Letný výpredaj Audi !

Využite zľavy na skladové autá až do 23% !

Viac

AUDI A7 Sportback - už niekoľko týždňov spolu na cestách

Autor: Štefan Varga Zdroj: ARAVER

A7. Možno ste sa aj vy stretli s názorom, že A7mička je len medzistupeň medzi modelovou radou Audi A6 a A8.  Poviem Vám, že to nie je ani zďaleka pravda. Audi A7 je niečo konštrukčne nové, technicky výnimočné, až dokonalé. Momentálne si ho užívam už niekoľko týždňov a moje nadšenie neslabne.

Hneď po prvom naštartovaní som cítil zmenu, niečo, čo iný model nemá – malý, športový volant mi doslova sadol do ruky a cítil som sa ako v športovom vozidle, napriek tomu, že som sedel v športovom skoro 5m dlhom Sportbacku.Exteriér vozidla hodnotím ako skutočne nazameniteľný. Veľké A7 vyzerá jemne a zároveň veľmi atleticky. A to najmä vďaka prítlačnému krídlu, ktoré sa Vám vyklopí zo zadnej časti 5-tych dverí.  Môžete tak urobiť buď manuálne, pomocou tlačidla v palubnej doske, alebo automaticky pri 130km/h rýchlosti.

Rozloženie, ergonómia ovládacích prvkov v interiéri Audi A7 je vynikajúca. Umiestnenie každého z ovládacích prvkov je navrhnuté presne tak, že už pri vašom prvom stretnutí s Audi A7 intuitívne viete, kde sa ktorý ovládač nachádza a nemusíte hľadať a skúšať. Každý, koho som posadil do novej A7mičky, bol uchvátený veľmi moderne navrhnutým interiérom a verte mi, že aj Vás by upútal  výsuvný 8“ displej v strede palubnej dosky a 7“ informačný displej umiestnený medzi budíkmi. Vyzerá naozaj veľmi dobre. Technologické vychytávky Vám radšej predstavím osobne, pretože v tomto aute je ich naozaj požehnane. Nedá sa nespomenúť predovšetkým  navigácia s 3D mapami od Googlu, LED svetlomety s integrovanou all-weather funkciou, WIFI,  Nočné videnie... a čo viem ja osobne veľmi oceniť po celom dni, je nasadnúť do auta, ktoré je zároveň vaším relaxom vďaka komfortne klimatizovaným sedadlám s masážnou funkciou.

Audi A7 nám ponúka iba možnosť 6 valcov a to v modifikáciách od 204 PS do 300 PS. Kombinácia nového motora 3,0TDI s pohonom všetkých kolies Quattro s možnosťou príplatku športového diferenciálu a novej 7 stupňovej prevodovky S-tronic je úžasná. Motor okamžite reaguje na plyn, pričom dvojspojková prevodovka S-tronic presne radí rýchlosti a prenáša výkon na kolesá pomocou pohonu Quattro. Adaptívny podvozok je doplnok, ktorý odporúčam priobjednať, ak plánujete disky z ľahkých zliatin nad rozmer 18“. Potom sa vám vozidlo bude akoby vznášať nad všetkými nerovnosťami a dokonale utlmí aj väčšie výtlky.

Emócie. To je to, čo vo vás zanechá nové Audi A7. Podľa reakcií okoloidúcich vidíte, že vozidlo zaujme každého. Ak máte chuť povoziť sa v Audi A7, rád Vás privítam na predvádzacej jazde. Teším sa na Vašu návštevu.

Štefan Varga - Váš predajca AUDI

Mohlo by Vás zaujímať:

Naše Predajné akcie Audi

Kontakty na predaj + servis Audi

Aktuality Audi

Autá Audi A7 na predaj

Kontakt

Araver Nitra

Topoľčianska 2A
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 656 01 11
Fax: 037 / 656 01 10
Email: nitra@araver.sk

Ing. Štefan Varga

predaj vozidiel Audi

Ing. Štefan Varga

predaj vozidiel Audi


0911 415 118
stefan.varga@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár