Nový SEAT Leon môže byť Váš už 12 990€ !

Viac

Viac o Seat Ibiza ST

DIZAJN

Exteriér

Atraktívny dizajn, precízne línie a výrazný prejav. Nový SEAT Ibiza ST Kombi disponuje jedinečným vzhľadom, ktorý sa postará o obdiv okoloidúcich. Od výraznej masky chladiča cez dynamické bočné partie až k zadnému nárazníku.

Farebné balíky

Každý farebný balík harmonicky kombinuje farbu karosérie s menšími detailmi interiéru a exteriéru. Individuálny charakter môžete dodať diskom, vonkajším spätným zrkadlám a maske chladiča a v interiéri máte možnosť farebne zladiť vetracie otvory, sedadlá, čalúnenie dverí, volant, radiacu páku a ručnú brzdu.

Disky

Nový SEAT Ibiza ST Kombi ponúka široký výber diskov, od 15“ až po 17“ so športovým dizajnom. Dokonca v rôznych farebných prevedeniach.

Interiér

Nový SEAT Ibiza ST Kombi na Vás urobí dojem už svojim exteriérom. Jeho interiér je úplne nový. Tešte sa na ergonomický dizajn, vďaka ktorému bude každá jazda príjemným zážitkom. Pri tvorbe vnútorného priestoru sme kládli mimoriadny dôraz na komfort, intuitívne ovládanie a individualitu.

Nová prístrojová doska

Prístrojová doska v novom modeli Ibiza ST Kombi je ešte luxusnejšia a s jednoduchším ovládaním. Dotykový displej je integrovaný do prístrojovej dosky, takže pre vodiča je ľahšie prístupný.

Čalúnenie sedadiel

Čalúnenie sedadiel je perfektne spracované do najmenších detailov. V závislosti od výberu farebného balíka sú dekoratívne švy individuálne prispôsobené tak, aby dokonalo ladili s Vašim autom.

TECHNOLÓGIE

Full Link

Technológia Full Link* integruje Váš smartfón do Vášho vozidla. Pri každej jazde ste pripojený
k systému. S technológiou Full Link, ktorá predstavuje špičkovú výbavu, môžete displej Vášho smartfónu preniesť do Vášho inovatívneho systému Media System Plus. So systémami MirrorLink TM, Android AutoTM pre smartfóny s operačným systémom android a Apple CarPlay® pre iPhone máte k dispozícii vždy aktuálne údaje.

Integrovaný navigačný systém

Nový model SEAT Ibiza SC je vybavený novou generáciou systému infotainment, Easy Connect.
Na želanie dodávaný Media System Plus so 6,5“ dotykovým displejom je teraz plne integrovaný
do prístrojovej dosky. Tento systém zahŕňa ovládanie hlasovými pokynmi a na želanie sa dá objednať
s navigačným systémom alebo s technológiou Full Link.

Náladové osvetlenie

V interiéri nového modelu Ibiza ST Kombi sa všetko zameriava na jeden cieľ, dosiahnuť dokonalý pocit z jazdy a vnútorného priestoru. Jeden z príkladov je náladové osvetlenie priestoru nôh.

POHON

Motor EcoTSI

Motor EcoTSI v novom modeli Ibiza ST Kombi je pýchou celej palety motorov tohto modelu,
vďaka výkonu benzínového vozidla a úspornosti, ktorú očakávate od naftových vozidiel. Motor 1.0 EcoTSI s výkonom 95 koní dosahuje napríklad spotrebu 3,8 litra na 100 kilometrov pri emisiách CO2 len 97 g/km.

Seat drive profile

SEAT Drive Profile prispôsobuje nastavenie vozidla rôznym druhom ciest a preferenciám vodičov. Na výber máte režimy komfort a sport, podľa toho, ktorý Vám práve najviac vyhovuje.

Multifunkčný volant

Prostredníctvom multifunkčného volantu v novom modeli SEAT Ibiza ST Kombi môžete ovládať palubný počítač, rádio a rozhranie Bluetooth bez toho, aby ste museli dať ruky z volantu dole.

Tempomat

Jazda po diaľnici a na dlhé trasy je v novom modeli SEAT Ibiza ST Kombi ešte príjemnejšia. Vďaka tempomatu môžete dať nohu z plynu dole a nechať ho udržiavať konštantnou rýchlosťou, pokiaľ nestlačíte brzdový pedál.

BEZPEČNOSŤ

Systém rozpoznania únavy vodiča

Systém rozpoznania únavy vodiča v novom modeli SEAT Ibiza ST Kombi sleduje pozornosť vodiča a odporučí mu urobiť si prestávku, keď u neho zaregistruje únavu.

Denné LED svetlá

Nový model SEAT Ibiza ST Kombi je vybavený dennými LED svetlami vpredu a zadnými LED svetlami. Vďaka denným LED svetlám Vás chodci a ostatní vodiči ľahšie zaregistrujú a zabezpečia tiež lepší výhľad a väčšiu bezpečnosť. Okrem toho je nový SEAT Ibiza ST Kombi s LED svetlami štýlovejší a elegantnejší.

Asistent rozjazdu do kopca

S asistentom rozjazdu do kopca v novom modeli Ibiza ST Kombi ľahko zvládnete aj jazdu po horských cestách. Tento systém bráni vozidlu v cúvaní dozadu pri rozjazde do kopca.

KONEKTIVITA

Full Link

Full Link predstavuje revolučné zdokonalenie konektivity medzi Vašim smartfónom a vozidlom SEAT. Využite všetky možnosti konektivity naplno, od najnovších informácií cez aktuálne aplikácie až po Vašu obľúbenú hudbu. Najlepšie na tom je to, že vďaka kompatibilite systémov MirrorLinkTM, Android AutoTM a Apple CarPlay® pokrýva Full Link nielen zariadenia s operačným systémom Android, ale aj iOS. Presne ako naznačuje jeho názov.Okrem toho Vám najnovšia verzia SEAT ConnectApp, ktorá bola špeciálne prispôsobená pre systém MirrorLinkTM, zabezpečuje najaktuálnejšie funkcie
a aktualizácie pre Váš model SEAT.

MirrorLink

Dokonalé spojenie Vášho smartfónu s Vaším modelom SEAT. So systémom MirrorLinkTM sa to stáva skutočnosťou. Vaše kompatibilné zariadenie s operačným systémom Android jednoducho spojte so SEAT Media systémom Plus, nakonfigurujte ho a každú certifikovanú aplikáciu systému MirrorLinkTM môžete zobraziť na displeji systému infotainment. Všetko urobíte bez toho, aby ste Váš mobilný telefón museli vziať do rúk.

Seat Apps

Vďaka aplikáciám SEAT DriveApp, ktoré boli vytvorené pre systém MirrorLink, je každá jazda jedinečnou. Počas jazdy Vám poskytnú informácie, e-maily a správy alebo si prostredníctvom nich môžete užiť Vašu obľúbenú hudbu a zbierky podcast.
SEAT ConnectApp vyvinuté v spolupráci so spoločnosťou Samsung rozširujú rozsah funkcií SEAT Drive App o exkluzívne funkcie, ako sú ovládanie gestami a galéria.

Android Auto

Systém, ktorý bol vytvorený spoločnosťou Google
pre užívateľov zariadení s operačným systémom Android. So systémom Android AutoTM môžete svoj mobilný telefón ovládať bez toho, aby Vás to rozptyľovalo od riadenia vozidla. Pri ovládaní aplikácií, ako sú Google mapy, Spotyfi alebo Skype môžete využiť multifunkčný volant, integrovaný dotykový displej alebo hlasové ovládanie.

Systém Android AutoTM bude čoskoro dostupný aj na Slovensku.

Apple CarPlay

Aj užívateľom telefónov iPhone ponúka Full Link pripojenie k modelu SEAT. Apple CarPlayTM umožňuje všetkým zariadeniam od iPhone 5 priame zrkadlenie smartfónu na displeji SEAT Media systému Plus. Tento systém môžete ovládať prostredníctvom multifunkčného volantu, dotykového displeja
alebo dokonca Vaším hlasom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: