Volkswagen AMAROK V6 so zľavou až 11 600 €!

Posledné kusy Volkswagen AMAROK V6!

Viac

Volkswagen AMAROK V6 so zľavou až 11 600 €!

Posledné kusy Volkswagen AMAROK V6!

Viac

Volkswagen Amarok získal medzinárodné ocenenie

Úžitkové vozidlo Amarok s motormi V6 presvedčilo porotu o mimoriadnych jazdných vlastnostiach na ceste i v teréne. Cenu International Pickup Award tak vozidlo získalo už druhýkrát, a keďže porotu tvorili uznávaní odborníci z celého sveta, víťazstvo si v spoločnosti cenia o to viac.

V kategórii pikapov bola značka Amarok ohodnotená ako "pracovný kôň najvyššej kvality". A právom. Odbornú porotu, ktorú tvorili renomovaní novinári z 25 štátov, zaujala druhá generácia pikapu od Volkswagenu už po druhýkrát. Prvýkrát bodovala prvá generácia Amaroku v roku 2010. A keďže si vozidlo prešlo pár vylepšeniami, i v tomto roku sa môže hrdiť ocenením a užívať si fakt, že je jediným pikapom na svete, čo vyhral dvakrát. Vďačí za to prepracovaným motorom V6, ergonomicky tvarovaným predným sedadlám, ktoré poskytujú komfort i počas dlhšej jazdy, a taktiež 8-stupňovej automatickej prevodovke pre ešte plynulejšiu jazdu. Interiér Amaroku poskytuje v dvojitej kabíne moderné sedenie pre päť osôb. Ocenený pikap Amarok charakterizuje čistý dizajn a dokonalá presnosť dielov, a preto len tak ľahko nesklame. 

S vyšším výkonom a krútiacim momentom vyšla automobilka v ústrety tým vodičom, ktorí si priali ešte kvalitnejšiu jazdu v teréne. Vďaka veľkorysému vnútornému priestoru je jazda vo Volkswagen Amarok ešte pohodlnejšia a luxusnejšia. Značka chce i naďalej zlepšovať svoje vozidlá, aby sa mohla maximálne prispôsobiť svojim zákazníkom a ich potrebám, a aktuálne sa to už začalo odrážať aj na číslach predajnosti. Medziročný nárast predaja sa odhaduje na 13,2 %.

Značka Volkswagen vyvíja, vyrába a predáva ľahké úžitkové vozidlá. Aktuálne ide o modelové rady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok. Pri vytváraní koncepcií vozidiel sa usiluje o maximálnu efektivitu produktov, a tak sú medzi zákazníkmi dlhodobo vyhľadávané.

Mohlo by vás zaujímať:

Akcia Volkswagen Amarok

 

Kontakt

Araver Trenčín - Opatová

Nivy 80
912 50 Trenčín Opatová

Telefón: 032 / 744 13 65
Fax: 032 / 744 13 68
Email: opatova@araver.sk

Martin Chupáč

predaj osobných a úžitkových vozidiel VW

Martin Chupáč

predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0903 594 951
martin.chupac@araver.sk

Kontaktný formulár

Araver Nitra

Topoľčianska 2A
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 656 01 11
Fax: 037 / 656 01 10
Email: nitra@araver.sk

Dušan Gála

predaj úžitkových vozidiel VW

Dušan Gála

predaj úžitkových vozidiel VW


0911 600 169
dusan.gala@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.