Viac o BMW 6 Cabrio

Svetlo a rýchlosť

Exteriér BMW radu 6 Cabrio

Veľkorysé plochy panelov a čisté línie formujú tvar karosérie BMW radu 6 Cabrio a vytvárajú dojem, že je rovnako exkluzívne, ako dynamické. Dvojité a hore zrezané predné svetlá prepožičiavajú predným partiám ich atmosféru sústredenosti. Záhyby panelov s plnými kontúrami pozdĺž bokov lámu svetlo od prednej časti až dozadu, vytvárajúc komplexnú hru svetla a tieňa, ktorá naznačuje exkluzívnu mieru očakávaného jazdného zážitku po nastúpení.

Dynamická harmónia

Interiér BMW radu 6 Cabrio

Charakteristická elegancia BMW radu 6 Cabrio pokračuje aj v interiéri vozidla. Kompozícia čistých línií a fascinujúcich povrchov vytvára dojem dynamickej harmónie. Dokonalá ergonómia a prvotriedne materiály poskytujú funkčnosť a exkluzivitu, ktorú dokážete vnímať všetkými zmyslami. A pokiaľ ide o praktickosť, BMW radu 6 Cabrio je plnohodnotným modelom s usporiadaním sedadiel 2+2 a veľkorysým batožinovým priestorom.

Sezam, otvor sa

Automatická strecha

Plne automatická strecha dvíha latku v disciplínach tepelnej a akustickej izolácie. Otvárateľné zadné sklenené okno zaručí efektívne vetranie auta aj pri zavretej streche. Strecha, či už je hore alebo dolu, umocňuje štíhlu eleganciu BMW radu 6 Cabrio. Keď je strecha zložená, pomocou variabilného krytu je možné nadvihnúť ju jednou rukou pre lepší prístup k batožine.

Expresívna bezpečnosť

Dvojstupňové brzdové svetlá v BMW radu 6 Cabrio

BMW radu 6 Cabrio je neopakovateľným vozidlom, a to viacerými spôsobmi. V jeho výbave sú dvojstupňové brzdové svetlá, ktoré veľkosťou rozsvieteného brzdového osvetlenia signalizujú vodičovi za vami ako intenzívne brzdíte: pri prudkom brzdení zasvietia obidve plochy, vďaka čomu ostatní motoristi v núdzovej situácii vedia, že musia čo najskôr reagovať.

Vždy na stope

Lane Departure Warning

Doplnkový systém Lane Departure Warning jemne zavibruje volantom tesne predtým, ako neželane opustíte svoj jazdný pruh – a iba vtedy. Kamera medzi vnútorným spätným zrkadlom a čelným sklom “vidí” pásy jazdných pruhov. Keď zapnete smerovku, Lane Departure Warning sa vypne, aby vás nerušil falošným poplachom.

Z nuly na 180 km/h

Aktívny tempomat s funkciou Stop & Go

Jednoducho si nastavíte želanú rýchlosť a ste v pohode: keď sa v jazdnom pruhu pred vami objaví pomalšie vozidlo, Aktívny tempomat vás automaticky spomalí. Keď je pruh opäť voľný, znovu zrýchli na zadané tempo. S novou funkciou Stop & Go dokáže systém v prípade potreby auto zabrzdiť až do úplného zastavenia a potom ho znovu rozbehnúť, keď sa kolóna pred vami pohne. Ak zastanete na viac než 3 sekundy, stačí sa dotknúť akcelerátora, aby sa BMW radu 6 Cabrio znovu pohlo. Jazda v hustej premávke sa tak stáva podstatne menej únavnou.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie BMW

Aktuality BMW

Autá BMW na predaj

Blog BMW

Kontakty BMW

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: