Nová Kia RIO v predaji

už od 10 490€!

Viac

Kia Sportage teraz už za 18 990€ !

Príďte si po svoju novú Kiu ešte dnes!

Viac

Úplné nová Kia Rio

Za novým pokrokovým dizajnom exteriéru aj interiéru sú návrhárske štúdiá Kia Motors v Nemecku a Kalifornii.

Úplne nová Kia Rio ponúkne zákazníkom unikátne spojenie praktických vlastností a vysokej úrovne bezpečnosti, ktoré ju stavia  na vrchol svojej triedy

Kia Rio je celosvetovo najpredávanejším modelom značky Kia.

Úplne nová nová Kia Rio štvrtej generácie sa vo svetovej premiére predstaví v Paríži 29. septembra 2016 na medzinárodnom autosalóne Mondial de l’Automobile.

Za novým pokrokovým dizajnom exteriéru ako aj interiéru modelu Kia Rio stoja návrhárske štúdia Kia Motors v Nemecku a v Kalifornii, ktoré úzko spolupracovali s hlavným návrhárskym centrum automobilky v kórejskom Namyangu. Prísne rovné línie a hladké povrchy dodávajú vozidlu nový výrazný charakter. Dlhší predný previs a kapota, dlhší rázvor a vzpriamené zadné C-stĺpiky sa zase podieľajú na tom, že automobil celkovo pôsobí istejšie a vyváženejšie ako predchádzajúca generácia.

Úplne nová Kia Rio ponúkne zákazníkom úžitkové a praktické vlastnosti stojace na vrchole triedy, rovnako ako aj bezpečnostné technológie, najmodernejšie komunikačné funkcie konektivity a samozrejme aj atraktívne jazdné vlastnosti.

Kia Rio je celosvetovo najpredávanejším modelom automobilky Kia Motors (v roku 2015 si na svetových trhoch našla vyše 473 000 zákazníkov). Kia Rio novej generácie v špecifikácii pre európske trhy sa začne vyrábať koncom roka 2016, dátumy štartov výroby pre ostatné regióny majú byť oznámené tesne pred uvedením na trh.

Tlačová konferencia Kia na tohtoročnom autosalóne Mondial de l’Automobile je naplánovaná na 29. Septembra o 14:45 stredoeurópskeho času. Stánok automobilky Kia Motors nájdete v hale č. 3 výstavného centra Porte de Versailles (Paris Expo).

Mohlo by Vás zaujímať:

Nová Kia Rio už v predaji!

Kontakt

AutoMarket Trenčín

M.R Štefánika 26
912 50 Trenčín

Telefón: 032 / 743 02 78
Fax: 032 / 743 19 24
Email: info@kiaautomarket.sk

Vladimír Drobný

predaj vozidiel KIA

Mária Gašpieriková

predaj vozidiel KIA

Kontaktný formulár