Viac o BMW 3 Touring

Pripravený na objavenie

Exteriér BMW radu 3 Touring

Krivky prednej časti so širokými vstupnými vzduchovými otvormi a elegantným tvarom svetiel rozrážajú povetrie na všetky strany. Vzduch sa potom hladko prekĺzne ponad klenutý oblúk prednej kapoty s prelisom v tvare šípky, ukazujúcej smerom na logo. Prúdenie sa zrýchli, keď sa vietor preženie okolo mierne klesajúcej strechy a zadných partií s typickými pre BMW svetlami v tvare písmena L. Zmizne tak rýchlo ako sa objavil a BMW radu 3 Touring ho nechá ďaleko za sebou.

Všetko má svoje miesto

Interiér BMW radu 3 Touring

Stačí jediný pohľad na kokpit a palubnú dosku a je vám jasné, že BMW radu 3 Touring ukrýva celú ríšu pokladov na objavovanie: interiérové obklady z ušľachtilého dreva, titán alebo hliník dokonalo dopĺňajúce zladenie farieb, materiály a vysoko kvalitné chrómovanie, podčiarkujúce veľkorysú priestrannosť kabíny. Je vám odpustené, ak si pri tom nevšimnete inteligentne umiestnené prístroje, pretože sú presne tam, kde ich podvedome očakávate.

Priestor pre spontánnosť

Priestrannosť v BMW radu 3 Touring

Zvonku kompaktné, zvnútra veľkoryso priestranné: BMW radu 3 Touring poskytuje všetkým pasažierom množstvo miesta na nohy aj nad hlavou. Keď je zadné sedadlo vyklopené, batožinový priestor má objem 460 litrov. Ak sa však obe jeho časti, delené v pomere 60:40, sklopia, úložná kapacita narastie až na pozoruhodných 1385 litrov. Ďalší odkladací priestor sa nachádza pod batožinovou podlahou, ktorá môže byť na želanie vybavená upevňovacími prvkami pre batožinu alebo vysúvateľným dnom s integrovaným ochranným krytom.

Bezpečnosť je prioritou

Aktívna bezpečnosť v BMW radu 3 Touring

Dokonalo navrhnutý systém spolupráce podvozka, riadiacej jednotky motora, bŕzd a pneumatík plus množstvo elektronických senzorov má jeden spoločný cieľ: udržať BMW radu 3 Touring bezpečne na ceste, aj v tých najnáročnejších podmienkach. Iba dokonalá kontrola nad vozidlom znamená záruku maximálnej bezpečnosti.

Dobre zohratý tím

Pasívna bezpečnosť v BMW radu 3 Touring

Inteligentná kombinácia špičkových bezpečnostných prvkov robí z BMW radu 3 Touring jedno z najbezpečnejších vozidiel na cestách. Šesť štandardných airbagov sa aktivuje podľa potreby. Zádržný systém s napínačmi pásov a obmedzovačmi ich ťahu sa v prípade kolízie v priebehu milisekúnd postará o účinnú ochranu posádky.

Neviditeľná, ale efektívna

Bezpečná karoséria BMW radu 3 Touring

Dvere BMW radu 3 Touring sa zatvárajú s nenápadným, ale pritom ubezpečujúcim zvukom. Vysoko pevné priečne výstuhy vo dverách nevidíte vôbec, napriek tomu sú ešte viac ubezpečujúce. V karosérii BMW radu 3 Touring sú strategicky skombinované zosilnené oblasti a deformačné zóny, ktoré sa pri náraze postarajú o maximálnu ochranu posádky.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie BMW

Aktuality BMW

Autá BMW na predaj

Blog BMW

Kontakty BMW

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: