ŠKODA Superb

Cestujte štýlovo. Cestujte priestranne. Už od 22 780€

Viac

Nová faceliftovaná ŠKODA Octavia

už od 14 990€

Viac

Viac o novej Škoda Superb

-

6 dôvodov pre novú Škoda Superb

1. Výkon

Sila napredovať

Superb sa dodáva s novou generáciou benzínových a dieselových motorov, v ktorých sa pôžitok z jazdy snúbi s ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Tieto moderné pohonné jednotky majú výkon 88 až 206 kW, pričom však spotrebujú len 3,8 až 7,1 litra paliva na 100 km.
Štyri motory sú k dispozícii s najmodernejším pohonom všetkých kolies na báze spojky Haldex 5. generácie.
Všetky motory okrem základnej benzínovej verzie sú tiež k dispozícii s modernou dvojspojkovou automatickou prevodovkou DSG.

2. Dizajn

Superb vás pozýva, aby ste sa naň nielen pozreli, ale si ho aj dôkladne prehliadli.

Precízna, autentická, dynamická – pohľad spredu na novinku ŠKODA Superb charakterizuje široká mriežka chladiča a logo umiestnené uprostred, kapota s dynamickými kontúrami a ako britva ostré široké predné svetlá a hmlovky.
Väčšia dĺžka vozidla, veľkorysý rázvor, skrátený predný previs, krátka strecha s vytiahnutým zadným oknom a vysoká „tornádová“ línia dodávajú vozidlu športový vzhľad podobný kupé.
Ostrá, výrazná a rovnako pôsobivá - zadná časť našej vlajkovej lode dostala širšie zadné LED svetlá a pôsobí čisto a uhladene. Je širšia, výraznejšia a jasnejšia.

3. Komfort

Maximálne pohodlie pre pasažierov

Nová ŠKODA Superb umožňuje všetkým pasažierom užiť si relax naplno – vpredu aj vzadu.
Nový Superb je prvá ŠKODA, ktorá ponúka adaptívny podvozok (DCC) s možnosťou výberu štýlu jazdy. Systém DCC umožňuje vodičovi prispôsobiť štýl jazdy vozidla svojim osobným preferenciám.

4. Priestrannosť

Účelný priestor

Vychutnajte si veľkorysý priestor na nohy na predných i zadných sedadlách modelu Superb, ktorý sa môže pochváliť najväčším vnútorným priestorom vo svojej triede, vďaka čomu vaši pasažieri pocestujú pohodlne.
Priestor na hlavu vzadu (980 mm) posúva latku ešte vyššie.
Batožinový priestor je ďalšou pôsobivou záležitosťou. Ponúka objem 625 litrov – najviac v segmente vozidiel strednej triedy. Zložením zadných sedadiel sa batožinový priestor zväčší na výnimočných 1 760 litrov.

5. Pripojiteľnosť

Moderná komunikácia

Spárujte svoj smartfón s novým modelom Superb. Okrem toho môžete pomocou svojho smartfónu ovládať vybrané funkcie systému Infotainment pomocou novej aplikácie ŠKODA Media Command.

6. Bezpečnosť

Inšpiratívne bezpečnostné technológie

Naši inžinieri nový Superb vybavili najmodernejšou technológiou sofistikovanej ochrany, ktorá pomáha vodičovi vo všetkých druhoch dopravných situácií, či už potrebujete dodržiavať bezpečnú vzdialenosť, zostať v pruhu alebo dokonca využiť núdzové brzdenie na odvrátenie hroziacej kolízii.
Rozsah výbavy pre krajiny EÚ už v štandarde zahŕňa systém Front Assist, elektronický stabilizačný systém (ESC) vrátane multikolíznej brzdy, elektronickú uzávierku diferenciálu XDS+, sedem airbagov vrátane airbagu na kolená vodiča a elektronické monitorovanie tlaku v pneumatikách.
ŠKODA Suberb teraz predstavuje celý rad nových bezpečnostných asistentov, napr. detekciu mŕtveho uhla, zadný výstražný systém, asistent jazdy v pruhu a asistent ochrany pasažierov vozidla.

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: