Nová Kia RIO v predaji

už od 10 490€!

Viac

Kia Sportage teraz už za 18 990€ !

Príďte si po svoju novú Kiu ešte dnes!

Viac

Viac o Kia Soul

Kia Soul

Kia Soul v ponuke so zľavou 1 400 € z cenníkových cien. Mestský crossover, Kia Soul, v základnom stupni výbavy s motorom 1,6 GDi za 13 190 € vám ponúka vysoký štandard cestovania aj vďaka bohatej bezpečnostnej výbave ako napr. ABS, elektronický stabilizačný systém ESC, či 6 airbagov. K vysokému komfortu jazdy prispievajú prvky výbavy ako napr. manuálna klimatizácia, rádio s CD a MP3 prehrávačom, vrátane USB a AUX vstupu, elektrické ovládanie predných a zadných okien, či palubný počítač.

Navyše teraz Kia Soul môžete získať už aj na tretinky to znamená, že Kia Soul môže byť vaša už za 4 563 €, pričom kažých nasledujúcich 12 mesiacov zaplatíte ďalšiu tredinu sumy. Ponuka financovania je bez navýšenia*.

* uvedená cena je tretina ceny za model 1.6 GDi čo predstavuje 13 390 € so započítaným bonusom 900 €. Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s 0 % úrokom  na 36 mesiacov a pri financovanej hodnote  9.125,75 €  zaplatíte 2 ročné splátky s havarijným poistením (12. a 24. splátka) vo výške 4.586,74 €, 12 splátok s havarijným poistením (25. až 36. splátka) vo výške 31,40 €, pričom zvyšných 22 mesiacov platíte len havarijné poistenie vo výške 30,40 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 262,85 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení  lízingovej zmluvy je 60,00 € , RPMN = 10,28 %. Celková čiastka, ktorú 36 splátkami zaplatíte je 10.543,15 €.“

Kia Soul EV

DIZAJN

Integrované výduchy & reproduktory

Bočné vetracie otvory sú dokonale integrované do plávacúcich výškových reproduktorov, ktoré dávajú inetréru nový štýlový rozmer.

Rafinovaný dizajn kabíny Soul EV je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny priestor každému cestujúcemu. Čalúnené látky a koberčeky sú vyrobené z ekologických materiálov čo dodáva vozidlu nový rozmer. Cestujúci na zadných sedadlách ocenia výnimočný a veľkorysí priestor.

Prístrojový panel

High-tech digitálny prístrojový panel poskytuje informácie o vozidle, ktoré sú prehľadne zobrazené. V strede sa nachádza 3,5 palcový OLED palubný počítač, ktorý vám ukáže akú vzdialenosť ste prešli a ako ďaleko ešte môžete ísť pred ďalším dobitím.

V centre diania

Kedykoľvek pohľadom na stred palubnej dosky oceníte technológie riadenia. Robustné, vysoko kvalitné dvojité vstrekovanie obklopuje informačno-zábavná obrazovka, ktorá ponúka jednoduchý prístup k rôznym informačným a ovládacím prvkom systému.

Všetko pod úložným priestorom

Pod podlahou batožinového priestoru je umiestnený nabíjací kábel, nástroje a núdzové zásoby

TECHNOLÓGIA

Nabíjanie

Rýchle nabíjanie za 33 minút

(50 kW/ 80% nabitie)

Menej ako 5 hodín

štandardný čas nabíjania
(6,6 kW/ 100% nabitie)

 

Batéria

(Lítium-iónová polymérová)

27 kWh lítium-iónová polymérová batéria
sa nachádza v podlahe kabíny.
Na jedno nabitie je možné prejsť až 200 km.
Výkon Soul EV nie je nijako obmedzený.

Kapacita

27 kWh

Výkon

90 kW

 

Electrický Motor

Vysokoúčinný a pritom ľahký synchrónny motor s permanentnými magnetmi generuje výkon 81,4 kW a poskytuje krútiaci moment 285 Nm. Tieto parametre zabezpečujú plynulú akceleráciu dostupnú prakticky okamžite, či už sa jedná o rozbeh stojaceho vozidla alebo zrýchľovanie z ustálenej rýchlosti pri predbiehaní.

Maximálny výkon (kW)

81,4

Maximálny krútiaci moment (Nm)

285

Virtuálny zvuk motora

Soul EV vie dokonale napodobniť zvuky motora, aby ste
vedeli aj zvukovo rozpoznať vaše zrýchlenie a tiež
upozorní chodcov na blížiace sa auto.

Indikátor nabíjania

Na to aby ste mohli kontrolovať stav nabíjania aj zvonku vozidla, vám poslúži LED zobrazenie v strede prístrojovej doske pod čelným sklom.

Posilovač riadenia Flex

Vyberte si z troch módov riadenia:
Komfort, Normál, Šport

Elektornická parkovacia brzda (EPB)

Zdokonalené príslušenstvo vás upozorní ak sa pohnete zo zatiahnutou ručnou brzdou

Tempomat

Tempomat a obmedzovač rýchlosti. Upravenie nastavenia tempomatu môžete bez toho, aby ste museli dať dole ruky z volantu, vďaka ergonomicky navrhnutému tlačidlu na volante.

Zadná parkovacia kamera

Keď zaradíte spiatočku, zobrazí sa vám pohľad do zadu aj s označením vzdialenosti od prekážky za vami.

Ovládanie rádia

Intuitívne umiestnenie tlačidiel ovládania vám umožnia meniť hlasitosť či stanice bez toho, aby ste dali ruky dole z volantu.

Energetická efektívnosť - Systém tepelného čerpadla

Systém teplného čerpadla je efektívnejší ako systém konvenčne založený na elektrickom ohreve. Tento systém ohrevu použitý v Soul EV zvyšuje dojazd vozidla využívaním rekuperovaného nadbytočného tepla vznikajúceho pri chladení elektrického hnacieho ústrojenstva.

Energetická úspora - Individuálny systém klimatizácie

Klimatizácia, ktorá je prednostne nastavená na vodiča, znižuje množstvo energie spotrebovanej za neobsadené zóny a zvyšuje tak dojazd Soul EV.

 

 

 

 

 

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: