Viac o BMW 3 GT

-

Priestor: vzrušujúci. Forma: dokonalá.

Dizajn exteriéru.

Exteriér BMW radu 3 Gran Turismo fascinujúcim spôsobom zjednocuje dynamické línie s eleganciou kupé. Toto vozidlo je stelesnením unikátnej harmónie formy a priestoru a vytvára dokonalo špecifickú estetiku, ktorá nemá nikde inde obdobu.

Široké, takmer trojrozmerné obličky mreže chladiča, zasadené do precízne tvarovaných predných partií, podčiarkujú charakter BMW radu 3 Gran Turismo hlavne pri pohľade zboku. Vďaka markantnému chrómovanému rámu obličky vyzerajú, ako keby sa vlievali do dvojitých okrúhlych predných svetiel. Siluetu elegantne naťahujú predĺžené línie. Stúpajúce sekvencie vytvárajú neodolateľnú dynamiku a bez prerušenia pokračujú až dozadu. Plynulo sa zvažujúca línia strechy je charakteristická pre klasické kupé a zväčšuje vnútorný priestor. Zadné partie BMW radu 3 Gran Turismo so širokými svetlami s tvarom písmena L, typickým pre BMW, naznačujú obrovský objem batožinového priestoru a celkovo vysokú funkčnosť vozidla. Navyše, dizajnová šírka automobilu mu udeľuje lepšiu vizuálnu stabilitu na ceste – toto vozidlo na prvý pohľad nerušene kombinuje pohodovú športovosť a štýlovú eleganciu.

Dizajn interiéru.

Vitajte na palube: interiér BMW radu 3 Gran Turismo pôsobí dojmom veľkorysého komfortu. Estetika a funkčnosť tu vytvárajú pozoruhodnú jednotu a pozývajú diváka, aby vstúpil na scénu. Štedrá ponuka priestoru a zvýšená pozícia sedenia, spolu s relaxačne komfortnou jazdou, sú skrátka neodolateľným pokušením.

Ľahký a elegantný dizajn palubnej dosky vnáša do interiéru štrukturálnu a optickú harmóniu s horizontálnymi líniami, typickými pre BMW. Všetky dôležité funkcie sú ergonomicky usporiadané a intuitívne ovládateľné. Okrúhle prístroje sú priamo v zornom poli vodiča, stredová konzola a voľne stojaci centrálny displej sú orientované naňho. Tesne pred pákou prevodovky je praktický odkladací priestor pre jeden alebo dva nápoje, podľa potreby. A odkladacieho priestoru je tu ešte viac – vo dverách vodiča a predného spolujazdca – pre fľaše s objemom až 1 liter alebo pre množstvo menších predmetov.

Zadné partie pohodlne usadia troch dospelých v prostredí exkluzívneho relaxačného komfortu. Dlhý rázvor prináša priestor na dĺžku na úrovni luxusnej limuzíny, pričom komfortné zadné sedalo poskytuje aj dostatok miesta na šírku. Nastaviteľné zadné operadlo maximalizuje pohodlie, zároveň dokáže zväčšiť prepravnú kapacitu 520 litrov o ďalších až 33 litrov. Sklopenie zadného operadla deleného v pomere 40:20:40 zväčší v prípade potreby batožinový priestor až na maximálnych 1600 litrov. BMW radu 3 Gran Turismo vás nielen pozýva na výlet, ale svojím priestorom v interiéri garantuje, že si ho aj náležite dokážete vychutnať.

Multifunkčný batožinový priestor

Či už sa chystáte na krátky výlet, víkendové nákupy alebo veľkú letnú dovolenku pri mori, BMW radu 3 Gran Turismo je pripravené na všetky vaše plány. Jeho inteligentná koncepcia batožinového priestoru je natoľko flexibilná, že ponúka dokonalé riešenie pre každú situáciu.

Funkcia Cargo vám umožní pomocou zmeny sklonu zadného operadla zväčšiť batožinový priestor až o 33 litrov. Sklopenie operadla deleného v pomere 40:20:40 zväčší celkovú prepravnú kapacitu na maximálnych 1600 litrov. Toto rozšírenie sa v základe ovláda manuálne, v prípade doplnkovo dostupného komfortného balíka tlačidlom diaľkového ovládania. To vám zaručí pripravenosť vozidla na akúkoľvek vašu špecifickú požiadavku.

Doplnkovo dostupný Komfortný vstup ešte viac uľahčí nakladanie vozidla. V tomto balíku je zahrnuté bezkontantné otváranie batožinového priestoru: stačí krátko podržať nohu pod zadným nárazníkom a vekou kufra sa automaticky otvorí. Je to mimoriadne praktické hlavne vtedy, keď máte obe ruky plné. Vďaka tomu už pred otváraním batožinového priestoru nemusíte nič položiť z ruky na zem.

Dvojdielna krycia polička prináša ďalšie výhody: keď je batožinový priestor otvorený, jej časť ostáva na mieste a dá sa použiť ako odkladací priestor. Ak je to potrebné, celá polička sa dá odstrániť a jednoducho uložiť, čo umožní využiť celú výšku batožinového priestoru, na prepravu vyšších predmetov.

Komfort.

Vysoká miera komfortu a dokonalý výhľad z každého sedadla: pozoruhodný priestor v BMW radu 3 Gran Turismo vám dáva slobodu pohybu vo všetkých smeroch. Vodič, predný spolujazdec aj zadní pasažieri všetci ťažia z extrémne veľkoryso dimenzovanej kabíny a zvýšenej pozície sedenia.

Spolu s vysoko kvalitnými materiálmi a špičkovou kvalitou spracovania vám maximálnu radosť z jazdy a komfort cestovania na dlhé trate prinesie aj veľkoryso dimenzovaný priestor. Vpredu aj vzadu máte k dispozícii množstvo miesta pre hlavu aj pre nohy. Široké zadné sedadlo ponúka dosť miesta pre troch dospelých. V kabíne s atmosférou luxusného salónika sú všetci členovia posádky obdarení vynikajúcim výhľadom, aj vďaka bezrámovým oknám dverí. V úložných priestoroch nájdete vždy dosť miesta pre všetky dôležité drobnosti na cestu, napríklad fľaše s nápojmi.

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: