Letný výpredaj Audi !

Využite zľavy na skladové autá až do 23% !

Viac

Viac o Audi A3

Exteriér nového Audi A3 – výraznejšie napred

Aké by to bolo, keby sa technológia dala ovládať intuitívne? Keby sa puristický dizajn stretával s inovatívnou funkčnosťou? Keby boli športový charakter a pokrok v súlade? Našli sme odpoveď: s novým modelom Audi A3. Jeho dizajn je jedinečný, jeho dynamika Vás nadchne pri každej jazde. Zažite náš náskok vo vozidle, ktoré je ďaleko popredu. Nové Audi A3.

Krajšie
Plochejší, svalnatejší, dynamickejší: tvar nového Audi A3. Štíhly bok definuje výrazná tornádo línia po celej dĺžke okennej hrany a dynamická línia nad prahmi. Napnuté skulpturálne plochy, na ktorých sa stretávajú svetlo a línie, vytvárajú kompaktný a svalnatý vzhľad modelu Audi A3. Kontúry strechy, podobné vozidlám kupé, zvýrazňujú jeho športový charakter, silná zadná časť mu pri všetkej ľahkosti dodáva sebavedomie.

Športovejšie
S úzkymi svetlometmi má Audi A3 odhodlaný a koncentrovaný pohľad. Na želanie sa dodávajú ako xenon plus s dennými LED svetlami, ale aj s adaptívnymi svetlami s kĺzavou reguláciou dosvitu reflektorov. Vonkajšie spätné zrkadlá sú umiestnené ako pri športových vozidlách na bokoch dverí.

Dynamickejšie
Vďaka štíhlym, deleným zadným svetlám, v kombinácii s xenon plus s LED technológiou pôsobí Audi A3 športovo a širšie. Integrovaný strešný spojler dodáva zadnej časti dynamiku a športový charakter.

Interiér nového Audi A3 - progresívnejší

Typické Audi – a predsa máte z neho iný pocit. Ľahší. Prehľadnejší. Zameraný na budúcnosť. Jeho vnútorný priestor spája estetiku s intuitívnou funkčnosťou. Kokpit nového Audi A3 očarí na prvý pohľad, vďaka jeho čistému dizajnu a ergonómii.

Atraktívnejší
Kvalita a inovatívny dizajn sa odzrkadľujú v každom detaile. Horizontálne orientovaný dizajn palubnej dosky zvýrazňuje veľkosť vnútorného priestoru, dekoratívne prvky s 3D efektom vodiča opticky obklopujú. Ďalšie štýlové akcenty vytvárajú vetracie otvory v dizajne „jet“. Prúd vetracieho vzduchu možno buď presne nasmerovať, alebo rovnomerne rozdeliť prípadne si môžete nastaviť rôznu intenzitu vetrania. Štandardná, manuálna klimatizácia spája kokpit so stredovou konzolou. Na želanie dodávané športové sedadlá z jemnej kože dodatočne zvýrazňujú kvalitu a pôvab vnútorného priestoru.

Intuitívnejší
Centrálna ovládacia jednotka: na želanie dodávaná MMI navigácia plus s dotykovým displejom MMI touch®* - citlivá dotyková obrazovka pre zadávanie pokynov s integrovaným otočným tlačidlom s funkciou potvrdenia pre intuitívne ovládanie funkcií. Prostredníctvom nej ovládate okrem iného aj nový a inteligentný spôsob navigácie a telefónu, tak, že písmená alebo číslice píšete prstom na displej. Elektricky sa zasúvajúci tenký 7-palcový farebný displej Vám zobrazí všetky informácie v novom dizajne a pôsobivej prehľadnosti.

Veľkorysejší
Pohodlné sedadlá a veľkorysý priestor charakterizujú zadnú časť v Audi A3. Zadné sedadlá sú delené v pomere 40:60 a vďaka tejto možnosti zväčšujú batožinový priestor. Ešte viac miesta pre batožinu ponúka výškovo nastaviteľná podlaha, pod ktorou si môžete vytvoriť dodatočný odkladací priestor. Nakladanie je jednoduché aj vďaka takmer rovnej ložnej ploche.

Priestrannejší
Dodávané na želanie: veľkoplošné panoramatické strešné okno, ktoré môžete vyklopiť alebo otvoriť a nechať interiér zaliať svetlom.

Komfortnejší
Praktický je na želanie dodávaný Audi Phone Box. Váš mobilný telefón spojí so strešnou anténou tak, aby ste prístroj pri telefonovaní nemuseli držať v ruke. Mimoriadnym prvkom je na želanie dodávaný zvukový systém Bang &Olufsen: brilantný priestorový zvuk si vychutnáte zo 14 reproduktorov. Exkluzívne kryty reproduktorov s hliníkovými prvkami a náladovým LED osvetlením predných basových reproduktorov Vám umožnia zažiť dokonalý dizajn. A mnoho asistenčných systémov dodávaných na želanie ako Audi active lane assist, Audi side assist alebo adaptívny tempomat zabezpečuje buď lepší komfort jazdy, alebo vyššiu bezpečnosť.

Mohlo by Vás zaujímať:

Audi A3 na sklade

Akcia Audi A3

Kontakty na predaj a servis Audi

Aktuality Audi

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: