ŠKODA Superb

Cestujte štýlovo. Cestujte priestranne. Už od 22 780€

Viac

Nová faceliftovaná ŠKODA Octavia

už od 14 990€

Viac

Viac o novej Škoda Fabia

-

6 dôvodov, prečo práve Škoda Fabia

1. Individualizácia.

Rešpektujeme individuálne potreby a požiadavky každého nášho zákazníka a snažíme sa im vyhovieť. A práve preto sme to najdôležitejšie – budúci vzhľad vášho vozidla – celkom prenechali na vás a vašu predstavivosť.

Nová ŠKODA Fabia bude dostupná v 15 farebných odtieňoch karosérie. V rámci ColourConceptu si môžete zvoliť odlišnú farbu pre strechu, A-stĺpiky, kryty spätných zrkadiel a 16” kolesá z ľahkej zliatiny. Na výber máte štyri farebné možnosti: bielu, červenú, striebornú a čiernu.

Dohromady teda ponúkame až 125 farebných kombinácií vrátane farebnej škály pre interiér. Nájdite tú svoju.

2. Priestrannosť

ŠKODA Fabia ponúka dostatok miesta pre cestujúcich aj ich batožinu. Priestor pre cestujúcich je teraz dlhší a širší a vodič ako aj cestujúci sediaci na prednom sedadle majú viac priestoru nad hlavami.

Batožinový priestor s celkovým objemom až 330 litrov je najväčší v segmente. ŠKODA Fabia si však aj napriek tomu vďaka kompaktným rozmerom udržala obratnosť v bežnej premávke.

3. Simply clever

Poobzerajte sa a objavíte užitočné odkladacie možnosti vrátane dômyselných priečinkov a šikovných držiakov. Vrecká na bokoch predných sedadiel sa výborne hodia na uloženie malých predmetov.

4. Motory

ŠKODA Fabia sa predstaví s novou generáciou benzínových a dieselových motorov, v ktorých sa pôžitok z jazdy snúbi s ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Tieto moderné pohonné jednotky majú výkon 44 až 81 kW, pričom však spotrebujú iba 3,4 až 4,8 litra na 100 km.

5. Pripojiteľnosť

Použite MirrorLink™ na zrkadlenie a používanie aplikácií vo vašom smartfóne na obrazovke rádia Bolero. Tým získa celkom nový rozmer napríklad navigácia či internetové audio služby.

Ďalšou veľmi užitočnou funkciou je SmartGate. Prostredníctvom špeciálnych aplikácií pre inteligentné telefóny umožňuje zobrazovať, archivovať a ďalej spracovávať údaje získané zo systémov automobilu.

6. Dôraz na bezpečnosť

Fabia zaujala jasné stanovisko k bezpečnosti pasažierov a chodcov. Vo vozidle preto nájdete bezpečnostné prvky, ktoré sú zvyčajne doménou automobilov z vyšších tried.

Všetky vozidlá Fabia sú vybavené elektronickou samosvornou funkciou diferenciálu XDS+, ktorá zabezpečuje bezpečné riadenie pri jazde v zákrute.

Front Assistant s automatickým brzdením je ďalším strážnym anjelom na palube. Spolu s vami sleduje, čo sa deje pred vozidlom, a v prípade hroziaceho nebezpečenstva vás môže upozorniť. Dokáže sám aktivovať brzdy a tým znížiť následky nehody, či jej dokonca celkom zabrániť.

Obmedzovač rýchlosti je bezpečnostná funkcia, ktorou značka ŠKODA vyšla v ústrety požiadavkám klientov. Ako napovedá samotný názov, táto funkcia vodičovi nepovolí prekročiť nastavenú hodnotu rýchlosti.

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: