Nová Kia RIO v predaji

už od 10 490€!

Viac

Kia Sportage teraz už za 18 990€ !

Príďte si po svoju novú Kiu ešte dnes!

Viac

Viac o novej Kia Sportage

Spoločnosť Kia predstavuje: úplne nový model Sportage

Pripravte sa! Prichádza najpredávanejšie kompaktné SUV značky Kia v Európe.
Štvrtá generácia modelu Kia Sportage sa práve predstavila a u slovenských predajcov sa objaví od januára 2016.
SUV číslo jedna značky Kia sa môže pochváliť atraktívnym, kompletne obnoveným dizajnom interiéru aj exteriéru, množstvom pokročilých nových technológií a ešte lepšou kvalitou. Európsky konštrukčný tím sa horlivo snažil vytvoriť ešte výraznejší a úplne fantastický nový model Sportage. Nový model Kia Sportage je inovatívny a sofistikovaný z každej strany. Od výrazného dizajnu a kvalitnej kabíny s väčším pohodlím, bezpečnosťou a možnosťami pripojenia až po rad nových a prepracovaných motorov a prevodoviek s menšou spotrebou a vyšším výkonom. A prvýkrát sa Sportage objaví aj v novej špecifikácii „GT Line“. Je navrhnutý tak, aby zaujal zákazníkov hľadajúci ešte športovejší vzhľad a zážitok z jazdy a zároveň prináša všestrannosť štandardného modelu.

Fantastický dizajn exteriéru a kvalita interiéru

V charakteristickom dizajne exteriéru sa vyníma dominantný bočný profil, výrazný vzhľad a smelý dizajn prednej a zadnej časti. Tvarovaná predná kapota s charakteristickou mriežkou Kia dodáva modelu Sportage nepochybne športový vzhľad. A nakoniec prvky ako napríklad oblúkové zadné svetlá dodávajú vozidlu elegantný štýl.

Interiér nového modelu Kia Sportage je taký pohodlný, ako si len viete predstaviť. Je plný mäkkých materiálov a špičkových povrchov, na ktorých vidno, že každému detailu sa dostala maximálna pozornosť. Vo vozidle je celý rad funkcií, aby ste sa cítili ako doma – od štýlových sedadiel až po prvotriedne materiály v celej kabíne.

KOMFORT A TECHNOLOGICKÉ ŠPECIALITY, KTORÉ NADCHNÚ

Inteligentný parkovací asistent

Parkovanie v meste bude bez stresu, a dokonca môže byť zábavné. Systém inteligentného parkovacieho asistenta pomôže nielen pri parkovaní na pozdĺžne a kolmé parkovacie miesta – ale vďaka praktickej funkcii manévrovania aj pri vychádzaní z pozdĺžnych parkovacích miest.

Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru

Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru si zamilujete – najmä s plnými rukami. Táto funkcia umožňuje využívať hands-free prístup – jednoducho sa priblížte k vozidlu, počkajte 3 sekundy a dvere batožinového priestoru sa automaticky otvoria.

Autonómne núdzové brzdenie

Nový model Kia Sportage kladie veľký dôraz na bezpečnostné prvky. Systém autonómneho núdzového brzdenia zaznamenáva vozidlo vpredu a chodcov prechádzajúcich cez cestu. Pomocou senzorov a kamery sleduje vzdialenosť a rýchlosť vozidiel a v prípade akéhokoľvek potenciálneho rizika kolízie varuje vodiča. Ak vodič nereaguje, vozidlo zabrzdí automaticky s cieľom zabrániť nehode alebo zmierniť jej následky.

Každý detail
nového modelu Sportage
na vás zapôsobí.

Systém monitorovania mŕtveho uhla

Vďaka tejto funkcii vás na ceste nič neprekvapí. Systém monitorovania mŕtveho uhla využíva radary, ktoré sledujú oblasť mŕtveho uhla a blikaním kontrolky v spätnom zrkadle upozorňujú na blížiace sa vozidlá.

Navigačný systém Kia s 8-palcovým dotykovým displejom a online službami

Náš nový navigačný systém s online službami Kia funguje na základe služieb Live Services spoločnosti TomTom. Spoľahlivé navádzanie sa dostalo na novú úroveň presnosti a dokonalosti. Zachováte si kontakt s okolitým svetom a získate viac užitočných informácií než doteraz: štandardné pokyny, aktualizácie o dopravnej situácii v reálnom čase, rýchlostné obmedzenia(2), miestne zaujímavosti, počasie a oveľa viac. Navigačný systém je súčasťou štandardnej výbavy od výbavy.

Úplne nový model Kia Sportage bude dostupný v januári 2016.

 

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: