ŠKODA Superb

Cestujte štýlovo. Cestujte priestranne. Už od 22 780€

Viac

Nová faceliftovaná ŠKODA Octavia

už od 14 990€

Viac

ŠKODA vybrala najlepších servisných pracovníkov a predajcu roka 2016

Siedmy ročník tradičnej vedomostnej súťaže ŠKODA Challenge pozná víťazov jednotlivých kategórií národného kola. V tomto roku rozšírila súťaž svoju pôsobnosť aj o kategóriu Predajca. Najlepší servisní pracovníci a predajca si prevzali ocenenia na slávnostnom galavečere od konateľa spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko Ing. Marka Růžičku. Zároveň získali aj miestenku do prestížneho medzinárodného finále, ktoré sa uskutoční na jar budúceho roku.  

Ďakujem všetkým zúčastneným za nasadenie a predvedené výkony. Víťazom patrí veľká gratulácia, všetci im budeme držať palce v medzinárodnom finále. Poďakovanie patrí aj servisným partnerom ŠKODA, ako aj lektorom, bez ktorých profesionálnej práce by sme nemohli napredovať a poskytovať vysokokvalitné služby náročným slovenským zákazníkom,“ hovorí Ing. Marek Růžička, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Najlepší servisní pracovníci a pracovníci z oblasti predaja zo Slovenska si zmerali schopnosti v národnom kole 7. ročníka vedomostnej súťaže ŠKODA Challenge. Súťažilo sa v piatich kategóriách. Tradičné kategórie Servisný poradca, Diagnostický technik, Vedúci náhradných dielov a Lakovač doplnila v tomto ročníku kategória Predajca. Účastníci najprv absolvovali korešpondenčné kolo a šesť najúspešnejších kandidátov z každej kategórie bolo pozvaných do národného finále, ktoré sa uskutočnilo v školiacom stredisku v Nitre.

Prvé miesto v kategórii Servisný poradca opäť obhájil Peter Gajdoš zo spoločnosti IMPA Bratislava. Obhajoba sa podarila aj Jozefovi Siekelovi zo spoločnosti AUTOKOMPLEXX Prievidza v kategórii Diagnostický technik. Víťazom kategórie Vedúci náhradných dielov sa stal Michal Hančiarik zo spoločnosti EUROMOTOR v Banskej Bystrici. 

Najlepšieho Lakovača majú v spoločnosti PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS, je ním Peter Chudý

Novú kategóriu Predajca tento rok ovládol Ján Vasiľ zo spoločnosti Moris Slovakia v Košiciach.

Víťazi piatich kategórií národného kola budú reprezentovať Slovensko v medzinárodnom finále ŠKODA Challenge, ktoré sa uskutoční na jar 2017. Slovensko je v tejto súťaži na medzinárodnej úrovni mimoriadne úspešné, keď sa slovenskí zástupcovia pravidelne umiestňujú na popredných pozíciách. „Verím, že ani tento ročník nebude výnimkou a v celosvetovom finále opäť potvrdíme, že na Slovensku máme jedných z najlepších pracovníkov servisu aj predaja,“ dodáva Ing. Marek Růžička.  

ŠKODA Challenge je vedomostná súťaž, do ktorej sa už po siedmy raz mohli zapojiť všetci servisní technici, poradcovia, lakovači, resp. každý zamestnanec pracujúci v oblasti servisu. Okrem popredajných služieb rozšírila v tomto roku súťaž svoju pôsobnosť aj o kategóriu predaja. Tým sa zmenil aj názov podujatia zo ŠKODA Service Challenge na ŠKODA Challenge. Nezmenila sa ale hlavná myšlienka podujatia - nájsť najlepších pracovníkov servisu aj predaja na celosvetovej úrovni. Zároveň sa ŠKODA snaží prostredníctvom tejto súťaže zvyšovať štandardy poskytovaných služieb.

Spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko už 8 rokov úspešne prevádzkuje školiace stredisko v Nitre. Jeho hlavným cieľom je zvyšovať kvalitu popredajných služieb autorizovaných servisov ŠKODA v technických aj netechnických činnostiach. Za tento čas školitelia, ktorí prešli dôkladným školením v Mladej Boleslavi, preškolili takmer  17 000 pracovníkov servisnej siete.

 

Výsledky 7. ročníka národného kola ŠKODA Challenge 2016

Servisný poradca

1.

Peter Gajdoš

IMPA Bratislava, a.s., Bratislava

2.

Andrej Šimko

RM JET, spol. s r.o., Trnava

3.

Csongor Tok

Autoprofit, s.r.o., Galanta

 

Diagnostický technik

1.

Jozef Siekel

AUTOKOMPLEXX, spol. s r.o., Prievidza

2.

Miroslav Lietavec

IMPA Liptovský Mikuláš s.r.o., Liptovský Mikuláš

3.

Rudolf Čuvala

RM JET, spol. s r.o., Trnava

 

Vedúci náhradných dielov

1.

Michal Hančiarik

EUROMOTOR s.r.o., Banská Bystrica

2.

Michal Szabó

Autoprofit, s.r.o., Galanta

3.

Miloš Mlích

Todos Žilina s.r.o., Žilina

 

Lakovač

1.

Peter Chudý

PRVY TRENČIANSKY AUTOSERVIS s.r.o., Trenčín

2.

Marek Papánek

Todos Žilina s.r.o., Žilina

3.

Maroš Marinák

EGOVAN, spol. s r.o., Michalovce

 

Predajca

1.

Ján Vasiľ

Moris Slovakia s.r.o., Košice

2.

Marek Kollár

Todos Bratislava s.r.o., Bratislava

3.

Lukáš Kaiser

DANUBIASERVICE, a.s., Bratislava

 

 

 

Kontakt

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS

Bratislavská V / 56
911 06 Trenčín

Telefón: 032 / 650 91 27
Fax: 032 / 640 01 82
Email: servis@ptasro.sk

Peter Sedláček

vedúci servisu

Peter Sedláček

vedúci servisu


peter.sedlacek@ptasro.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár