Podporte svoje podnikanie s PODNIKATEĽSKÝM BONUSOM

Viac

Nový GOLF a GOLF VARIANT s uvádzacím bonusom až 1000 EUR

Viac

The Beetle - ako ma dostal...

Autor: Miriam Chudá

Čo to lieta po piešťanských cestách? No predsa ja, na novom CHROBÁKOVI.

The Beetle však už nepripomína milučkú pánbožkovu kravičku tak ako jeho predchodca, ale skôr robustného chrústa. Zmužnenie exteriéru sa podarilo. Trúfam si povedať, že kabína svojím vzhľadom uspokojí tak dámy, ako aj pánov. Prináša dizajn, ktorý si ctí retro DNA legendárneho predchodcu, zároveň je však dostatočne moderný a hlavne podstatne viac „unisex“.

Je cítiť, že VW myslel nielen na to, ako budem v aute vyzerať, ale aj na to, ako bezpečne a komfortne ho dokážem ovládať. Už v základe ponúka Beetle ESP, assistent rozjazdu do kopca tempomat, palubný počítač, elektrické okná, klimatizáciu či rádio s MP3-kompatibilným CD-prehrávačom, ôsmimi reproduktormi a prípojkou AUX-IN.

Mala som možnosť vyskúšať TSI motor s výkonom 77 kW (105 k). Povedzme si pravdu, z celej rozrastajúcej sa armády malých turbomotorov patria VW agregáty TSI rozhodne  k tomu najlepšiemu...

Nový Beetle ponúka podstatne luxusnejší interiér s bohatým vybavením. Vo svojom vnútri Beetle evokuje pocit výnimočnosti . A to veľkoplošnými prvkami vo farbe karosérie. Vetracie otvory a moderný infotainment sú perfektne integrované do palubnej dosky.

Batožinový priestor oproti predchodcovi narástol v základe takmer o tretinu. Kvantita aktuálnych 310 základných a 905 celkových litrov je fajn. Veľký nákup v obchodnom reťazci a k tomu posedenie v kaviarni s výhľadom na krásneho bieleho Beetla zo mňa spravil niekoho výnimočného...O to viac, že sa pri ňom zastavujú tak dámy ako aj „silnejšie“ pohlavie, ktoré následne sadá do svojich vozidiel, mysliac si: „Vyzerá ako Porsche“... a to ešte nevedia že stojí len 15.200.-EUR s DPH

Úprimne si myslím , že dozrel čas aby nový „chrobák“ dostal aj Vás.

Príďte si vychutnať ten pocit výnimočnosti do Araveru Piešťany, kde sa na Vás teším ja a nový VW The Beetle.

Kontakt

ARAVER Piešťany

Žilinská cesta 116
921 01 Piešťany

Telefón: 033 / 771 89 34
Fax: 033 / 771 89 34
Email: piestany@araver.sk

Miriam Chudá

predaj vozidiel Škoda

Miriam Chudá

predaj vozidiel Škoda


0903 826 165
miriam.chuda@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár