Podporte svoje podnikanie s PODNIKATEĽSKÝM BONUSOM

Viac

Nový GOLF a GOLF VARIANT s uvádzacím bonusom až 1000 EUR

Viac

Viac o VW Beetle

Späť do budúcnosti. Beetle 21-ho storočia

Nielen vďaka úspechu chrobáka sa z Beetle stala ikona automobilovej histórie. Nová generácia predstavuje teraz spojku medzi starodávnym a novým. Beetle ako automobil 21. storočia sa vďaka novému dizajnu a novej technike prezentuje výraznejšie, so športovejším charakterom a sebavedomejšie.

Exteriér.

Progresívnejší. Výraznejší. Vyspelejší. V 21. storočí Beetle dospel a na ceste sa prejavuje sebavedomejšie. Jeho proporcie sú výrazne športovejšie, nižšie o 12 mm a širšie o 84 mm. Jeho silueta s predĺženou prednou kapotou, dozadu posunutým a kolmejším čelným sklom a plochou líniou strechy mu dodáva nepoznanú dynamiku, porovnateľnú so športovým modelom kupé. Zatiaľ čo okrúhle svetlomety, výrazne klenuté bočné plochy a jemný prechod z bokov ku streche vychádza z klasického tvaru chrobáka, detaily ako koncové svetlá, otvory pre prívod vzduchu pod predným nárazníkom alebo plochá línia spodnej hrany karosérie jednoznačne prezentujú novú DNA automobilov Volkswagen.

Interiér.

Vo svojom interiéri Beetle evokuje svoje korene: Vo výbave „dizajn“ pripomínajú klasického chrobáka veľkoplošné prvky vo farbe karosérie a kompaktná prístrojová doska s jedným centrálnym, výrazným okrúhlym združeným prístrojom. Vetracie otvory a moderný infotainment sú perfektne integrované do palubnej dosky. Čo sa nezmenilo je vysoká kvalita spracovaných materiálov.

Ponuka diskov.

Od štandardných šestnásťpalcových oceľových diskov až po exkluzívne na želanie dodávané devätnásťpalcové disky z ľahkých zliatin od Volkswagen R GmbH: široká ponuka diskov pre Beetle nadchne rovnako fanúšikov retro štýlu, ako aj nadšencov športového charakteru a individualistov. Na výber je celkovo deväť atraktívnych dizajnov diskov, pričom sedem bolo vytvorených výlučne pre Beetle. Spomienkou na prvého chrobáka sú špeciálne hliníkové sedemnásťpalcové disky „Circle“ a „Turbine“, vďaka ich charakteristickému chrómovému strednému krytu. Novinkou je športovo elegantný devätnásťpalcový disk „Twister“ s dvojfarebnými lúčmi v kombinácii čierna a leštený povrch.

Panoramatické výklopné strešné okno.

Na želanie dodávané posuvné a výklopné strešné okno predchádzajúceho modelu sa pre nový model Beetle zmenilo na moderné panoramatické výklopné strešné okno. Výnimočné na tom je, že ponúka o 90 percent viac sklenenej plochy, ktorá v interiéri poskytne viac svetla a dych vyrážajúce výhľady. Tónovanie skla a tepelná izolácia panoramatického strešného okna sa postarajú okrem iného o príjemnú klímu, pretože odráža 99 percent UV a 92 percent tepelného žiarenia.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie Volkswagen

Aktuality Volkswagen

Autá Volkswagen na predaj

Kontakty Volkswagen

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: