ŠKODA Superb

Cestujte štýlovo. Cestujte priestranne. Už od 22 780€

Viac

Nová faceliftovaná ŠKODA Octavia

už od 14 990€

Viac

Škoda Octavia RS - majte REŠPEKT !

Prvá jazda bola, no povedzme úprimne, veľmi trúfalá. Vytipovala som si pre sebou idúci  čierny bavorák  a hybaj ty dievka po ňom.... Jeho štyri nablýskané chrómové výfuky nedali na seba dlho čakať. Jeho kontrolovaný pohľad do spätného zrkadla mi naznačil, že ide do tuhého. Bavory ťahali, čo bolo cítiť aj v ovzduší  no a potom to prišlo - mojimi novými  lodičkami som zatlačila plynový pedál až na podlahu, vzápätí som pootvorila spolujazdcove okienko a s jemným úsmevom som pozdravila pretekára z Bavor.... Čo vám poviem, na moje prekvapenie to bol ťažký fešák ale... slabý pretekár. Milí páni v oblekoch,  pozor,  prišiel čas, kedy pokojný zvuk vašich driemajúcich šesťvalcov vyruší nová šelma na cestách ... ale to nie som ja, to je moja nová  Škoda Octavia RS!

Ale stačí.... Teraz fakty:

Škoda Octavia RS je praktická, štýlová a rýchla zároveň. A ešte k tomu je aj pekná  a za prijateľnú cenu.  Z  generačnej zmeny Octavie RS si zrejme najväčšiu pozornosť zaslúži motor 2.0 TSI s výkonom 220 koní.  S touto motorizáciou dosiahne RS maximálnu rýchlosť neuveriteľných 248 km/h a z 0 na 100 km/h zrýchli za 6,8 sekundy. Pre nadšencov úspornej jazdy je v ponuke diesel 2.0 TDI s výkonom 184 koní.  Eresa stojí na 17-palcových diskoch , má znížený športový podvozok, dvojitú koncovku výfuku, bi-xenóny a LED-ky vpredu aj vzadu.

Ak sa na trhu obzeráte po jedinom aute, na ktorom by ste dokázali plniť každodenné rodinné požiadavky a zároveň ho používať ako víkendový rýchlik, tretiu generáciu RS určite zaraďte na svoj zoznam. S oboma verziami karosérie ponúka veľký vnútorný priestor a vysokú úroveň ergonómie.

Tak teda, prijmite pozvanie na skúšobnú jazdu do Araveru v Piešťanoch.

Kontakt

ARAVER Piešťany

Žilinská cesta 116
921 01 Piešťany

Telefón: 033 / 771 89 34
Fax: 033 / 771 89 34
Email: piestany@araver.sk

Miriam Chudá

predaj vozidiel Škoda

Miriam Chudá

predaj vozidiel Škoda


0903 826 165
miriam.chuda@araver.sk

Kontaktný formulár

Marcela Papšová

predaj vozidiel Škoda

Marcela Papšová

predaj vozidiel Škoda


0903 412 070
marcela.papsova@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár