Viac o BMW X3

Pohľad z novej perspektívy

Exteriér BMW X3

Každý detail X3 vyžaruje agilitu, štýl a dynamiku. Robustné elegantné línie podčiarkujú jeho fascinujúci temperament a športové ambície. Od mohutnej kapoty až po markantné zadné partie sa svalnaté proporcie X3 nedajú prehliadnuť, aj s novými nárazníkmi, teraz takmer kompletne lakovanými. Vyššia pozícia sedenia dopĺňa vskutku jedinečný charakter vozidla.

Vychutnať detaily a naštartovať

Interiér BMW X3

Objavovanie detailov interiéru BMW X3 je zábavné. Farby a materiály sú harmonicky skombinované a zodpovedajú najvyšším štandardom po stránke funkčnosti aj dizajnu. Od prístrojov a obkladov až po poťahy sedadiel a ich švy sa venovala pozornosť každej jednej maličkosti. Výsledkom je prenesenie úchvatného vizuálneho jazyka z exteriéru aj do interiéru.

Manévrovací priestor

Priestrannosť BMW X3

Štyria pasažieri, dva horské bicykle, alebo lyžiarska výstroj... variabilný interiér BMW X3 vám dáva možnosť slobodne robiť to, čo sa vám len zachce. Jeho sklápateľné zadné sedadlá, doplnkové úchytné drážky na bicykle a široký nízky nakladací otvor ho robia pripraveným na čokoľvek. S možnosťou doplnenia o ďalšie ukladacie priestory, batožinové siete a úchytné koľajnice je BMW X3 dokonalo pripravené na presun vás aj vášho nákladu, a to navyše veľmi štýlovo.

Hladko z kopca

Systém Hill Descent Control (HDC)

Systém Hill Descent Control (HDC) je štandardný prvok, ktorý môže vodič aktivovať pri zjazde zo strmého svahu. Je to automatická kontrola rýchlosti, ktorá pribrzďuje kolesá tak, aby auto schádzalo z kopca tempom rýchlejšej chôdze. Aktuálnu rýchlosť jazdy dokážete variovať pedálom plynu alebo brzdy. Takto máte zaručenú optimálnu bezpečnosť a môžete sa plne sústrediť iba na točenie volantom.

Športovejšia radosť

Dynamická kontrola trakcie (DTC)

Štandardne dodávaná Dynamická kontrola trakcie DTC umožňuje vodičovi jazdiť na limitoch bez strachu z ich prekročenia. Umožňuje vyšší preklz poháňaných kolies, aby sa zabezpečila trakcia na každom povrchu. Vďaka tomu sa jazdné správanie BMW X3 presúva úplne do rúk vodiča. DTC zasiahne iba v kritických situáciách a pri vyšších rýchlostiach.

Držte stopu

Systém Cornering Brake Control

Keď brzdíte, odľahčujete zadné kolesá, čo tlačí zadnú časť von zo zákruty. Systém Cornering Brake Control (CBC), teda kontrola brzdenia v zákrutách, proti tomu zasahuje asymterickou reguláciou brzdného účinku nad rámec pôsobenia ABS, čím vytvára stabilizujúci proti-moment a zvyšuje bezpečnosť jazdy najmä v prudkých zákrutách.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie BMW

Aktuality BMW

Autá BMW na predaj

Blog BMW

Kontakty BMW

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: