Kia Sportage teraz už za 18 990€ !

Príďte si po svoju novú Kiu ešte dnes!

Viac

Nová Kia RIO v predaji

už od 10 490€!

Viac

KIA - 7 rokov bez starostí

Autor: Adriana Brázdová Zdroj: ARAVER

Vozidlá KIA sa za posledné roky tešia na Slovensku vysokej pozornosti. Za zmienku stojí fakt, že značka KIA za posledné 3 roky poskočila v predaji z 12. miesta na aktuálne 4. miesto.

KIA oslavuje nielen pozoruhodné predajné výsledky dosiahnuté v roku 2009, ale začiatok roku 2010 aj bezkonkurenčnou ponukou novej 7-ročnej záruky na všetky vozidlá KIA, počnúc najmenším Picantom a končiac modelom Sorento.

Nová 7-ročná záruka je najdlhšia a najlepšia plnohodnotná záruka dostupná na akékoľvek vozidlo značky KIA predávané kdekoľvek v Európe. Významnou zákazníckou výhodou novej 7-ročnej záruky je aj prenesenie záruky na ďalšieho majiteľa v prípade predaja vozidla, čo zvyšuje hodnotu vozidla na trhu s jazdenými vozidlami.

Táto nová 7-ročná záruka sa vzťahuje na celé portfólio vozidiel značky KIA a zahŕňa záruku na celé vozidlo bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov počas prvých troch rokov a následne do 150 000 km, vrátane 7 až 12-ročnej záruky proti prehrdzaveniu karosérie (v závislosti od modelu) a 5-ročnej záruky na lak.

KIA poskytuje majiteľom až 2555 dní bezstarostného užívania vozidla KIA, čo je skutočne unikát na automobilovom trhu. Spoločnosť KIA Motors neustále zvyšuje kvalitu výroby svojich modelov, vďaka čomu dosahuje vysokú úroveň kvality svojich produktov. a to jej umožňuje poskytovať takúto neuveriteľnú záruku.

V prípade záujmu o bližšie informácie ohľadom predľženej záruky ako aj ohľadom vozidiel KIA, ma neváhajte kontaktovať.

Adriana Brázdová

vedúca predaja KIA

tel: 032 / 777 12 04
mobil: 0903 / 225 604
fax: 032 / 743 19 24
e-mail: brazdova@kiaautomarket.sk

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie KIA

Aktuality KIA

Autá na predaj - KIA

Kontakty KIA