Volkswagen AMAROK V6 so zľavou až 7 100 €!

Posledné kusy Volkswagen AMAROK V6!

Viac

Volkswagen AMAROK V6 so zľavou až 7 100 €!

Posledné kusy Volkswagen AMAROK V6!

Viac

Nový VW Crafter je „Van roka 2017“

Rozhodla o tom medzinárodná porota motoristických novinárov z 24 európskych krajín. Prestížny titul udelili zástupcom nemeckej automobilky na gala večere v predvečer otvorenia medzinárodného autosalóna úžitkových vozidiel IAA v Hannoveri. O prestížny titul medzi ľahkými úžitkovými vozidlami sa v medzinárodnej ankete uchádzali  aj Ford Transit Custom Euro 6, Hyundai H350, Iveco Daily Euro 6 a trojičky PSA Peugeot Expert/Citroen Jumpy a Toyota Proace.

Z rúk predsedu jury Jarlatha Sweeneya (šéfredaktora magazínu Fleet Van & Utility z Írska) prevzal čestnú trofej predseda predstavenstva Volkswagen Nutzfahrzeuge (Volkswagen úžitkové vozidlá) Dr. Eckhard Scholz. V krátkom príhovore povedal: „Prestížny titul Van roka 2017 pre náš nový transportér považujeme za potvrdenie nevšedných výkonov našich zamestnancov, ktorí svojimi výkonmi pozdvihli našu ikonu z Hannoveru za najlepšie dodávkové vozidlo. Sme hrdí na náš najnovší produkt a na naše mužstvo. Prestížny titul nám zaisto pomôže k úspešnému uvedeniu nového modelu na trh.“

Medzinárodnú jury každoročne udeľujúcu tento prestížny titul tvoria renomovaní  motoristickí novinári z 23 európskych krajín a Ruska. Pôsobia v periodikách, ktoré sa orientujú na úžitkové vozidlá. Slovensko v nej v minulosti zastupoval jej dlhoročný člen Ing. Stano Cvengroš z redakcie časopisu Transport a Logistika, ktorý sa na úžitkové vozidlá a autobusy špecializuje desiatky rokov. Tento rok reprezentoval ČR a SR v porote Milan Olšanský z magazínu Trucker. Víťazom ankety sa stáva dodávkové vozidlo, ktoré členov poroty presvedčí hospodárnou a efektívnou prevádzkou, ochranou životného prostredia a bezpečnosťou cestujúcich.

Nový Crafter vyniká nevšedne širokou škálou aktívnych asistenčných systémov, ktoré podporujú vodiča v nepredvídaných a rizikových situáciách počas jazdy, pri manévrovaní v obmedzenom priestore, pri parkovaní alebo manipulácii s prepravovaným nákladom. Má o. i. diódové reflektory, ESP s funkciou stabilizácie prívesu, adaptívny tempomat, systém núdzového brzdenia, kompenzovania nárazového bočného vetra aj pre cúvanie s prívesom, cúvaciu kameru, parkovacie senzory aj asistenta pre bezpečné vycúvanie kolmo na cestu.

Vozidlo poháňa 4-valcový priečne uložený turbodiesel 2.0 TDI vo viacerých výkonových verziách, ktorý spotrebuje v priemere až o 15% menej paliva než jeho predchádzajúca generácia. Nový Crafter príde do predaja v novembri t. r.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Akcia Volkswagen Crafter

Kontakt

Araver Trenčín - Opatová

Nivy 80
912 50 Trenčín Opatová

Telefón: 032 / 744 13 65
Fax: 032 / 744 13 68
Email: opatova@araver.sk

Martin Chupáč

predaj osobných a úžitkových vozidiel VW

Martin Chupáč

predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0903 594 951
martin.chupac@araver.sk

Kontaktný formulár

Araver Nitra

Topoľčianska 2A
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 656 01 11
Fax: 037 / 656 01 10
Email: nitra@araver.sk

Dušan Gála

predaj úžitkových vozidiel VW

Dušan Gála

predaj úžitkových vozidiel VW


0911 600 169
dusan.gala@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.