Úplne nová KIA Sorento

Už v predaji!

Viac

Úplne nová KIA Sorento

Už v predaji!

Viac

Značka KIA predstavila nové modely: Prevratné autá, ktoré si môžete dovoliť

Na veľtrhu Geneva International Motor Show 2018 sa upriamila pozornosť na nové modely Kia Ceed,

Kia Ceed SW, Optima a Rio GT Line. Všetky spomínané novinky sa môžu pochváliť vylepšeným dizajnom a technológiami, ktoré si vodiči obľúbia.

Kia Ceed a Ceed Sportswagon stavili na bezpečnosť

Od spustenia výroby prvej generácie Kia cee’d  v roku 2006 sa vyrobilo viac ako 1,28 miliónov kusov tohto populárneho mestského autíčka. V roku 2018 značka stavila na inovatívny dizajn a výrazné LED svetlá. Tie poskytujú vodičovi lepšiu viditeľnosť ako jeden z hlavných bezpečnostných prvkov. Ceed Sportswagon zas poteší milovníkov priestoru. Veľkorysý kufor má objem až 600 litrov! Obe novinky Ceed majú na výber z rôznych typov pohonov a dokonca si môžete vybrať aj štýl jazdy z módov „Normál“ a „Šport“. To však nie je všetko, nová Kia disponuje aj systémami na pomoc vodičovi. Tie vás šikovne upozornia pri zníženej pozornosti, dokážu vás udržať v jazdnom pruhu a dokážu tiež zabrániť čelnej zrážke. Kia Ceed bude v predaji od polovice roka 2018, nový model Sportswagon zas v priebehu posledných mesiacov roka 2018. Čo tieto modely ešte spája? Sedemročná záruka na 150-tisíc kilometrov.

Kia Optima: celkový redizajn a nový pohon

Vynovené modely Optima sedan a Sportswagon predstavili nové naftové motory a prevratnú sedemstupňovú dvojspojkovú prevodovku. Pri redizajne si výrobca dal záležať najmä na svetlách – nové LED svetlá a LED hmlovky disponujú naozaj pôsobivým „lookom“. Zaujmú aj duálne výfuky rovnako ako dotykový informačno-zábavným systémom, ktorý obsahuje Apple CarPlay™ a Android Auto™. Podobne ako pri modeli Kia Ceed, aj Optima vďaka svojmu technickému vybaveniu zabraňuje zrážke s iným vozidlom a upozorňuje na zníženú pozornosť vodiča. Vynovené modely Optima sedan a Sportswagon sa budú predávať od druhej polovice tohto roka.

Bezpečný a štýlový Rio GT Line

Rio GT Line – najnovší model Kia sa pýši štýlovým exteriérom. Milovníkov dizajnových vychytávok poteší čierna a chrómová „tigria“ mriežka chladiča, LED svetlá do hmly pripomínajúce kocky ľadu, dve koncovky výfuku či denné LED svetlomety. Čo na vás však rozhodne zapôsobí, je 7-palcová dotyková obrazovka HMI obsahujúca navigáciu a systémy Apple CarPlay™ a Android Auto™. Tým, čo sa radi nechajú „našepkať“ pomôže zadná parkovacia kamera. Aby to však nebolo len o estetickej stránke – Rio GT Line disponuje konštrukciou z progresívnej vysokopevnostnej ocele. Podobne ako predstavené novinky, aj Rio GT stavil na ochranu a pomáha vodičom systémom varovania pred zníženou pozornosťou. Vo svojej triede patrí tento model medzi najpriestrannejšie, kufor s dvojitým dnom je tiež veľkou výhodou. Zakúpiť si ho môžete od konca prvého štvrťroka 2018.

Kontakt

AutoMarket Trenčín

M.R Štefánika 26
912 50 Trenčín

Telefón: 32 / 777 12 05 (predaj) 32 / 743 02 78 (servis)
Fax: 032 / 743 19 24
Email: info@kiaautomarket.sk

Vladimír Drobný

predaj vozidiel KIA

Mária Gašpieriková

predaj vozidiel KIA

Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.