Podporte svoje podnikanie s PODNIKATEĽSKÝM BONUSOM

Viac

Nový GOLF a GOLF VARIANT s uvádzacím bonusom až 1000 EUR

Viac

Číslo 7 žije! - vyskúšali sme nový VW Golf 7

Autor: Miriam Chudá

Ak sa Vás niekto spýta.........“ Kde by si chcel žiť do konca svojho života?“, „ Koho by si vedel bozkávať do konca svojho života?“, „Akú“ káru“ by si chcel mať po svojom boku do konca života?“ - čo Vám z toho vznikne?

Čo sa týka mna a mojej nadrozmernej fantázie -malo by to byť niečo príjemne, elegantné a praktické .

A presne taký je Nový Golf, v poradí číslo 7.

Niečo pre Vás milé dámy : Ak Vám Vaša štedrá polovička položí zásadnú otázku:“ Láska, aké auto by ti urobilo neskutočnú radosť?

Pýtajte si Vaše šťastné číslo, teda presne New Golf Nr.7! To je on, Vášho srdca šampión.....

 

A o čo tu teraz ide?

1/ Je väčší, napriek tomu o 100 kg ľahší.

2/ Najúspornejšie TDI jazdí len za 3,2 l/100 km.

3/ Ochrana proti chybnému natankovaniu

4/ Elektronická parkovacia brzda

5/ Eco Live Tip naučí úsporne jazdiť

6/ Sedadlo Ergo Activ s masážnou funkciou

7/ Park Assist – zaparkuje za Vás


Základným motorom pre Golf VII je štvorvalec 1.2 TSI naladený na 63 kW/86 k. S ním dosahuje kombinovanú spotrebu 4,9 l/100 km. Ešte menšiu kombinovanú spotrebu, konkrétne 4,8 l/100 km, bude dosahovať Golf 1.4 TSI (103 kW/140 k) s vypínaním dvoch valcov. CO to je??? schopnosť deaktivovať dva valce v závislosti od záťaže, čím výrazne prispieva k zníženiu spotreby.

Dieselové verzie ponúknu výkonovú škálu od 77kW / 105k po 110kW / 150k (od 3,8 l/100km). Špičkovým agregátom v úspornosti bude model s označením BlueMotion. Ten spotrebuje priemerne len 3,2l paliva na 100km.

Na palube nechýbajú najnovšie technológie, ktoré bdejú nad vodičovou bezpečnosťou ako napríklad automatické núdzové brzdenie , snímač únavy, monitorovanie jazdných pruhov, či radarový tempomat. Výraznými zmenami prešiel aj multimediálny systém s dotykovou obrazovkou, ktorá môže mať, podľa stupňa výbavy, uhlopriečku až 8 palcov, snímač priblíženia prsta či možnosť sťahovania aplikácií podobne ako to robia mobilné telefóny.


Čo dodať na záver...

Mňa milé dámy nový Golf presvedčil, je ťažký fešák, dobre vybavený a neuveriteľne výkonný. No čo už si môžete viac priať. A dokonca ani moc „nežere“... Je to Váš dokonalý partner na celý život.

A pre Vás páni, naše milé štedré polovičky, najväčšie prekvapenie na záver - Nový Golf číslo 7 je lacnejší ako jeho predchodca a to je "pecka", ktorá položí na lopatky nejedného z Vás.

 

Kontakt

ARAVER Piešťany

Žilinská cesta 116
921 01 Piešťany

Telefón: 033 / 771 89 34
Fax: 033 / 771 89 34
Email: piestany@araver.sk

Miriam Chudá

predaj vozidiel Škoda

Miriam Chudá

predaj vozidiel Škoda


0903 826 165
miriam.chuda@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár