Letný výpredaj Audi !

Využite zľavy na skladové autá až do 23% !

Viac

Viac o Audi A6

DIZAJN

Exteriér

Inovatívny svetelný výkon.

Nielen cez deň, ale aj v noci vyzerá Audi A6 Limuzína jedinečne. Model kombinuje moderný dizajn s eleganciou. Audi Matrix LED svetlomety s inovatívnym svetelným výkonom sa dodávajú na želanie a potešia farbou svetla podobnou dennému. Zmeňte noc na deň.

 Suverénny vzhľad.

Jednodielna maska chladiča Audi s trojdimenzionálnym dizajnom vyzerá jednoznačne pôsobivo. Vďaka širšiemu a nižšiemu tvaru pôsobí Audi A6 Limuzína ešte dynamickejšie. Elegantný vzhľad vozidla ešte viac zvýrazňujú horizontálne lišty v chrómovanom vyhotovení.

 Výrazný vzhľad.

Na želanie dodávané 20-palcové leštené* disky z ľahkých zliatin v 5-ramennom sivom kontrastnom dizajne „Stern“ sa postarajú o ešte dynamickejší vzhľad vozidla – aj keď nie je v pohybe.

 Interiér

 Jednoduché ovládanie.

Audi A6 Limuzína sa dodáva s na želanie dodávanou MMI navigáciou plus s dotykovým displejom MMI touch®. Vďaka tomu získate prístup k rôznym funkciám, napríklad Audi connect prostredníctvom 8-palcového farebného TFT displeja. Zažite infotainment najnovšej generácie.

 Dokonalý zvuk.

Vďaka veľkolepému hudobnému zážitku ešte viac oceníte pôsobivý vnútorný priestor. So systémom Bose Surround Sound, dodávaným na želanie, so 14 reproduktormi a celkovým výkonom 600 W zažijete brilantný zvuk kdekoľvek v interiéri vozidla.

 Veľkorysosť sa prejaví v citeľnom komforte.

Model Audi A6 Limuzína sa prezentuje veľkorysým priestorom a komfortom. Veľa rôznych odkladacích priehradok a praktických úložných priestorov sa postará o vyššiu úroveň komfortu a relaxu počas jazdy.

 Top vlastnosti modelu A6 Limuzína

 Asistenčné systémy
Pre ešte väčšiu bezpečnosť a komfort


Väčšina nehôd na cestách je výsledkom zlého vyhodnotenia situácie človekom. Moderné asistenčné systémy dokážu v mnohých prípadoch následky dopravnej nehody zmierniť. Audi vás podporuje rôznymi systémami, aby ste do cieľa dorazili v poriadku. Asistenčné systémy navzájom spolupracujú, vďaka čomu môžete byť vy flexibilní a výkonní a vaša jazda komfortná.

 Matrix LED svetlomety
Inovatívny svetelný výkon

Tma je relatívna. Na želanie dodávané Audi Matrix LED svetlomety zmenia noc na deň. Nová technológia svetiel disponuje farbou svetla podobnou dennému. Predvídavo osvetľuje zákruty. Keď zaregistruje vozidlá, intenzitu osvetlenia prispôsobí v závislosti od situácie. U Audi A6 to umožňuje viacero senzorov a jedna kamera. A tiež inovatívne usporiadané LED diódy s možnosťou ich zatienenia.

 Motory
Skvelá dynamika a vynikajúca účinnosť


Kvalita, ktorá presvedčí. Motory modelu A6 Limuzína sú charakteristické mimoriadnou účinnosťou. Nezáleží na tom, či je to naftový alebo benzínový motor, zo širokej ponuky si vyberte ten, ktorý sa najviac hodí vašim potrebám a vášmu jazdeckému štýlu.

 Bang & Olufsen Advanced Sound System
Fascinujúci zvuk v exluzívnom dizajne


Bang & Olufsen Advanced Sound System vám dokonalou kvalitou zvuku poskytne jedinečný zážitok z hudby ako v koncertnej sále. 14 reproduktorov vrátane centrálneho a subwoofera sa postará o fascinujúci zážitok z priestorového zvuku.

 Novinky v Audi A6

Ostrejší dizajn okrem iného získali jednodielna maska chladiča, otvory pre prívod chladiaceho vzduchu a nárazníky. Pod kapotou vozidla sú rôzne nové varianty motorov, vďaka ktorým je Audi A6 ešte účinnejšie a výkonnejšie. Ponúka tiež úplne novú prevodovku S tronic pre pohon predných kolies, ktorá nahradila prevodovku multitronic. Ďalšou novinkou je, že MMI navigácia plus s dotykovým displejom MMI touch dostala novú technickú platformu s grafickým čipom Tegra 30 od značky Nvidia, Audi connect teraz prenáša dáta cez rýchle LTE pripojenie.

 

Mohlo by Vás zaujímať:

Audi A6 na sklade

Akcie Audi

Kontakty na predaj a servis Audi

Aktuality Audi

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: