Viac o BMW 6 Coupé

Vznešenosť a pevnosť

Exteriér nového BMW radu 6 Coupé

BMW radu 6 Coupé má so svojou dlhou prednou kapotou i rázvorom a dlhou plavnou líniou strechy proporcie klasického kupé typu Gran Turismo. Dynamické predné partie sa umne skláňajú k ceste a zvyšok vozidla ich nasleduje. Záhyby bočných panelov vytvárajú líniu, tiahnucu sa paralelne s povrchom asfaltu, zatiaľ čo svalnaté zadné partie podčiarkujú tesný kontakt medzi autom a cestou.

Dynamická harmónia

Interiér BMW radu 6 Coupé

Dynamické kontúry exteriéru pokračujú aj v interiéri BMW radu 6 Coupé. Kompozícia čistých línií a fascinujúcich povrchov vytvára dojem dynamickej harmónie. Dokonalá ergonómia a prvotriedne materiály poskytujú funkčnosť a exkluzivitu, ktorú dokážete vnímať všetkými zmyslami. A pokiaľ ide o praktickosť, BMW radu 6 Coupé je plnohodnotným modelom s usporiadaním sedadiel 2+2 a veľkorysým batožinovým priestorom.

Expresívna bezpečnosť

Dvojstupňové brzdové svetlá v BMW radu 6 Coupé

BMW radu 6 Coupé je neopakovateľným vozidlom, nejedným spôsobom. V jeho výbave sú dvojstupňové brzdové svetlá, ktoré veľkosťou rozsvieteného brzdového osvetlenia signalizujú vodičovi za vami ako intenzívne brzdíte: pri prudkom brzdení zasvietia obidve plochy, vďaka čomu sú ostatní motoristi v núdzovej situácii upozornení, že musia čo najskôr reagovať.

Vždy na stope

Lane Departure Warning

Doplnkový systém Lane Departure Warning jemne zavibruje volantom tesne predtým, ako neželane opustíte svoj jazdný pruh – a iba vtedy. Kamera medzi vnútorným spätným zrkadlom a čelným sklom “vidí” pásy jazdných pruhov. Keď zapnete smerovku, Lane Departure Warning sa vypne, aby vás nerušil falošným poplachom.

Z nuly na 180 km/h

Aktívny tempomat s funkciou Stop & Go

Jednoducho si nastavíte želanú rýchlosť a ste v pohode: Aktívny tempomat vás automaticky spomalí keď sa v jazdnom pruhu pred vami objaví pomalšie vozidlo, a keď je pruh voľný znovu zrýchli na zadané tempo. S novou funkciou Stop & Go systém dokáže v prípade potreby auto zabrzdiť až do úplného zastavenia a potom ho znovu rozbehnúť, keď sa kolóna pred vami pohne. Ak zastanete na viac než 3 sekundy, stačí sa dotknúť akcelerátora, aby sa BMW radu 6 Coupé znovu pohlo. Jazda v hustej premávke sa tak stáva dokonalým relaxom.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie BMW

Aktuality BMW

Autá BMW na predaj

Blog BMW

Kontakty BMW

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: