Príďte si po svoj SEAT Ateca!

A každodenná cesta do práce sa zmení na pôžitok.

Viac

Seat Ibiza ST - krásna a zázračná

Autor: Marianna Jašková

Každý z Vás iste pozná sériu rozprávkových príbehov o malom čarodejníkovi HP (veď viete, koho myslím). Mám rada scénu, keď vchádza do maličkého stanu, ale vo vnútri je obrovská osvetlená sála plná ľudí. Podobný pocit vo mne evokuje aj SEAT Ibiza ST.

Pri pohľade na na ňu veľa ľudí zapochybuje, či je to vôbec kombi. Veď je to také malé milé autíčko. Jeho ušľachtilé tvary, len tak mimochodom, ocenili aj čitatelia motoristického magazínu Autobild, kde v Ibiza ST získala titul najkrajšieho kombi. Zdanie „malosti“ sa však rýchlo rozplynie po otvorení batožinového priestoru. Mne samej vždy pri jeho otvorení napadne otázka : „Kam sa ten kufor do toho malého auta vôbec vmestí?“

430 litrov síce nie je nijak obrovské číslo, ale mimoriadne nízka nakladacia hrana a veľmi dobré členenie robia z tohto batožinového priestoru skutočný Priestor. A to sa pod ním ešte nachádza plnohodnotná rezerva.

Nebudeme si nič zastierať, päť basketbalistov by sa asi cítilo trošku stiesnene. Predsa len, Ibiza ST vychádza z modelu Ibiza, čo je fakt malé autíčko. Ale z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že päť priemerne veľkých dospelých ľudí sa vojde v pohode. A dokonca s batožinou. Pôvodne som pri pohľade na batožinu päťčlennej posádky nakôpkovanú pekne vedľa auta i ja, inak večný  optimista, bola presvedčená, že: „toto sa tam nemá šancu zmestiť!“ Ale zmestilo sa! A my sme mohli vyraziť. A to nehovorím o ceste z Trenčína do Opatovej, ale o výlete naprieč Slovenskom z Bratislavy až do Košíc.

Kvalitu cesty nám spríjemňoval aj motor 1,2 TSI. Tento 77kW agregát robí z Ibizky malé žihadielko, ktoré aj napriek našej značnej záťaži dokázalo primerane rýchlo reagovať a na diaľnici nás v rýchlosti obmedzovali iba zákony. Ide o skutočne ušľachtilý motor. A keď stojíte na parkovisku, pri spustenom rádiu budete musieť naozaj porozmýšľať, či máte vôbec pustený motor. Taký je tichučký!

No a celkový dojem? Tí, čo ma poznajú vedia, že mojou srdcovkou je SEAT Leon. Ale po tom, ako som mala šancu jazdiť na Ibize ST , sa naň výrazne doťahuje.

Ale viete čo? Nie je dôležité, čo si myslím ja. Príďte sa sami odviesť a presvedčiť. Teším sa na Vás...

Našu aktuálnu ponuku Seat Ibiza ST nájdete tu

Kontakt

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS

Bratislavská V / 56
911 06 Trenčín

Telefón: 032 / 650 91 27
Fax: 032 / 640 01 82
Email: info@ptasro.sk

Mgr. Marianna Jašková

predaj vozidiel SEAT

Mgr. Marianna Jašková

predaj vozidiel SEAT


0903 826 158
marianna.jaskova@ptasro.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár