Nová faceliftovaná ŠKODA Octavia

už od 14 990€

Viac

ŠKODA Superb

Cestujte štýlovo. Cestujte priestranne. Už od 22 780€

Viac

Viac o Škoda Octavia Combi

-

6 dôvodov, prečo práve Octavia Combi

Výkonná a úsporná
S ohľadom na životné prostredie vám nová Octavia ponúkne špičkové hodnoty v oblasti spotreby paliva a úrovni emisií CO2. Na úspornej prevádzke má svoj výrazný podiel až o 102 kilogramov nižšia hmotnosť vozidla, čo sa pri náraste rozmerov a množstve vyspelej techniky podarilo docieliť aj vďaka výberu materiálov a modernej technológie výroby.

Až 9 airbagov sa postará o vašu bezpečnosť
Rozsiahly sortiment bezpečnostnej výbavy vám dáva istotu, že sa na svoje vozidlo môžete spoľahnúť aj v extrémnych situáciách. Vás a vašich blízkych  chráni až deväť airbagov a viaceré asistenčné a bezpečnostné systémy.

Maximálna priestrannosť
Parametre batožinového priestoru Vás jednoducho uchvátia: 610 litrov, a po sklopení operadiel zadných sedadiel dokonca 1740 litrov. Nová Octavia Combi tak ľahko pojme aj batožinu početnej rodiny.
Vozidlo ponúka vodičovi a spolujazdcovi veľa miesta pre nohy aj nad hlavou. Komfort sedenia vpredu potom ešte zvyšuje nastaviteľná lakťová opierka.
Svoje posádke poskytuje nová Octavia Combi neobyčajný priestor aj pri plnom obsadení auta. Vzadu môžu pohodlne cestovať až traja pasažieri. Samozrejmosťou sú úchytky Isofix a Top Tether pre upevnenie detských sedačiek na zadných krajných sedadlách.

Dynamické kombi s pôsobivým dizajnom
Výnimočne príjemnou funkciou je dvojdielne elektricky ovládané strešné okno verzie kombi, ktoré poskytne väčší pôžitok z jazdy všetkým cestujúcim.
Celé strešné okno môžete zakryť elektricky ovládanou sieťovanou roletou.
Predný diel tvorí odklápací a posuvný panel ovládaný elektromotorom, zadný diel je pevný. Keď okno zasuniete, vysunie sa dopredu vetrolam, ktorý zníži priame prúdenie vzduchu do interiéru a minimalizuje hluk. Obe časti sú z tónovaného skla, aby dovnútra vozidla prenikalo menej svetla a tepla, a zaisťujú tak maximálny komfort.

Kvalita na prvý pohľad

Ľudia väčšinou očakávajú, že veľké autá aj veľa stoja. My však robíme všetko preto, aby sa to zmenilo. Naším cieľom je, aby ste za svoje peniaze dostali maximálnu hodnotu. Taká je nová Octavia - nová trieda v pomere hodnoty za vaše peniaze.

"Simply Clever" riešenia
Sú to práve tieto malé detaily, ktoré robia z každodennej jazdy neobyčajný zážitok a sú už akýmsi poznávacím znamením vozidiel ŠKODA. Nová Octavia je presne taká - precízna v každom centimetri a vždy o vás. Prostredníctvom týchto drobností ukazuje nová ŠKODA Octavia, že je skutočne "Simply clever".


Nadčasový dizajn, vynikajúca výbava a praktické detaily nie sú nevyhnutne otázkou peňazí, ale často výsledkom inovatívnej a inteligentnej mysle.

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: