SEAT Leon ST posledné kusy len u nás!

Posledné vozidlá SEAT Leon ST už za 18 700€!

Viac

SEAT Leon ST posledné kusy len u nás!

Posledné vozidlá SEAT Leon ST už za 18 700€!

Viac

„Urýchľujeme vytvorenie digitálneho ekosystému SEAT novými projektmi”

V rámci výstavy Automobile Barcelona – čo je nové meno tradičného autosalónu v Barcelone, ktorý má teraz zmenenú koncepciu, kladúcu väčší dôraz na konektivitu (11. až 21. mája 2017) – SEAT poskytne návštevníkom možnosť bližšie sa
zoznámiť s najnovšími inováciami z oblasti digitálne prepojeného automobilu, ktoré značka avizovala na ostatnom ročníku výstavy Mobile World Congress (MWC). To umožní značke SEAT predstaviť prelomové technológie z profesionálnej výstavy verejnosti na populárnom autosalóne.

Návštevníci Automobile Barcelona si budú môcť vyskúšať technológie ako Digital Access, Parkfinder alebo simulátor prezentujúci jazdu v budúcnosti, ako povedal na autosalóne Luca de Meo, predseda predstavenstva SEAT, S.A. Vo svojom príhovore oznámil, že s uzavretými dohodami a projektmi ako Travipay a Waze, s centrom excelentnosti ako SEAT Metropolis:Lab Barcelona, ako aj s ďalšími pripravovanými projektmi značka akceleruje tvorbu svojho digitálneho ekosystému v Barcelone.

V tomto duchu Luca de Meo oznámil, že návštevníci expozície SEAT na autosalóne v Barcelone si budú môcť po prvý raz vyskúšať novú aplikáciu pre navigáciu GPS Waze od Google pre Android Auto. O niekoľko týždňov má Google vpláne uviesť beta-verziu tejto novej aplikácie, ktorá bude kompatibilná so všetkými automobilmi SEAT vybavenými rozhraním Full Link. Pridaním jednej z najrozšírenejších a najvyššie hodnotených navigačných aplikácií do svojich vozidiel robí SEAT ďalší krok vpred v poskytovaní technológií konektivity, ktoré uľahčujú mobilitu a zlepšujú zážitok z jazdy.

„SEAT neustále posilňuje svoju pozíciu priekopníka v oblasti digitálne prepojeného automobilu. Inkorporácia novej aplikácie Waze pre Android Auto v našich vozidlách je v súlade s našim cieľom poskytovať zážitok z jazdy, ktorý je jednoduchý, digitálne prepojený a personalizovaný a ktorý nám umožní robiť pokroky v konfigurácii nášho digitálneho ekosystému,“ povedal Luca de Meo, predseda predstavenstva SEAT, S.A.  „Sme automobilovým výrobcom s najmladšou bázou zákazníkov, ktorí sú takmer o 10 rokov mladší ako je európsky priemer. Poskytnutie Waze priamo v ich automobiloch je veľký krok vpred v našom úsilí o optimálnu konektivitu”.

Nová aplikácia SEAT pre Android Auto
Súčasne bude SEAT na výstave Automobile Barcelona prezentovať svoju aplikáciu SEAT Drive App pre Android AutoTM. S ňou majitelia automobilov SEAT, ktorí majú smartfóny s operačným systémom Android (verzia 5.0 Lollipop alebo novšia) a aplikáciu Android Auto, majú prístup k obsahom svojho telefónu na displeji systému infotainmentu vo vozidle a môžu ich bezpečným spôsobom ovládať počas jazdy. Aplikácia, ktorá bude onedlho dostupná na Google Play Store
TM, bude synchronizovať telefón s vozidlom a zobrazovať informácie na jeho obrazovke. S touto aplikáciou pre AndroidTM a jej verziou pre iOS, ktorú značka SEAT uviedla minulý rok, si môže vyše 95 % užívateľov smartfónov a iných mobilných koncových zariadení zobraziť stav svojho vozidla v čase poslednej synchronizácie.

Po účasti na veľtrhu MWC v Barcelone, kde prezentovala nové formy interakcie medzi automobilmi, užívateľmi a ich prostredím, ako aj svoje najnovšie produkty vývoja v oblasti konektivity, teraz španielska automobilka pozýva široké publikum oboznámiť sa s prelomovými integrovanými automobilovými systémami ako Travipay – systém mobilnej rezervácie služieb a platieb alebo Parkfinder, uľahčujúci navigáciu k voľným parkovacím miestam. Okrem toho bude v expozícii SEAT simulátor, takisto vystavovaný na MWC, ktorý umožňuje návštevníkom vyskúšať si SEAT ID, bránu k digitálnemu ekosystému značky. Na Automobile Barcelona bude vystavený aj SEAT Mii s elektrickým pohonom, ktorý bude k dispozícii na testovacie jazdy a vyskúšanie technológie Digital Access.

Tri výstavné zóny SEAT na Automobile Barcelona
SEAT bude na Automobile Barcelona vystavovať na troch rozličných miestach. Prvá časť expozícia vo výstavných halách s rozlohou takmer 1.300 m² bude zvýrazňovať prelomové technologické riešenia značky v oblasti konektivity. Z automobilov bude mať premiéru Ateca FR, najšportovejšia verzia prvého SUV značky SEAT, Ibiza novej generácie a nový model Leon Cupra. Tieto automobily sú príkladmi aktuálnej produktovej ofenzívy značky SEAT, v rámci ktorej v druhej polovici roka 2017 bude nasledovať nový SUV-crossover Arona. V expozícii bude aj simulátor automatizovanej jazdy v budúcnosti a dizajnová štúdia SEAT 600, ktorou si značka pripomína 60. výročie svojho prvého modelu. Expozíciu SEAT v tejto lokalite dopĺňa motocykel Ducati a 4D systém rozšírenej reality.

Druhá expozícia SEAT bude v areáli Connected Hub, priestore vyhradenom pre nové riešenia v oblasti konektivity, inteligentnej mobility a nových obchodných modelov. Tu značka vystaví automobil eMii s technológiou Digital Access,vyvinutou pre prostredie zdieľanej ekonomiky, ktorá umožňuje odomknúť vozidlo mobilným telefónom bez nutnosti použiť fyzický kľúč. Flotila 10 automobilov eMii s týmto systémom je k dispozícii pracovníkom start-upovej
centrály Pier01. Ďalším exponátom bude My SEAT DataPlug, modem umožňujúci vozidlám, ktoré nie sú vybavené zabudovanými zariadeniami podporujúcimi digitálne technológie, prístup k digitálnym internetovým službám. Takýmto spôsobom ich môžu začať využívať aj majitelia starších vozidiel.

Connected Hub obsahuje aj oblasť Inspiration Arena v ktorej sa uskutočnil Demo Day pre start-upy zúčastnené na SEAT Accelerator by Conector – podpornom programe, ktorý využíva päť inovatívnych projektov súvisiacich s automobilovým sektorom a mobilitou. Po päťmesačnom období akcelerácie start-upy prezentovali svoje projekty investorom a expertom, vrátane svojich biznis-modelov, stratégie uvedenia produktov na trh, investičných nárokov a ďalších súvislostí.

V tomto priestore sa SEAT zúčastní na panelovej diskusii k téme Priemysel 4.0, kde experti rozličných automobilových značiek vyrábajúcich v Španielsku predstavia pokroky, ktoré ich závody urobili v oblasti digitalizácie.

A nakoniec SEAT bude vystavovať aj v treťom priestore, pomenovanom Connected Street, kde sa verejnosť bude môcť prakticky zoznámiť s najnovšími výdobytkami a inováciami v oblasti konektivity. SEAT umožní návštevníkom vyskúšať si prototyp Ateca Smart City Car, ktorý vyhľadáva voľné parkovacie miesta v meste, ako aj aplikácie Parkfinder a Travipay redukujúce čas potrebný na nájdenie parkovacieho miesta a uľahčujúce elektronické rezervácie a platby. Okrem toho návštevníci budú mať možnosť jazdiť s prototypom elektromobilu SEAT eMii a vyskúšať si jeho Digital Access.

*Android Auto, Google Play a Android sú ochranné známky Google Inc.

Kontakt

ARAVER Piešťany

Žilinská cesta 116
921 01 Piešťany

Telefón: 033 / 771 89 34
Fax: 033 / 771 89 34
Email: piestany@araver.sk

Štefan Strecký

predaj vozidiel SEAT

Štefan Strecký

predaj vozidiel SEAT


0903 826 002
stefan.strecky@araver.sk

Kontaktný formulár

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS

Bratislavská 418
911 06 Trenčín

Telefón: 032 / 650 91 27
Fax: 032 / 640 01 82
Email: info@ptasro.sk

Mgr. Marianna Jašková

vedúca predaja vozidiel SEAT & CUPRA

Mgr. Marianna Jašková

vedúca predaja vozidiel SEAT & CUPRA


0903 826 158
marianna.jaskova@ptasro.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.