Letný výpredaj Audi !

Využite zľavy na skladové autá až do 23% !

Viac

Viac o Audi A8

Exteriér

Umenie, mať náskok. Očividne výstižne prezentované.

V jedinečnom vozidle. Audi A8, ktoré je pôsobivé a športové.

Brilantný dizajn. Jedinečný a dynamický.
Výrazne členené plochy. S úplne výnimočnou požiadavkou – byť dokonalé až do detailov.

Brilantné detaily. Dokonalé a nadčasové.
Sledujú jednoznačný princíp: sústrediť sa na to podstatné. Každá línia má svoj význam

Brilantné osvetlenie. Fascinujúce a kľúčové.
Na želanie dodávané Audi Matrix LED svetlomety vás uchvátia nielen v noci. Nová technológia svetiel fascinuje aj cez deň. Raz jednotlivými bodmi, inokedy ako dynamický svetelný pás. Jednotlivo voliteľné LED diódy sa perfektne prispôsobia každej situácii. Určujúca technológia a vždy nanovo pôsobivá.

Interiér

Brilantný komfort. Exkluzívny a autentický.

Vitajte v novom modeli Audi A8. Kde sa stretáva veľkorysý priestor s vyberaným pôvabom. A inovatívna technika zabaví a nadchne.

Brilantná kvalita. Na najvyššej úrovni spracovania.
Vyberané materiály vytvárajú exkluzivitu, ktorú dokážete cítiť z každého detailu. Vysoko kvalitné spracovanie vytvára nové štandardy.

Brilantná funkčnosť. Intuitívna a elegantná.
Systém MMI® sa prezentuje svojou prehľadnosťou a elegantnosťou. Pomocou na želanie dodávanej MMI navigácie plus s dotykovým displejom MMI touch® sa ovláda intuitívne. Na želanie dodávaný head-up displej vás všetky dôležité informácie zobrazí v zornom poli. Nový model Audi A8. Úplne komfortný.

Brilantná výbava. Jedinečná ako vy.
Športový charakter, komfort, dizajn, funkčnosť - nezáleží na tom, ktoré požiadavky musí spĺňať, pretože vám ponúka širokú paletu výbavy. Veľký dôraz sme pritom kládli na detaily. A kvalitu, ktorú vnímate všetkými zmyslami. Od vyberaných dekoratívnych prvkov cez širokú ponuku farebného vyhotovenia vnútorného priestoru až po vysoko kvalitnú kožu. V Audi A8 si okrem inovatívnych technológií užijete aj luxusný charakter, ktorý prekoná vaše očakávania.

Motor

Inteligentný výkon. Maximálna sila. Maximálne využitá.

Každý pohyb má príčinu. Niečo, čo vás rozhýbalo, je myšlienka. Aj základom motorov pre nový model Audi A8 je ešte vyšší výkon s nižšou spotrebou. Tento zdanlivý protiklad sme spojili a prezentujeme v dvoch revolučných technológiách pohonu: TDI® a TFSI®.

TFSI® - výrazné a suverénne.
Motory Audi TFSI majú mimoriadne vysokú kompresiu. Výsledkom je vynikajúca účinnosť s optimálnym výkonom. Vďaka tomu, že objem motora bol nahradený technológiami preplňovania sa rozmery a hmotnosť motorov výrazne zmenšili, no dynamika sa zachovala. Pre nástup sily, ktorý vás presvedčí od prvých metrov.

TDI® - silné a účinné.
Motory TDI poskytujú výnimočný výkon vďaka priamemu vstrekovaniu a turbodúchadlu, spojený s vysokým krútiacim momentom v celom rozsahu otáčok a konštantným nástupom sily. Súčasne s nízkymi hodnotami emisií a bežne nízkou spotrebou. Ale zároveň sú fascinujúco dynamické, aby ste z každej jazdy dostali maximum.

Audi cylinder on demand – inteligentné a inovatívne.
Aj hlavy valcov dokážu byť inteligentné. Dokazuje to systém Audi cylinder on demand. V režime čiastočného zaťaženia sú štyri z ôsmich valcov motora TFSI automaticky vypnuté. Vďaka tomu dosahuje nižšiu spotrebu paliva a nižšie emisie. Všetko sa deje bez toho, aby ste pocítili zmenu a dynamika jazdy bola ovplyvnená.

quattro® - permanentné a variabilné.
Majte jazdu vždy pod kontrolou. Pretože hnacia sila je neustále rozdeľovaná na všetky štyri kolesá. Medzinápravový diferenciál ju distribuuje variabilne. Vždy v závislosti od situácie na ceste. S technológiou quattro a s na želanie dodávaným športovým diferenciálom zažijete úplne nový pocit stability, dynamiky a agility a budete účinne vzdorovať pretáčavému aj nedotáčavému šmyku. Získate tým lepšiu trakciu a kontakt s vozovkou. Zvládnete každú cestu. Budete môcť myslieť na svoj vlastný cieľ. V zákrute. Na rovinkách. Na každom povrchu. Pre vzrušenie, ktoré zaručene pretrvá. Na ceste aj v spomienkach.

Prevodovka tiptronic® - dynamická a komfortná.
8-stupňová automatická prevodovka s dynamickým režimom radenia (DSP) zabezpečuje rýchle radenie prevodových stupňov bez citeľného prerušenia prísunu hnacej sily. Radí veľmi komfortne a príkladne využíva výkon motora.

Spotreba a emisie:
Kombinovaná spotreba: 9,2-5,9 l/100 km
Kombinované emisie: 216-155 g/km

Mohlo by Vás zaujímať:

Audi A8 na sklade

Akcie Audi

Kontakty na predaj a servis Audi

Aktuality Audi

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: