Viac o BMW X5

Dôkaz osobnosti

Exteriér BMW X5

Či už je statický, alebo je v pohybe, zakaždým urobí okamžitý dojem svojím dominantným charakterom vzhľadu. Kombinácie konvexných povrchov s konkávnymi dokonalo dopĺňajú jeho svalnaté proporcie a mohutne klenuté lemy blatníkov. Dynamické lámanie svetla a tieňa demonštruje eleganciu a silu osobnosti svojou robustnosťou a čistotou štruktúry. Sebavedomie nikdy nebolo takéto príťažlivé.

Cesta objavovania

Interiér BMW X5

Precízna štruktúra kokpitu, vytvorená s dôrazom na funkčnú eleganciu, významne prispieva k nevšednému pocitu z jazdy. Stredová kozola, vytvorená na umožnenie intuitívneho ovládania, je mierne naklonená k vodičovi a umiestnená dokonalo v jeho zornom poli. Robustné a elegantné prostredie dotvárajú kontrasty svetla a tieňa v skulpturálnom usporiadaní, ešte viac zvýrazňujúcom veľkorysosť tohto atraktívneho interiéru.

Manévrovací priestor

Priestrannosť BMW X5

Každého, kto nastúpi, prekvapí veľkorysý interiér nového BMW X5 okamžite veľkosťou svojho priestoru a úložnými možnosťami. Štandardne päťmiestne BMW X5 je tiež dostupné so skladacím tretím radom sedadiel, ktorý ho premení až na sedemmiestne. Základný batožinový objem 620 litrov sa dá rozšíriť až na 1750 litrov po sklopení druhého radu sedadiel. Vďaka tomu dokážete naložiť a odviezť aj rozmernejšie predmety.

Na vašej úrovni

Head-Up Display

Doplnkový prvok v BMW X5, Head-Up Display, prenáša dôležité informácie priamo do zorného poľa vodiča. Jednotka v palubnej doske premieta zobrazenie na čelné sklo ako jasne čitateľné a prispôsobené aktuálnym svetelným podmienkam, so zdanlivou vzdialenosťou zobrazenia nad prednou hranou kapoty. Výška zobrazenia sa dá prispôsobiť tak, aby bola priamo v zornom poli každého vodiča. Jeho pozornosť tak nikdy nie je odpútavaná od samotnej cesty.

Pomoc neviditeľnej ruky

Dvere batožinového priestoru

Dvojdielne dvere batožinového priestoru umožňujú lepší prístup. Pod otvorenú hornú časť sa môžu vzpriamene postaviť jedinci s výškou až 185 cm. Po otvorením dolnej časti vznikne rovná plocha ktorá uľahčí nakladanie batožiny. A čo je najlepšie, stlačením senzorového tlačidla alebo na pokyn diaľkového ovládania sa horná časť otvorí alebo zatvorí automaticky, akoby ňou pohybovala neviditeľná ruka.

Priorita číslo 1

Aktívna a pasívna bezpečnosť

Inteligentná kombinácia systémov aktívej aj pasívnej bezpečnosti pasujú BMW X5 na jedno z vôbec najbezpečnejších vozidiel. Precízne vytvorený systém spolupráce podvozka, motormanažmentu, bŕzd a pnematík, spolu s armádou elektronických senzorov, drží BMW X5 bezpečne v stope, aj v najnáročnejších podmienkach. Štandardný balík airbagov a zádržný sytém s napínačmi bezpečnostných pásov a obmezovačmi ťahu, ochráni posádku pri neodvratnej kolízii v priebehu milisekúnd. Všetko je to vsadené v bezpečnostnej štruktúre karosérie, ktorá spĺňa všetky svetové relevantné predpisy pre crash-testy, aj pre tretí rad sedadiel.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie BMW

Aktuality BMW

Autá BMW na predaj

Blog BMW

Kontakty BMW

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: