Viac o BMW 3 Sedan

Jasné rozhodnutie

Exteriér BMW radu 3 Sedan

Dve ostré charakterové línie smerujúce k logu BMW evokujú dynamický pohyb, zatiaľ čo línia bokov, vychádzajúca z predných svetiel, paralelne so žliabkovou líniou, opticky predlžujú vozidlo. Tento efekt vytvára obzvlášť športové vizuálne vyznenie, spolu s výrazne krojenými svalnatými lemami blatníkov. Konvexné a konkávne línie sa stretávajú v pohybe smerom hore aj dolu, čím zvyšujú vizuálnu šírku a dynamiku predných partií. BMW radu 3 Sedan je jasným vyjadrením myšlienky vytvorenia adekvátneho vonkajšieho obalu pre najšportovejší model v triede.

Jasná výhoda

Interiér BMW radu 3 Sedan

BMW spoznáte aj so zaviazanými očami. Stačí prejsť rukami po jeho povrchoch a pocítite jeho neopakovateľnú kvalitu. Precízne dielenské spracovanie čalúnenia, pevne v rukách sediaci volant, vysoko kvalitné chrómované prvky. Keď potom oči otvoríte, potvrdením vašich hmatových dojmov je pohľad na BMW radu 3 Sedan. Je veľmi ľahké doň nasadnúť, ale o to ťažšie z neho vystúpiť.

Všetko je pod kontrolou

Aktívna bezpečnosť v BMW radu 3 Sedan

Dokonale navrhnutý systém spolupráce podvozka, riadiacej jednotky motora, bŕzd a pneumatík plus množstvo elektronických senzorov má jeden spoločný cieľ: udržať BMW radu 3 Sedan bezpečne na ceste, aj v tých najnáročnejších podmienkach. Iba dokonalá kontrola nad vozidlom znamená záruku maximálnej bezpečnosti.

Dobre zohratý tím

Pasívna bezpečnosť v BMW radu 3 Sedan

Inteligentná kombinácia špičkových bezpečnostných prvkov robí z BMW radu 3 Sedan jedno z najbezpečnejších vozidiel na cestách. Šesť štandardných airbagov sa aktivuje podľa potreby. Zádržný systém s napínačmi pásov a obmedzovačmi ich ťahu sa v prípade kolízie v priebehu milisekúnd postará o účinnú ochranu posádky.

Neviditeľná, ale efektívna

Bezpečná karoséria BMW radu 3 Sedan

Dvere BMW radu 3 Sedan sa zatvárajú s nenápadným, ale pritom ubezpečujúcim zvukom. Vysoko pevné priečne výstuhy vo dverách nevidíte vôbec, napriek tomu sú ešte viac ubezpečujúce. V karosérii BMW radu 3 Sedan sú strategicky skombinované zosilnené oblasti a deformačné zóny, ktoré sa pri náraze postarajú o maximálnu ochranu posádky.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie BMW

Aktuality BMW

Autá BMW na predaj

Blog BMW

Kontakty BMW

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: