Letný výpredaj Audi !

Využite zľavy na skladové autá až do 23% !

Viac

Viac o Audi A1

DIZAJN

Exteriér

Veľkosť má veľa odtieňov

Na krivky Audi A1 Sportback len tak rýchlo nezabudnete. Vďaka horizontálnym líniám pôsobí na ceste oveľa širšie a masívnejšie. Svalnatý tvar je prísľubom skutočnej radosti z jazdy. Ak vozidlu chcete dodať individuálny charakter, potom máte k dispozícii dve nové výbavy: A1 design a A1 sport.

Veľkosť v novom dizajne

Každá jazda je veľkým zážitkom. Aj v kompaktnom formáte vozidla od Audi. Pretože veľkosť je otázkou prístupu. Nové Audi A1 Sportback pôsobí nižším a širším dojmom. Vonkajšie spätné zrkadlá dostali nový aerodynamický tvar.

Veľkosť s väčšou dávkou napätia

Vďaka novej jednodielnej maske chladiča dostala predná časť vozidla ostrejší charakter. Rovnako ako nový nárazník, ktorý pôsobí napätým dojmom, dodáva vozidlu silný výraz. Výrazné línie sú zavŕšené v dizajne nového difúzora. Výsledkom je jedinečný vzhľad, ktorý prezentuje veľkosť v kompaktnom formáte.

Veľkosť, ktorá inšpiruje

Nezáleží na tom, pre ktorý lak karosérie sa rozhodnete, nový model Audi A1 Sportback bezprostredne prezentuje svoju príťažlivosť. Dodajte vozidlu individuálny vzhľad a rozhodnite sa pre také kontrastné lakovanie strešnej časti vozidla, ktoré najviac vystihuje Váš vkus. Nový model Audi A1 Sportback. Zvýraznite jeho osobnosť.

Interiér

Veľký vďaka vzrušujúcim akcentom

Každý má svoju vlastnú cestu. A s modelom Audi A1 Sportback v nej môžete pokračovať. Vďaka širokej ponuke individuálnej výbavy pre interiér. Teraz s dvomi novými výbavami A1 design a A1 sport.

 Veľký vďaka inteligentným technológiám

S novým modelom Audi A1 Sportback dosiahnete Váš cieľ nielen rýchlo, ale hneď aj profitujete z inteligentných technológií vo Vašom vozidle. 6,5-palcový farebný displej s 3D zobrazením máp na želanie dodávanej MMI navigácie plus stojí vždy za pohľad.

Veľký vďaka úžasným zážitkom

Aj Váš sluch si tu príde na svoje. 14 reproduktorov na želanie dodávaného systému BOSE Surround Sound System je zárukou jedinečného zvuku. Pohodlné telefonovanie aj počas jazdy Vám umožní na želanie dodávaný Audi phone box. Ešte väčší komfort jazdy Vám ponúka systém Audi connect. S celým radom služieb a funkcií vytvoríte zo svojho modelu Audi mobilný domov a takmer kedykoľvek a kdekoľvek máte k dispozícii internetové pripojenie. Rovnako pohodlne si pozriete správy a pustíte si svoju obľúbenú hudbu prostredníctvom Audi music stream.

Top vlastnosti modelu A1 Sportback.

Dizajn Audi A1 Sportback

Vďaka horizontálnym líniám pôsobí model Audi A1 Sportback širšie a získal ešte masívnejší vzhľad. Svalnaté krivky sú prísľubom dynamiky a radosti z jazdy. Kryty vonkajších spätných zrkadiel dostali nový aerodynamický tvar. Vzhľad prednej časti vozidla je pritom ešte výraznejší.

Motory v Audi A1 Sportback

Nejde len o jazdu, ale aj o zážitky. Aktuálna generácia motorov TDI a TFSI kombinuje športový charakter a účinnosť v jednom. Postarajú sa o to štandardne dodávané systémy štart-stop a rekuperácia. 7-stupňová dvojspojková prevodovka S tronic® poskytuje rýchlejšie radenie rýchlostných stupňov. Agregáty sú synonymom výrazného výkonu so suverénnou kontrolou.

 Výbava design a sport

Aby ste mohli svoju osobnosť ešte viac stotožniť so svojím autom, máte k dispozícii dve nové výbavy: design a sport. Výbava design intenzívnejšie definuje vzhľad vozidla, zvýrazňuje jedinečnú estetiku značky Audi. S výbavou sport prejavíte svoju vášeň pre dynamickú jazdu. Ponúka aj nové exkluzívne 16-palcové disky z ľahkých zliatin s 5-ramenným dizajnom Dynamic, ktoré vozidlu dodávajú fascinujúci vzhľad. Chrómové koncovky výfukovej sústavy naznačujú jeho výkon.

Inteligentné technológie v Audi A1 Sportback

Jazdíte rýchlo a úsporne. S viacerými možnosťami a inteligentnými technológiami. 6,5-palcový farebný displej so zobrazením 3D, ktorý je súčasťou na želanie dodávanej MMI® navigácie plus, si zaslúži Vašu pozornosť. Aj akusticky si prídete na svoje, pretože audio systém BOSE Surround Sound System so 14 reproduktormi sa postará o jedinečný zvuk na každom mieste.

 Široká ponuka výbavy

Máte veľa možností, ako Vašich priateľov a rodinu doviezť rýchlo a pohodlne do cieľa. S veľkorysým priestorom, v ktorom všetko uložíte a širokou ponukou doplnkovej výbavy. Zvýrazníte jeho športový charakter alebo dotvorte jeho dizajn – voľbu máte vo vlastných rukách. Vďaka výbave sa jazda vo Vašom Audi zmení na jedinečný zážitok.

 

 

Mohlo by Vás zaujímať:

Audi A1 na sklade

Akcia Audi A1

Kontakty na predaj a servis Audi

Aktuality Audi

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: