Predstavujeme úplne nový SEAT Leon !

Ihneď k odberu už za 21 160€ !

Viac

Predstavujeme úplne nový SEAT Leon !

Ihneď k odberu už za 21 160€ !

Viac

SEAT Tarraco sa už predvádza, zatiaľ v maske

Tarraco oficiálne vyštartuje 18. septembra – kde inde, v španielskej Tarragone. Nasledovať bude katalánsky nájazd na Paríž a potom už januárová invázia do strednej Európy.

SEAT teda v polovici septembra rozšíri stupnicu Arona – Ateca o tretí stupeň – Tarraco. Meno nového modelu vzišlo z hlasovania, do ktorého sa zapojilo vyše 146-tisíc fanúšikov značky, ktorí ho vybrali spomedzi viacerých španielskych geografických názov, čo je už pre značku tradícia. Nevedno, či náhodou nezavážil  aj zvuková podoba so slovom terén. No dnes vieme, že vyhralo historické označenie prístavnej Tarragony. Práve tam si mimochodom SEAT prišiel odkrútiť stovky testovacích kilometrov v akože silne maskovaných verziách, ktorých úlohou je isto viac ako nejaké testovanie pritiahnuť pozornosť.

Ale aj v tomto maskovaní sú zrejmé schopnosti auta v stredne ťažkom teréne či na kamenistej ceste, s celkom veľavravnými náklonmi. Taracco sa nebojí horských terénov a svahov so sklonom 70 % a ani bočných náklonov s uhlom až 85 %. Ak by sa niekomu predsa len podarilo túto hodnotu prekročiť, zobudí sa bezpečnostný „asistent pri prevrátení“, ktorý automaticky odomkne dvere, vypne motor a aktivuje núdzové volanie. 

Vodič si môže vybrať jeden zo šiestich režimov obligátnym kruhovým ovládačom, na ktorom okrem offroadových vie zvoliť aj športové jazdné vlastnosti, keď sa môžu prejaviť naplno aj adaptívne tlmiče. DCC. A mohli by sme sa staviť, že nepotrvá dlho a po vzore koncernového bratranca Kodiaq RS sa dočkáme aj v prípade športovej derivácie značky SEAT modelu Cupra Taracco.

SEAT Tarraco !

Kontakt

ARAVER Piešťany

Žilinská cesta 116
921 01 Piešťany

Telefón: 033 / 771 89 34
Fax: 033 / 771 89 34
Email: piestany@araver.sk

Štefan Strecký

predaj vozidiel SEAT

Štefan Strecký

predaj vozidiel SEAT


0903 826 002
stefan.strecky@araver.sk

Kontaktný formulár

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS

Bratislavská 418
911 06 Trenčín

Telefón: 032 / 650 91 27
Fax: 032 / 640 01 82
Email: info@ptasro.sk

Mgr. Marianna Jašková

vedúca predaja vozidiel SEAT & CUPRA

Mgr. Marianna Jašková

vedúca predaja vozidiel SEAT & CUPRA


0903 826 158
marianna.jaskova@ptasro.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.