Viac o BMW X6

Jednoducho pozoruhodný

Exteriér BMW X6

BMW X6 je športovým agilným príspevkom do rodiny BMW X. Jeho bočná silueta zároveň evokuje elegantné propocie BMW Coupé. Strecha splýva dolu k zadným partiám, ukončeným jemnou krivkou. Silueta sa predlžuje previsom, zatiaľ čo dve “charakterové línie” zdôrazňujú klinovitý bočný profil. Pri pohľade spredu aj zozadu sú zjavné všetky typické charakteristiky BMW X: horizontálne línie a výrazne vystupujúce lemy blatníkov zdôrazňujú silu a šírku celkového zjavu BMW X6.

Športovosť pre všetky zmysly

Interiér BMW X6

Interiér BMW X6 stelesňuje aktívny životný štýl, s funkčnými riešeniami detailov vypracovaných v najvyššom štandarde. Široký výber materiálov (napríklad doplnková kombinácia koža/alcantara) a interiérových obkladov prináša bohaté možnosti vysoko kvalitných kombinácií. Koža exkluzívneho doplnkového koženého čalúnenia palubnej dosky a panelov dverí* má dokonca špeciálne mäkčené podčalúnenie pre zvýšenú hmatovú kvalitu.

Dokonalá viditeľnosť

Adaptívne predné svetlá
s odbočovacími svetlami pre BMW X6

BMW X6 vám ukáže každú jednu zákrutu v tom najlepšom možnom svetle. Senzory doplnkových Adaptívnych predných svetiel s variabilnou dsitribúciou svetla neustále monitorujú rýchlosť jazdy vozidla, jeho natáčanie okolo zvislej osi a uhol natočenia volantu, podľa čoho prepočítajú profil zákruty. Tej sa následne elektromechanicky natočením prispôsobia obe predné bi-xenónové svetlá. Pri odbočovaní sa navyše na príslušnej strane zapne samostatné svetlo v prednej hmlovke. Finálnym efektom je za každých okolností dokonalo osvetlený profil cesty, akejkoľvek.

Pri parkovaní všetko vo výhľade

Parkovacia kamera s Top View v BMW X6

S parkovacou kamerou, ktorá sa dodáva na želanie, môže vodič lepšie rozoznať predmety alebo osoby. Funkcia Zoom uľahčuje pripojenie prívesu, čo je zvlášť praktické pri ťažkých prívesoch, ktoré nemusia byť k ťažnému zariadeniu ťahané ručne. Trajektória sa zobrazuje na monitore v závislosti od natočenia kolies pri jazde dozadu. Vďaka Top View si môže vodič dávať pozor na odstup od obrubníka pri pozdĺžnom parkovaní.

Inteligentná ochrana posádky

Systém pasívnej bezpečnosti v BMW X6

Komplexný a dokonalo zohratý systém je zárukou maximálnej bezpečnosti pre posádku. Systém pozostávajúci z pásov, airbagov a riadiacich jednotiek je koordinovaný integrovanou bezpečnostnou elektronikou, ktorá dokáže rozpoznať typ a mieru kolízie v priebehu milisekúnd, následne aktivuje airbagy v správnej miere a chvíli. Airbagy, ktoré neaktivuje, sú tak k dispozícii pre prípad možnej následnej kolízie. Ak by sa vozidlo prevrátilo bez toho, aby predtým do niečoho narazilo, špeciálne vyvinutý senzor prepojený s Dynamickou kontrolou stability (DSC) aktivuje hlavové airbagy a napínače bezpečnostných pásov.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie BMW

Aktuality BMW

Autá BMW na predaj

Blog BMW

Kontakty BMW

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: