Nový SEAT Leon môže byť Váš už 12 990€ !

Viac

Test Seat Toledo - Elegán od susedov

Nová španielska limuzína bude iste veľkým prekvapením pre väčšinu motoristov. Pripomína kombináciu elegantného kupé a menšieho praktického kombi. Oblé krivky dopĺňajú ostré bočné hrany smerujúce od vonkajšieho okraja reflektora pozdĺž celej línie auta. V prednej časti dominujú široké uhlové svetlomety, kde na ich čistotu dohliadajú ostrekovače, vzadu horizontálne svetlá s LED podsvietením. Zadná časť karosérie je stupňovite vyvýšená vďaka čomu máte pohodlný prístup cez piate dvere do batožinového priestoru.

Aj interiér disponuje veľkosťou, všade je dostatok miesta pre vašu hlavu a nohy. Vysoká kvalita sedadiel a poťahov vám spríjemní každú jednu jazdu, pri ktorej môžete nielen relaxovať, ale aj užívať pohodlie za volantom. Všetky ovládacie prvky a prístroje sú rozumne umiestnené a ľahko vám padnú do ruky.

Jazdu nám spríjemnil nový SEAT Media System 2.2 s vycibreným zvukom. Ovládanie rádionavigačného systému s dotykovým displejom sme naplno využili pri premávke v meste či mimo. Vo výbave nechýbal ani bluetooth, hands-free, rozhranie USB, Aux-IN pre pripojenie multimediálnych zariadení, či parkovacie senzory.

Prekvapením bol multifukčný kožený prešívaný volant a pri každom dotyku sme cítili kvalitu jeho spracovania. Kožou bola potiahnutá aj páka 7-stupňovej dvojspojkovej prevodovky DSG, ktorá poskytovala ľahké, bezchybné a jemné radenie.

Najväčším tromfom tohto elegána bol objem batožinového priestoru. Ponúka 550l a pri sklopení zadných sedadiel ho dokážete zväčšiť až trojnásobne na úctyhodných 1490l.

Podvozok bol primerane komfortný, trochu tvrdší asi vinou nízkoprofilových pneumatík, no jazdné vlastnosti predčili naše očakávania. V zákrutách vynikajúco držal stopu aj napriek jeho nízkej pohotovostnej váhe 1.135 kilogramov.

Pod kapotou sa ukrýval motor 1,6 TDI s výkonom 66 kW, ktorý harmonicky priadol a pohotovo reagoval pri zošliapnutí plynového pedálu. Má veľmi slušný výkon a prijateľná je aj spotreba 4 litra na 100 km.

Vďaka novým motorom Ecomotive, patrí Seat do kategórie k jedným s najnižšímimi hodnotami emisií CO2, len 104 g/km, čo ho posúva medzi špičku automobilových značiek.

Na záver musíme uznať, že tento model je stavaný jednoznačne pre rodiny s deťmi a žádny športiak z neho nebude. No urobí na vás dojem svojím dizajnom, kvalitným spracovaním a hlavne cenou.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie SEAT

Autá SEAT na predaj

Kontakty SEAT

Kontakt

ARAVER Piešťany

Žilinská cesta 116
921 01 Piešťany

Telefón: 033 / 771 89 34
Fax: 033 / 771 89 34
Email: piestany@araver.sk

Štefan Strecký

predaj vozidiel SEAT

Štefan Strecký

predaj vozidiel SEAT


0903 826 002
stefan.strecky@araver.sk

Kontaktný formulár

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS

Bratislavská V / 56
911 06 Trenčín

Telefón: 032 / 650 91 27
Fax: 032 / 640 01 82
Email: info@ptasro.sk

Mgr. Marianna Jašková

predaj vozidiel SEAT

Mgr. Marianna Jašková

predaj vozidiel SEAT


0903 826 158
marianna.jaskova@ptasro.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár