ŠKODA Superb

Cestujte štýlovo. Cestujte priestranne. Už od 22 780€

Viac

Nová faceliftovaná ŠKODA Octavia

už od 14 990€

Viac

Viac o Škoda Octavia

-

Pocit nadšenia je tak zriedkavý, až prináša radosť. Ale aby nás veci prekvapili, nemusíme všetko ihneď  zmeniť. Niekedy stačí zmeniť spôsob, akým na veci pozeráme. A takmer okamžite sme obohatení o nádherné momenty, ktoré predtým unikli nášmu zraku.

Nová ŠKODA Octavia bola navrhnutá tak, aby vytvárala každodenný pocit nadšenia pre ľudí, ktorí ju riadia. Vozidlo pre nás predstavuje smelý krok do budúcnosti, čo dokazuje množstvom zaujímavých funkcií a svojou výbavou. Napríklad priestranný interiér, ktorý je veľký pre všetko a pohodlný pre každého. Sada veľkých a malých premyslených prvkov, ktoré nazývame „Simply Clever  riešenia“. Dynamický, nový dizajn, ktorý je elegantný a moderný. Nová Octavia je taktiež najekologickejšia, akú  sme vyrobili, pričom je ľahšia o viac než 100 kilogramov. Je vybavená viacerými neviditeľnými technológiami a asistenčnými systémami, vďaka ktorým je každá jazda bezpečná, plynulá a zábavná. Je to vozidlo, ktoré vás bude prekvapovať deň po dni, jazdu za jazdou.

Dizajn nového modelu Octavia vás zaujme nezameniteľným výzorom, ktorý je definovaný čistými líniami, výraznými hranami a jasne modelovanými plochami. Nový dizajnový jazyk ŠKODA, jednoduchý, precízny a kryštalický dodáva vozidlu harmonické proporcie, vysokú  funkčnosť a nadčasovosť. Prednej časti dominuje mriežka chladiča s chrómovaným rámovaním, ktorý svojim tvarom umožňuje vyniknúť novému logu ŠKODA

Na masku nadväzujú hlavné svetlomety s charakteristikým zalomením v spodnej časti. Rozmiestnenie jednotlivých prvkov prednej časti a ich tvary umocňujú charizmu vozidla a jeho športový vzhľad. Novinkou sú LED diódy pre denné svietenie (vždy v kombinácii  s bi-xenonovými svetlometmi), ktoré ponúkajú výrazný, neprerušovaný pruh svetla.

Ďalším novým prvkom sú atraktívne  čierne hmlové svetlomety s Corner funkciou.

Zadné svetlomety s tvarom dvojitého písmena C sú neprehliadnuteľné.  V rámci doplnkovej výbavy sa môžete  tiež rozhodnúť pre vysoko svietivé  a pritom úsporné LED diódy.

Vyváženosť dizajnu nového modelu Octavia vynikne najviac pri pohľade zboku, kde sa spolu stretli dynamika, cit pre eleganciu a zmysel pre praktickosť. Efektnými prvkami  sú chrómované lišty okolo bočných okien alebo  SuNSet – sklá s vyšším stupňom tónovania v zadnej časti vozidla.

Pri pohľade zo zadnej strany vozidlo zaujme veľmi čistým dizajnom. Mohutný nárazník  evokuje pocit bezpečia a rozmerné piate dvere poukazujú na praktickosť, pretože  poskytujú vynikajúci prístup do batožinového priestoru. Na zadnej strane vozidla objavíte  veľa prvkov, ktoré sú typické pre nové vozidlá značky ŠKODA:  logo, nápis ŠKODA, názov modelu a kryštalické prelisy vymedzujúce  priestor pre poznávaciu značku.

GreenFuture

Spoľahlivú manuálnu prevodovku s jednoduchým a presným radením a krátkymi dráhami radiacej páky si  môžete vybrať u všetkých motorizácií.

Automatická prevodovka DSG (Direct Shift Gearbox)  umožňuje dosiahnuť výbornú akceleráciu a udržiavať motor v optimálnej prevádzke. Pri ekonomickom spôsobe jazdy tak môžete dosiahnuť veľmi priaznivé hodnoty spotreby paliva a tým aj emisií CO2. V závislosti od motorizácie vám ponúkame DSG prevodovku v sedemstupňovej alebo šesťstupňovej verzii.

Nová Octavia je šetrnejšia k životnému prostrediu, preto vám ponúkne špičkové hodnoty v oblasti  spotreby paliva a úrovne emisií CO2. Na úspornej prevádzke všetkých verzií vozidla má výrazný podiel  nižšia hmotnosť vozidla, ktorú sa aj pri náraste rozmerov a množstve vyspelej techniky podarilo docieliť výberom materiálov a modernou technológiu výroby. Väčšina motorizácií je dodávaná výhradne vo verzii Greentec, ktoré sú štandardne vybavené systémom Start-Stop a rekuperáciou brzdnej energie

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: