Viac o BMX X3 2014

-

BEZHRANIČNE VŠESTRANNÉ

Dizajn

Neprehliadnuteľné: Nové BMW X3 má teraz ešte športovejší exteriér. Predné partie vyžarujú suverénne sebavedomie vďaka novému nárazníku, mohutným vzduchovým vstupom a širokým obličkám dvojitej mreže chladiča.

Predné svetlá – s doplnkovo dostupnou technológiou LED – siahajú až po široké obličky a spolu s nimi formujú novú tvár. V interiéri okamžite upúta pozornosť stredová konzola s povrchmi s optikou čierneho panelu. Nové drevené obklady a štýlové kožené čalúnenia ešte výraznejšie podčiarkujú prémiovú kvalitu. Balíky výbavy BMW xLine a M Šport ponúkajú ďalšie možnosti na individualizáciu BMW X3.

Efektivita

Presvedčivo výkonné, prekvapujúco úsporné – vďaka technológii BMW EfficientDynamics. Ponuka motorov pre nové BMW X3 obsahuje naftové aj benzínové varianty, v oboch prípadoch 4-valcové aj 6-valcové.

Tieto pohonné jednotky poskytujú nielen neporaziteľnú dynamiku, ale sú aj vysoko efektívne, vďaka technológii BMW TwinPower Turbo. Jedným z množstva dôkazov je najnovšia generácia naftového 4-valca v BMW X3 xDrive20d, ktorá produkuje výkon 140 kW (190 k) pri spotrebe paliva iba 5,0 až 5,2 l/100 km s emisiami CO2 len 130 až 137 g/km. Navyše, všetky motory spĺňajú emisnú normu EU6, ktorá začína platiť v roku 2104.

Všetky hodnoty sú v súlade s testovacím cyklom EU a závisia od použitého rozmeru pneumatík.

Komfort a funkčnosť

Množstvo priestoru pre všetko, čo máte radi: Veľkorysý interiér nového BMW X3 ponúka optimálnu funkčnosť a komfort pre celú posádku.

Vďaka množstvu odkladacích možností je tu dosť miesta takmer pre všetko – vrátane nových zatvárateľných držiakov na nápoje. Batožinový priestor s objemom 550 litrov sa dá rozšíriť až na kapacitu 1600 litrov. Doplnkové zadné operadlo delené v pomere 40:20:40 vytvára množstvo možností uspokojenia vašich potrieb. A pre ešte viac priestorovej flexibilty je k dispozícii doplnkový odkladací balík, vrátane ďalších batožinových sietí a praktického skladacieho boxu.

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: