Podporte svoje podnikanie s PODNIKATEĽSKÝM BONUSOM

Viac

Nový GOLF a GOLF VARIANT s uvádzacím bonusom až 1000 EUR

Viac

Nový VW Jetta - moje jazdné dojmy

Autor: Matej Tkáčik

Príchod novej Volkswagen Jetta som považoval "len" za ďalší model do rodiny Volkswagen, ktorý asi veľký rozruch nenarobí. Predošlá Jetta niesla u zákazníkov označenie "Golf s kufrom" a predaný počet vozidiel za rok sa dal spočítať na dvoch rukách. Zvrat v mojov vnímaní na tento model sa začal meniť na produktovom školení, kde ma prekvapil pozitívny postoj školiteľa, ktorý opisoval Volkswagen Jettu ako niečo, čo prinesie "zmenu" vnímania zákazníkov na tento model. Jeho vyjadrenia som spočiatku považoval za unáhlené, no priznám sa, tiež som začal netrpezlivo čakať na deň, kedy ju uvidím.

To ráno, keď zložili Jettu ešte celú polepenú pred salón, bolo osobne pre mňa veľkým a pozitívnym prekvapením. To, čo sa dialo ďalšie hodiny, bolo skvelé. Okoloidúci potenciálni zákazníci sa nevedeli vynadívať a začali klásť nespočetne veľa otázok. Najlepšie na tom všetkom bolo oznámenie o cene. Model VW Jetta začína na 15tich tisícoch EUR! Nie je čo dodať. Na tie skvelé reakcie, ktoré vychádzali od zákazníkov dodnes nezabudnem! Veľmi ma to teší a vidím, že vyjadrenia školiteľa boli pravdivé a opodstatnené. Smelo k tomu dodávam: konečne má Volkswagen model, ktorý spája prednosti prvoriednej limuzíny s čistými atribútmi kompaktnej triedy vozidiel, ktorý presvedčí najvyššou kvalitou a skvelou cenou. Z akejkoľvek strany ju pozorujete, nová Jetta vyzerá vždy vzrušujúco dobre. Jej športová silueta a vynikajúce proporcie bočných línií jej dodávajú neodolateľný vzhľad.

A ako jazdí? Základná motorizácia 1,2 TSI poskytuje plynulý záťah už od zhruba 1200 otáčok až do zásahu obmedzovača pri 6200 otáčkach. Motor Vám ponúka dostatok sily vo všetkých jazdných režimoch. Skvelému motoru sekunduje presná šesťstupňová prevodovka s relatívne dlhými prevodmi (pri 100 km/h motor točí na šiestom stupni 2100 otáčok) a rýchlou kulisou radenia. I vďaka nej dosiahla Jetta v kombinácii mesto, diaľnica, medzimesto skvelú priemernú spotrebu 6,2 l/100 km.

Na záver krátka informácia pre tých, ktorí sa ešte nerozhodli: príďte si pozrieť príťažlivú, charizmatickú, mnohostrannú Volkswagen Jettu, lebo tá už smelo loví i medzi potenciálnymi zákazníkmi Passatu.

Kontakt

Araver Nitra

Topoľčianska 2A
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 656 01 11
Fax: 037 / 656 01 10
Email: nitra@araver.sk

PhDr. Matej Tkáčik

predaj vozidiel VW

PhDr. Matej Tkáčik

predaj vozidiel VW


0911 600 254
matej.tkacik@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár