Nový SEAT Leon môže byť Váš už 12 990€ !

Viac

Viac o Seat Ibiza SC

DIZAJN

Exteriér

Každý detail nového modelu SEAT Ibiza SC prezentuje jeho jedinečný charakter. Výrazné línie mu dodávajú výnimočne dynamický vzhľad. A možnosť kombinovať vzrušujúce, farebné balíky ešte viac zvýrazňuje sebavedomý charakter vozidla.

Farebné balíky

Každý farebný balík harmonicky kombinuje farbu karosérie s menšími detailmi interiéru a exteriéru. Individuálny charakter môžete dodať diskom, vonkajším spätným zrkadlám a maske chladiča
a v interiéri máte možnosť farebne zladiť vetracie otvory, sedadlá, čalúnenie dverí, volant, radiacu páku
a ručnú brzdu.

Disky

Nový SEAT Ibiza SC ponúka široký výber diskov, od 15“ až po 17“ so športovým dizajnom. Dokonca v rôznych farebných prevedeniach.

Interier

Interiér nového modelu SEAT Ibiza SC bol vytvorený z materiálov najvyššej kvality a v ergonomickom dizajne, aby Vám zabezpečil čo najpríjemnejší
a najkomfortnejší pocit z jazdy. Elegantnému interiéru môžete okrem toho dodať ešte osobitejší charakter, stačí si vybrať z rôznych, atraktívnych farebných balíkov.

Exteriér

Výbava nového modelu SEAT Ibiza SC je charakteristická extrémne vysokou kvalitou spracovania a prezentuje to do najmenších detailov. Vidieť to na kožou obšitej rukoväti ručnej brzdy; multifunkčnom volante; novom dizajne klimatizácie a exkluzívnom čalúnení sedadiel. V novom modeli SEAT Ibiza SC sa budete cítiť ešte lepšie.

Nová prístrojová doska

Prístrojová doska v novom modeli Ibiza SC je ešte luxusnejšia a s jednoduchším ovládaním. Dotykový displej je integrovaný do prístrojovej dosky, takže pre vodiča je ľahšie prístupný.

Čalúnenie sedadiel

Čalúnenie sedadiel je perfektne spracované do najmenších detailov. V závislosti od výberu farebného optik paketu sú dekoratívne švy individuálne prispôsobené tak, aby dokonalo ladili s Vašim autom.

TECHNOLÓGIE

Full Link

Technológia Full Link* integruje Váš smartfón do Vášho vozidla. Pri každej jazde ste pripojený k systému. S technológiou Full Link, ktorá predstavuje špičkovú výbavu, môžete displej Vášho smartfónu preniesť do Vášho inovatívneho systému Media System Plus. So systémami MirrorLink TM, Android AutoTM pre smartfóny s operačným systémom android a Apple CarPlay® pre iPhone máte k dispozícii vždy aktuálne údaje.

Parkovacia kamera

Hneď, ako v novom modeli Ibiza SC zaradíte spätný chod, aktivuje sa parkovacia kamera, vďaka ktorej uvidíte na displeji Media System objekty, ktoré sa nachádzajú mimo dosah spätných zrkadiel. Kamera Vám pomáha zaparkovať vozidlo aj na úzkych parkovacích miestach. Upozorní Vás aj na nízke prekážky, ktoré parkovacie senzory nezaregistrujú.

Integrovaný navigačný systém

Nový model SEAT Ibiza SC je vybavený novou generáciou systému infotainment, Easy Connect. Na želanie dodávaný systém Media System Plus so 6,5“ dotykovým displejom je teraz plne integrovaný do prístrojovej dosky. Tento systém zahŕňa ovládanie hlasovými pokynmi a na želanie sa dá objednať s navigačným systémom alebo s technológiou Full Link.

Seat sound systém

Zvukový systém SEAT Sound System v novom modeli Ibiza SC ponúka vysokú kvalitu zvuku. Výkonný subwoofer a 7 kvalitných reproduktorov vytvorí dokonalý zvuk, ktorý si vychutnáte v celom automobile. Prostredníctvom Bluetooth® rozhrania môžete pripojiť Váš iPhone, SD kartu respektíve mobilné zariadenie a počúvať svoju obľúbenú hudbu.

Náladové osvetlenie

V interiéri nového modelu Ibiza SC sa všetko zameriava na jeden cieľ, dosiahnuť dokonalý pocit z jazdy a vnútorného priestoru. Jeden z príkladov je náladové osvetlenie priestoru nôh.

POHON

Motor EcoTSI

Motor EcoTSI v novom modeli Ibiza SC je pýchou celej palety motorov tohto modelu, vďaka výkonu benzínového vozidla a úspornosti, ktorú očakávate od naftových vozidiel. Motor 1.0 EcoTSI s výkonom
95 koní dosahuje napríklad spotrebu 3,8 litra na 100 kilometrov pri emisiách CO2 len 97 g/km.

Seat drive profile

SEAT Drive Profile prispôsobuje nastavenie vozidla rôznym druhom ciest a preferenciám vodičov. Na výber máte režimy komfort a sport, podľa toho, ktorý Vám práve najviac vyhovuje.

Multifunkčný volant

Prostredníctvom multifunkčného volantu v novom modeli SEAT Ibiza SC môžete ovládať palubný počítač, rádio a rozhranie Bluetooth bez toho, aby ste museli dať ruky z volantu dole.

Tempomat

Jazda po diaľnici a na dlhé trasy je v novom modeli SEAT Ibiza SC ešte príjemnejšia. Vďaka tempomatu môžete dať nohu z plynu dole a nechať ho udržiavať konštantnou rýchlosťou, pokiaľ nestlačíte brzdový pedál.

BEZPEČNOSŤ

Multikolízna brzda

Multikolízna brzda zníži riziko následnej kolízie v prípade nehody tým, že automaticky aktivuje brzdovú sústavu vozidla.

Systém rozpoznania únavy vodiča

Systém rozpoznania únavy vodiča v novom modeli SEAT Ibiza SC sleduje pozornosť vodiča a odporučí mu urobiť si prestávku, keď u neho zaregistruje únavu.

Denné LED svetlá

Nový model SEAT Ibiza SC je vybavený dennými LED svetlami vpredu a zadnými LED svetlami. Vďaka denným LED svetlám Vás chodci a ostatní vodiči ľahšie zaregistrujú a zabezpečia tiež lepší výhľad
a väčšiu bezpečnosť. Okrem toho je nový SEAT Ibiza SC s LED svetlami štýlovejší a elegantnejší.

Asistent rozjazdu do kopca

S asistentom rozjazdu do kopca v novom modeli Ibiza SC ľahko zvládnete aj jazdu po horských cestách. Tento systém bráni vozidlu v cúvaní dozadu pri rozjazde do kopca.

KONEKTIVITA

 Full Link

Full Link predstavuje revolučné zdokonalenie konektivity medzi Vašim smartfónom a vozidlom SEAT. Využite všetky možnosti konektivity naplno, od najnovších informácií cez aktuálne aplikácie až po Vašu obľúbenú hudbu. Najlepšie na tom je to, že vďaka kompatibilite systémov MirrorLinkTM, Android AutoTM a Apple CarPlay® pokrýva Full Link nielen zariadenia s operačným systémom Android,
ale aj iOS. Presne ako naznačuje jeho názov.Okrem toho Vám najnovšia verzia SEAT ConnectApp, ktorá bola špeciálne prispôsobená pre systém MirrorLinkTM, zabezpečuje najaktuálnejšie funkcie
a aktualizácie pre Váš model SEAT.

MirrorLink

Dokonalé spojenie Vášho smartfónu s Vaším modelom SEAT. So systémom MirrorLinkTM sa to stáva skutočnosťou. Vaše kompatibilné zariadenie s operačným systémom Android jednoducho spojte so SEAT Media systémom Plus, nakonfigurujte ho a každú certifikovanú aplikáciu systému MirrorLinkTM môžete zobraziť na displeji systému infotainment. Všetko urobíte bez toho, aby ste Váš mobilný telefón museli vziať do rúk.

Seat Apps

Vďaka aplikáciám SEAT DriveApp, ktoré boli vytvorené pre systém MirrorLink, je každá jazda jedinečnou. Počas jazdy Vám poskytnú informácie, e-maily a správy alebo si prostredníctvom nich môžete užiť Vašu obľúbenú hudbu a zbierky podcast.

SEAT ConnectApp vyvinuté v spolupráci so spoločnosťou Samsung rozširujú rozsah funkcií SEAT Drive App o exkluzívne funkcie, ako sú ovládanie gestami a galéria.

Android Auto

Systém, ktorý bol vytvorený spoločnosťou Google pre užívateľov zariadení s operačným systémom Android. So systémom Android AutoTM môžete svoj mobilný telefón ovládať bez toho, aby Vás to rozptyľovalo od riadenia vozidla. Pri ovládaní aplikácií, ako sú Google mapy, Spotyfi alebo Skype môžete využiť multifunkčný volant, integrovaný dotykový displej alebo hlasové ovládanie.

Systém Android AutoTM bude čoskoro dostupný aj na Slovensku.

Apple CarPlay

Aj užívateľom telefónov iPhone ponúka Full Link pripojenie k modelu SEAT. Apple CarPlayTM umožňuje všetkým zariadeniam od iPhone 5 priame zrkadlenie smartfónu na displeji SEAT Media systému Plus. Tento systém môžete ovládať prostredníctvom multifunkčného volantu, dotykového displeja alebo dokonca Vaším hlasom.

 

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie SEAT

Aktuality SEAT

Autá SEAT na predaj

Blog SEAT

Kontakty SEAT

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: