Nový SEAT Leon môže byť Váš už 12 990€ !

Viac

Viac o Leon ST

Nezáleží na tom, či stojíte v mestskej premávke, prichádzate dokonale zladený do práce, vyrážate za novým dobrodružstvom alebo robíte čokoľvek medzitým, nový Leon ST Kombi vám ponúka maximálne jazdné vlastnosti a komfort. Kamkoľvek vedie vaša cesta, nový Leon je pripravený.

Jedinečný dizajn

Nový SEAT Leon ST Kombi disponuje krivkami, ktoré sú rovnako pôsobivé ako u modelov kupé a výraznými hranami ako ostatné modely rodiny Leon. Dokonale zvládne každú zákrutu a na rovinke to rozbalí. Pri každej jazde vás prekvapí inovatívnymi nastaveniami a prvkami dizajnu. Pod jeho subtílnymi, perfektnými proporciami ukrýva batožinový priestor s objemom 587 litrov a systém Easy Backseat Release, vďaka ktorému sa batožinový priestor zväčší v priebehu sekundy a poskytne vám objem 1 470 litrov.

Disky

Využite svoj cenný čas na internetovej stránke a pozrite sa, ktoré disky z ľahkých zliatin spĺňajú vaše predstavy. V ponuke sú rozmery od 16“ do 18“, vďaka ním bude vaše auto vyzerať atraktívnejšie a dodáte mu športovejší charakter. Pneumatiky, v ktorých sú osadené tieto dizajnové kúsky sú rovnako dôležité, preto sú precízne vyrobené a spĺňajú najprísnejšie technické požiadavky.

Disky

Áno, elegantný dizajn je jedna vec, no to, čím sa nový SEAT Leon ST Kombi skutočne odlišuje od masy, je jeho ponuka lakov karosérie. Odborne sme ich vyrobili, starostlivo vybrali, od červenej Emotion až po sivú Technik, aby zodpovedali vašej osobnosti a vášmu štýlu jazdy.

Denné LED svietenie

Denné LED svietenie nového modelu SEAT Leon ST Kombi prináša optimálny výhľad a zabezpečí to, aby vás ostatní vodiči a chodci videli včas. Denné LED svietenie podčiarkuje individuálny dizajn tohto kombi.

Panoramatické strešné okno

Keď sa vydáte na cestu, aby ste objavovali svet, je dôležité môcť ho vnímať z každého uhla. Nový SEAT Leon ST Kombi je vybavený elegantným panoramatickým strešným oknom, aby ste si mohli vy a vaši pasažieri všetko užiť - cestu, ktorú máte pred sebou, teplé slnečné lúče aj nočnú hviezdnu oblohu. Stačí sa len oprieť a vychutnať si výhľad.

Výbava interiéru

Ak vás uchvátil exteriér modelu SEAT Leon ST Kombi, vnútorný priestor vás skutočne očarí. Použitím kvalitných materiálov a vytríbenej techniky vytvorili naši inžinieri priestor, ktorý vám umožní vychutnať si nádherné výhľady počas pohodlnej jazdy a poskytne vám kontakt s okolitým svetom, kamkoľvek pôjdete.

Kapacita úložného priestoru

Veľkosť modelu SEAT Leon ST Kombi bola navrhnutá tak, aby zvládol každú situáciu. Jedným pohybom ruky sa zmení z kompaktného mestského auta na priestranné vozidlo na váš dobrodružný víkend. S objemom batožinového priestoru od 587 do 1 470 litrov ponúka viac ako dosť priestoru pre všetkých ľudí a všetky veci, ktoré sú dôležité na to, aby vám aj ďaleko od domu vytvorili domov.

Sklápateľné sedadlá

Spoľahnite sa na to, že máte v modeli SEAT Leon ST Kombi k dispozícii veľa miesta. Ak by ste predsa potrebovali viac priestoru, získate ho okamžite prostredníctvom systému Easy Basckseat Release. Stačí potiahnuť za rúčku a vnútorný priestor sa hneď zmení, aby vám poskytol maximálnu ložnú plochu, napríklad pre bicykle alebo výbavu na grilovanie. Sklopiť sa dá aj operadlo spolujazdca, vďaka čomu máte úplnú kontrolu na konceptom priestoru, keď potrebujete nutne previezť veľké predmety.

Náladové LED osvetlenie v interiéri

Hneď ako nastúpite do nového modelu Leon ST Kombi, si môžete vytvoriť príjemnú atmosféru. LED osvetlenie vám umožní vybrať si pre jazdu vhodné farebné osvetlenie – bielu pre príjemnú, komfortnú jazdu a červenú, keď zatúžite po dynamike a športovej jazde. Stačí sa len rozhodnúť, ktorá z nich sa hodí k vašej jazde.

Paket "FAMILY"

V takom všestrannom kombi ako je SEAT Leon ST Kombi už viac nebudete cestovať sami. Vďaka exkluzívnemu paketu „Family“ ponúknete každému pasažierovi pohodlie a zábavu súčasne. Na zadných oknách sú slnečné clony pre najmenších pasažierov alebo výklopné stolíky za zadnej strane operadiel predných sedadiel, ktoré sa hodia, napríklad pri kartových hrách počas jazdy.

TECHNOLÓGIE

Adaptívny tempomat

Nový SEAT Leon ST Kombi profituje z nášho adaptívneho tempomatu, vďaka systému ACC. Poskytuje vám kontrolu nad rýchlosťou a odstupom od vozidla pred vami a samostatne akceleruje vozidlo na vami vopred určenú rýchlosť, ak je cesta pred vami prázdna. Pokiaľ vozidlo vpredu zníži rýchlosť, systém automaticky brzdí, aby ste mohli dodržať komfortný bezpečný odstup. Vy sa môžete uvoľnene oprieť a vychutnať si cestu.

Seat Full LED

SEAT Full LED svetlomety sú náhradou za obvyklé konvenčné halogénové žiarovky pre zadné, stretávacie a diaľkové svetlá. Tieto svetlomety sú prakticky bezúdržbové a ich svetlo je podobné prirodzenému dennému svetlu, vďaka čomu znižuje namáhanie očí a únavu vodiča. Úžasné na nich je aj to, že vydržia 10-krát viac ako obyčajné halogénové žiarovky a je dosť pravdepodobné, že budú slúžiť po celú životnosť vozidla.

Easy connect

Zábava nesmie chýbať počas žiadnej cesty. Našťastie je nový SEAT Leon ST Kombi vybavený jedným z najlepších systémov. SEAT Easy Connect vám ponúka dokonalú zábavu a navigačný systém prostredníctvom dotykového displeja, ktorý ovládate dotykom prsta. Systém vám umožní synchronizovať všetko, počnúc vašim telefónom, pokračujúc vašou obľúbenou hudbou, končiac vašim dochvíľnym príjazdom do cieľa cesty. A čo sa týka počúvania vašich obľúbených skladieb, neexistuje nič lepšie ako SEAT SOUND SYSTEM s jeho deviatimi reproduktormi a silným subwooferom.

DSG s radiacimi pákami

Dokonalý prejazd zákrut a roviniek ešte nikdy nebol taký vzrušujúci ako s ultra rýchlou automatickou dvojspojkovou prevodovkou (DSG) modelu Leon ST Kombi. Vďaka radiacim pádlam za volantom, ktoré reagujú v zlomku sekundy bezprostredne cítite silu a reaktívnosť tohto kombi. To znamená, že po ceste nielen jazdíte, ale že vám v tom momente patrí.

Navigačný systém

Sústreďte sa na cestu a doprajte si pokoj od vášho chytrého telefónu. Radi vám namiesto toho predstavíme SEAT navigačný systém s dotykovým displejom, ktorý sa dá ovládať aj hlasovými príkazmi vďaka inteligentnej technike rozpoznávania slov. S týmto systémom už viac nezablúdite. Vyrazte na cestu a vždy nájdete cestu domov.

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: