Letný výpredaj Audi !

Využite zľavy na skladové autá až do 23% !

Viac

Viac o Audi A5

DIZAJN

Exteriér

Športová elegancia
Audi A5 sa hrá s proporciami klasických modelov Coupé. Plochá strecha a oblé línie strechy vyjadrujú športovú eleganciu. Široká paleta výrazných farieb a atraktívne kombinácie pneumatík a diskov od veľkosti 17 až po 20 palcov zdôrazňujú jeho dizajn.

 Precízne línie
Klesajúce, precízne línie výraznej prednej časti a trojdimenzionálne zhotovená kapota motora signalizujú rozhodnosť a modelu A5 dodávajú presvedčivý postoj. Nová jednodielna maska chladiča so skulpturálnymi priečkami vytvára plastický dojem. Predné reflektory dostali nový tvar. Na želanie dodávané reflektory Xenon plus disponujú novými, výraznými dennými LED svetlami. Hmlové svetlomety boli prepracované a spojené s vysokolesklou lamelou.

 Pôsobivá zadná časť
Nový tvar koncových svetiel elegantne spája boky so zadnou časťou; bočná línia ňou prechádza a končí v čistej hrane nárazníka.

 Interiér

Vysoko kvalitné miesto pre vodiča
Štandardný športový kožený 3-ramenný volant sa dobre drží, rovnako ako kožou potiahnutá a ergonomicky tvarovaná radiaca alebo voliaca páka.

 Integrované inovatívne technológie
Zdokonalená bola na želanie dodávaná MMI® navigácia plus. Ovládaná prostredníctvom MMI® tlačidla a integrovaným joystickom disponuje okrem iného kvalitným 7-palcovým farebným displejom, 3D zobrazením mapy a pevným diskom pre Vaše osobné hudobné a multimediálne dáta. Na želanie máte v kombinácii s Bluetooth auto telefónom online k dispozícii širokú paletu služieb Audi connect. Patrí tam napríklad WIFI, navigácia pomocou obrázkov z google earth alebo online dopravné informácie.

 Komfort a športový charakter
Čokoľvek máte v Audi A5 Coupé v úmysle – vychutnáte si každú sekundu. Napríklad pohodlné sedadlá s poťahmi podľa Vašich prianí: s exkluzívnymi látkami, jemnou kožou alebo kvalitnou kombináciou alcantara/koža. Na želanie môžete sedieť na klimatizovanom a vyhrievanom komfortnom sedadle.

 Svetlom zaliatá atmosféra
Veľkorysé, elektricky ovládané panoramatické výklopné strešné okno so slnečnou roletkou sa dodáva na želanie a všetkým pasažierom spríjemňuje cestovanie.

 EFEKTÍVNOSŤ

Štart-stop systém
Systém štart-stop znižuje spotrebu paliva a emisie CO2 prostredníctvom vypínania motora vo fáze státia. Ak vodič napríklad zastaví auto na semafore, radiacu páku presunie do neutrálu a uvoľní pedál spojky, systém vypne motor.

 Informačný systém vodiča s programom efektívnosti
Aby sa znížila spotreba, informačný systém vodiča má program efektívnosti – program ekonomickej jazdy. Integrovaný program efektívnosti Vás podporuje prehľadom o údajoch spotreby, ukazovateľom prístrojov, ktoré dodatočne spotrebujú energiu a úsporných upozorneniach pre hospodárnu jazdu.

 S tronic®
Prevodovka S tronic® spája vysokú účinnosť manuálnej prevodovky s prednosťami automatickej prevodovky. Jej elektronické ovládanie zabezpečuje rýchle a z hľadiska spotreby optimalizované radenie prevodových stupňov v automatickom režime. Veľmi široké celkové prevodové rozpätie prevodovky S tronic® umožňuje pri najvyšších stupňoch jazdu s nízkymi otáčkami.

 Rekuperácia
Systém rekuperácie pri dobiehaní a brzdení pomocou inteligentnej regulácie elektrického napätia generátora premieňa kinetickú energiu na elektrickú. Táto energia sa akumuluje v batérii a pri následnom zrýchlení prúdi späť do elektrickej siete vozidla, čím odľahčuje generátor, šetrí výkon motora i palivo.

Mohlo by Vás zaujímať:

Audi A5 na sklade

Akcia Audi

Kontakty na predaj a servis Audi

Aktuality Audi

 

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: