91 27
Fax: 032 / 640 01 82
Email: info@ptasro.sk

Lucia Opatovská

predaj vozidiel Škoda

Lucia Opatovská

predaj vozidiel Škoda


0903 250 320
lucia.opatovska@ptasro.sk

Kontaktný formulár

Ing. Júlia Berová

predaj vozidiiel Škoda

Ing. Júlia Berová

predaj vozidiiel Škoda


0903 826 170
julia.berova@ptasro.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár