Nová Kia RIO v predaji

už od 10 490€!

Viac

Kia Sportage teraz už za 18 990€ !

Príďte si po svoju novú Kiu ešte dnes!

Viac

Viac o Kia Cee´d

Dynamický a sofistikovaný štýl v kombinácii s vyzretosťou - taký je úplne nový päťdverový hatchback Kia cee´d, ktorý svoju svetovú premiéru absolvuje na blížiacom sa ženevskom autosalóne 2012. Nová generácia má rovnako dlhý rázvor, avšak je dlhšia, širšia a nižšia ako jej predchodkyňa. Elegantnú jednoduchosť tvarov typu kupé svojimi rozmermi zdôrazňuje aj strmá línia A-stĺpika a nízka hrana predĺžených predných bočných okien.

Agresívne štylizovanej prednej časti dominuje typická mriežka chladiča v tvare tigrieho nosa, spoločná pre všetky novinky značky Kia a mohutné predné svetlomety s funkciou LED pre denné svietenie. Pri pohľade zboku zaujmú predné a zadné prelisy, zdôrazňujúce široký a pevný postoj. Nad ostro rezanými líniami plôch dverí strmo stúpa A-stĺpik a spolu s líniou strechy a integrovaným zadným spojlerom tak zdôrazňujú športovú estetiku nového modelu.

Medzi nové prvky exteriéru patrí odvážnejší a sofistikovanejší emblém Kia na prednej kapote, predné smerovky umiestnené vo výbežku predných svetlometov, chrómové rámovanie bočného presklenia a unikátne aerodynamické tvarovanie zadného svetlometu, plynulo presahujúce do karosérie.

Kompletne prepracovaný interiér sa vyznačuje množstvom malých, ale veľmi dôležitých detailov, ktoré v danom segmente  výrazne posúvajú  latku prémiového vzhľadu. Spolu s elegantnými vonkajšími líniami tak podčiarkujú čistotu celkového dizajnu. Nový interiér je typický prémiovým vzhľad a úrovňou kvality použitých materiálov, sofistikovanejšími  dotykovými technológiami a vylepšenou ergonómiou pre ideálnu jazdnú polohu. Prístrojová doska nesie dizajnové prvky kokpitu lietadla s výraznou orientáciou na vodiča. Hlavné ovládacie prvky sú umiestnené čo najbližšie k volantu v dosahu vodiča, alebo sú integrované priamo vo volante, aby tak ešte viac zvýraznili luxusnú atmosféru v kabíne vozidla.

Starostlivo zvážený každý detail interiéru a na dotyk príjemné materiály dodávajú kabíne prestížny vzhľad a oveľa lepší pocit, než zo súčasnej generácie. Decentné chrómové prvky prístrojov a spínačov palubnej dosky dopĺňajú dverné kľučky a madlá z vrstvených vysoko kvalitných materiálov, vyrobených z jednoliateho celku. To všetko zvyšuje prémiovú úroveň interiéru modelu Kia cee´d.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie KIA

Aktuality KIA

Autá KIA na predaj

Blog KIA

Kontakty KIA

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: